• NORTE
    9.3k
    I ja bi volio da se pojačaju. Samo tako i mi možemo rasti.marcio amoroso
    ?
    Nije li to žalosno? Tako smo razmišljali prije 10-15 ili više godina.
    Da se jedan uspješan dinamo, trideset i neki klub Europe, u 2023. godini ravna po gzirastom tobolastom Hajduku.

    Ne pristajem i ne priznajem više takav stav, dinamo je to prerasao i treba se uspoređivati sa Salzburgom i sličnima.
    Jaki dinamo mora gledat sebe i svoj europski uspjeh, stremiti izbacivanju nekog novog Tottenhama i "napraviti korak dalje".
    Cilj dinama trebaju biti najveće europske ambicije i to ne samo sudjelovanje u financijski nikad jačoj LP.

    Što se tiče naših najvećih rivala, i u Europi im želim samo neuspjehe...
  • Neki tip
    19.4k


    Miješaš kruške i jabuke.

    Jači rivali i teža liga ne znači uspoređivanje s Hajdukom. Barem ne u smislu mjerila kvalitete.

    Međutim, pa jebemu igramo u HNL-u, a ne 1. Austrijskoj, doslovno svaki vikend se "uspoređujemo" s Hajdukom, Rijekom, Varaždinom i Rudešom, a ne Salzburgom i Sturmom.

    To je to, to je naše ligaško okruženje i meni je normalna stvar željeti da je ono što izazovnije.

    Marcio je, dopuštam si to reći umjesto njega, jer znam što o tome misli, valjda zadnji na Zoni koji bi navijao za Hajduk ikad i igdje pa ni u Europi. Valjda da sa Zvezdom igraju, bio bi neutralan. Dakle posve sigurno nije riječ o tome da im ikad želi uspjeh.

    Ali ono što želi, mislim, ipak dosta nas, je da Dinamo ima što jači podražaj, izazov, napor, kako bi rastao.

    Mišići rastu pod opterećenjem koje izaziva napor, a ne koje s lakoćom svladaš.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nije žalosno.

    Dobar Hajduk tjera i nas da budemo još bolji.

    Dovezali smo se toga famoznog tridesetog mjesta. Po čemu smo mi to točno još osim po trenutnom koeficijentu u top 30 klubova Europe? Po vrijednosti igrača? Infrastrukturi? Marketingu? Posjeti?

    Po ničemu, doslovno po ničemu.

    Kakva su onda šanse da se zadržiš u top 30 ako po ničemu drugom ne zaslužuješ biti tu? Male ili nikakve.

    Potpis Perišića i Bašića bi uvjeren sam i Dinamo natjerao da bude bolji. Prodaja Livaje i Krovinovića da bude gori. To je jednostavna matematika.

    Ja Hajduku želim uvijek poraz i uvijek sve najgore, ali bolja liga znači bolji Dinamo, to je činjenica.
  • Jaro
    5.7k
    otprilike - nek budu sto jaci, a da skupe sto vise poraza... totalno se slazem...
  • NORTE
    9.3k
    Znam da je offtopick, ali smijemo raspravljat, slobodno prebacite u prikladniju temu.

    Par primjera, Olympiacos da se ravnao po rivalima ne bi imao tolike zvijezde u ekipi zadnjih godina.
    Salzburg po Rapidu itd..
    Znam da je Bayern ekstreman primjer, ali njihov rival nije Borussia nego City i RM.

    Mi smo taj hrvatski top klub koji se ne bi trebao ravnat po snazi slabijih od sebe koji se sramote po Aziji i Europi.

    Naravno da bi jači Hajduk značio jači dinamo, ali to je i poanta, neuspješan klub nam ne smije biti motiv.

    Za lošu posjetu i loš marketing krivi mogu biti samo oni koji su upravljali dinamom, kao što su djelomični krivci i za infratsrukturu.
  • DrawTube
    3k
    Evo i službene cijene godišnjih ulaznica svih tribina i sektora u Osijeku za članove

    zbgga7a0pb1fl39w.jpg
  • LM1995
    1.7k
    jači podražajNeki tip

    A.Č. (69)
  • doubletrouble
    1k
    22-godišnji ukrajinski stoper, došao na jednogodišnju posudbu iz Šahtara
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo mi izgleda ko ga je Tomas izvadio iz svoje tekice koju je koristio u Sheriffu. Ništa loše time ne mislim. Osijek na razini jednog Sheriffa bi bio dobra stvar za ligu.
  • Droljo
    5.1k
    A meni se pada u nesvjest kad vidim stadion u pozadini...
    Mamiću jebem ti sve lopovsko!
  • NORTE
    9.3k
    Evo i službene cijene godišnjih ulaznica svih tribina i sektora u Osijeku za članoveDrawTube
    Njima je cilj pun (novi ultramoderni) stadion.
    Nikakvo pumpanje cijena jer je novi stadion.
    Kapacitet 13 tisuća.

    Sezonske pretplate za novi stadion:
    50 € Kohorta jug.
    50 € sjever.
    Istok 90 € - 120 €.
    100 € godišnja za zapad. Skuplja verzija 150-250 €.

    Privatni vlasnik kluba, stadion izgrađen novcem mađarskih poreznih obveznika.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Privatni vlasnik kluba, stadion izgrađen novcem mađarskih poreznih obveznika.NORTE

    Najvaznije za istaknut, madarski puk negoduje jer im Orban okolo drzave gradi stadione kao skolska igralista novcem poreznih obveznika a Hrvati likuju nad sposobnoscu "privatnog" investitora.

    Kad bi se iti jedan stadion u Hrvatskoj (pogotovo Maksimir) krenuo gradit novcem poreznih obveznika svi bi se digli na zadnje noge. Ovako je novac Madara pa nam ne smeta.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, nisam najsigurniji što želiš reći. Da bi se Osječani trebali žaliti i reći "ne želimo da nam stadion gradite novcem mađarskih poreznih obveznika"?
  • Krizy
    36.6k
    :100:
    dg1s7idfxzgpsnx6.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.