• Zagi
    5.6k
    Opet, Bjeličinih 77 boodva nije baš puno donijelo Osijeku. Zabava za jednu sezonu.
  • Krizy
    38k
    Dugoročno ne, ali se gotovo do kraja borio za naslov i ostvario najveći ligaški uspjeh i bodovni skor u povijesti kluba.
    Vidjet ćemo hoće li Boto uspjeti stvoriti nešto više (glavni konkurenti za naslov, klub koji preprodaje za ozbiljan novac ili razvija mlade igrače).
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Boto je lose krenuo po meni. S Almasijem je promasio, u vezi sa Soldom smo mi bolje prosli s obzirom na solidne novce + buyback/postotak, a i otkaz Zekicu je upitna odluka.

    Sve mi se vise cini da Boto nije toliki mađioničar kakvim su ga predstavili mediji.
  • rioda
    3.1k
    Nepopularno mišljenje vezano uz Osijek, Boto novu godinu neće dočekati u Osijeku
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Kaže gol.hr da je navodno jedan od favorita za klupu Osijeka dugogodišnji Mourinhov pomoćnik Rui Faria.
  • Dzoni
    167
    Malo po malo stvara se hrvatski Wolverhampton. Samo sto umjesto Georgea Mendesa(i kineza), vodi ga Jose Boto i madjari
  • Jurki
    9.2k
    Nepopularno mišljenje vezano uz Osijek, Boto novu godinu neće dočekati u Osijekurioda

    Istina i meni je cudna odluka kaj su Zekicu dali cipelu. Mislim da je napravil dobar posao. Doteglil ih je do Europe, dal priliku hrpetini klinaca na kojima budu vrlo vjerojatno zaradili lepe peneze.
    Zakaj smatras da ne docekal novu godinu u Osijeku? Sad ili bu podbacil skroz ili budu šarani imali prevelika ocekivanja za njihove standarde.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Ja mislim bas suprotno. Ovo je odličan potez od strane Botoa. Zekic nije trener za ekipe koje se bore za vrh. Kad treba motivirat ekipu protiv jačih protivnika, gdje si inferioran tu je top. Digne moral ekipi, postavi ih tvrdo i cupa bodove jačima. Ali slabije tekme gdje se treba vidjeti trenerski rukopis prema naprijed, neka trenerska kreacija tu je zeka jako los iako ga cijenim kao trenera. Portugalac je radio u ozbiljnim klubovima i ima sigurno znanje da procjeni situaciju koji mu trener treba za razvoj kluba. Da je zekica Osijek bi gledao kao ekipu za max 3-4 mjesto, ovako uz pravog trenera koji gaji ofenzivan stil uvjeren sam da Osijek može bez problema drugi biti iduće sezone
  • Ivdzo11
    3.1k
    Portugalac koji je šef sportskog sektora, uvjeravaju nas naši izvori, želi od Osijeka stvoriti suvremeni poligon za prodaju igrača. Dakle, odgoji igrača, predstavi ga u izlogu i prodaj... I stvori vlasniku profit. U prijevodu, neku bolju verziju Lokomotive s boljim uvjetima, infrastrukturom i navijačkim pukom. I ta vizija Jose Bota kojeg je, opet ponavljamo, doveo privatni vlasnik jednog privatnog kluba koji ima pravo na svoje ideje, nije bila u skladu s vizijama Zorana Zekića koji ipak želi rezultat.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Uhmm nije li i močni Slaven upravo to napravio? :rofl:
  • Zagi
    5.6k
    Po meni je to jedini način za uspjeh u hr . Samo mladi pa kada se poklopi, all in.
    Sve ostalo proguta plava lavina.
  • Jurki
    9.2k
    pa kada se poklopi, all in.Zagi

    I taj "all in" je zgorel ko luk na masti..svima je jasno ako mi napravimo prijelazni rok 50% bolji nego proteklih DESET prijelaznih rokova.. svi ostali mogu samo gutati prasinu iza nas.
    Ne treba samo s pricama o Rijeci.. jer i ta Rijeka je čupala nemoguce pobjede (dok smo mi bili u knock downu igracki, formom i upravljacki) takva sezona se moze posrati jednom u valjda 20 godina.
  • Ludovic IX
    5.8k
    ne moze Boto sa 10 miliona eura za transfere napravit šampionsku momčad. može probat, ali ništ od toga. da ima 100, mogli bi pričat onda
  • Zagi
    5.6k
    Je da , kada si odrezao najbitniji dio.

    Tovarski allin je smiješan. Lokomotiva sa puno večim proračunom (Osijek jel) bi nam kroz vrijeme mogla biti neugodna ako ima znanja i strpljenja.

    No otom potom.
  • Jurki
    9.2k
    Tesko da bu imal 10 milja za transfere.. Mađari nisu sigurno dosli u Osijek da daju pare. Davali su do sad.. sad je ocito stiglo vrijeme za rikverc..
    Al dobro, vrijeme bu pokazalo tj prijelazni rok kak se budu stvari odvijale. Isto tak koga to Os moze angazirati od igraca iz vana? Nepoznati klubic kaj se Europe tice.. za nogometne pojmove opskurnih financijskih mogucnosti.

    ok.. al isto tak s klincima nemres ganjati neki ozbiljniji rezultat da ne velim iti po titulu.
    Pa ta Loksa je to potvrdila vise puta da rezultati kad najvise trebaju oni puknu. Tukli su nas, tovare i Rijeku a usrali su se i popusili Europu od Rudesa.
    Ne podcjenjujem Os, ali za napad na titulu ako se mi slozimo.. svaki od pretendenata bez obzira koji to klub bil.. moral bu uloziti jos vise napora i financija.
    Klinci u pravilu ne donose titule. Prevec je tu oscilacija u igri i pucaju kad je stani/pani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.