• DrawTube
    3k
    Šibenik je od 2011 izgubio 8% stanovnika
    Vinkulja je izgubila 13% stanovnika
    Osijek 10%

    Ne vidim da se broj Funcuta i Ultrasa nešto smanjio. Ta fora da iseljavanje ograničava Kohortin rast je smiješna

    Šteta stvarno, kao što kažu ljudi želim da 9 klubova 1. lige ima što više gledatelja, pa kakvi god kompleksaši u Osijeku bili na tribini želim da im je arena uvijek puna.

    Želim da imamo dvoznamenkasto navijačkih skupina s 300+ ljudi doma ili u gostima a da vodeće 4 imaju tisuće.

    Međutim dok neki rade i nastoje povećati brojke unatoč najgoroj infrastrukturi, neki kmeče da će ih ovaj onaj sudac pokrati za tjedan dana
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zato Osijek ima puno više simpatizera, bar mi se čini tako.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Međutim dok neki rade i nastoje povećati brojke unatoč najgoroj infrastrukturi, neki kmeče da će ih ovaj onaj sudac pokrati za tjedan danaDrawTube

    Sad kad je završena Opus Arena Mađari su si malo dali oduška onim kakti uvjetovanjem utakmice Hrvatska-Turska na njihovom stadionu sve revoltirani suđenjem na Osijek-Dinamo 2:3.

    Lukoil u Hajduku pa onda dolazi Žaper direkt iz Osijeka, a Kleinheisler malo obilaznim putem.

    Pa ona kmečanja oko sudaca i (ne)potpisivanja priopćenja koja su (fala Bogu) rezultirala dovođenjem stranih sudaca.

    Možda su se malo povezali politički, ali opet Osijek je dobio Hajduka na Poljudu i to dvaput. Ali da malo poprimaju njihov modus operandi, to da.

    Inače, pozitivno na temu Osijeka je dobra napomena Zekića da je momčad Osijeka u prosjeku bila 23,5 godina, a Lokomotiva 24,5 godine, a svi nekako pričaju o mlađahnoj lokomotivi. Jasno je da Lokomotiva vjerojatno ima više baš mladih potentnih igrača i metuzalemi im kvare prosjek, ali lijepo od Osijeka da je izbacio Matkovića na scenu.
  • Paggini
    7.2k
    Jel pratio tko ovog malog Marića iz Belupa, ima li tu išta potencijala?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Rudeš, Slaven i Gorica su zasluženo tri najlošije plasirane momčadi.

    Ove sezone nisu uspjeli pobijediti na Poljudu.
  • Blueshadow86
    964
    Još jedna dobra stvar je ta što će samo Kulenović zbog 3 žuta kartona pauzirati u idućem kolu protiv Osijeka, a znamo da je spisak sa 2 žuta poprilično širok.
  • striko
    1.2k
    Slavenovi izleti na Poljud su izleti u punom smislu riječi. Više nade polažem u Rudeš.
  • NORTE
    9.3k
    Osijek drži (ne)službeni rekord posjećenosti Maksimira.

    Neka druga vremena.
    Mali dioničar
    Zapravo Zagreb-Osijek.
    Ali i to je jedan od najvećih mitova, ali nemam baš vremena razbijat ga iako sam odavno imao u planu otvorit temu o tom mitu.
  • Paggini
    7.2k
    iako sam odavno imao u planu otvorit temu o tom mitu.NORTE

    Hahah cijela tema za ovaj mit? Sad ju moraš otvorit legendo
  • veselko tenžera
    1.4k
    Kako je Sopić zabio autogol sa Zmajevim gnijezdom :smile: . Sinoć mu novinar nakon utakmice 3-4 puta provukao Zmajevo gnijezdo, Jakiru isto tako. Imam osjećaj da sam danas pročitao 15 članaka o tome.
    Obilježio ih je za sljedećih par godina, kad god ne pobijede bit će - palo Zmajevo gnijezdo.
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Netko to tumači "skretanjem pritiska s igrača" , netko će reći da je klaun, ali je istina negdje na pola.

    Činjenica je da si je, s ispadima, uvijek radio loš imidž, bar za mene. Bilo je tu stvarno dosta idiotarija.

    Izdvojio bih onaj cirkus u Puli, dok je vodio Goricu. Porazi ga Garcia, on daje neke besmislene izjave o trenercima strancima u HNL, pa se pravda sa " nema to veze s Garciom nego...".

    Onda, gradi imidž nenadjebivog frižidera, pa ide komentirati kako se Dinamovi igrači čiste od kartona, a njegovi ne, jer je on eto velika poštenjačina, koja svakoga može gledati u oči. Al se zaboravlja kako je u Maksimiru, na poluvremenu vadio Ivanovića, jer je ovome visio drugi žuti, odnosno oprošten mu je. Jučer je isto napravio sa Selahijem, identično. Bilo bi zanimljivo čuti komentar da se to dogodilo s druge strane.


    Vrhunac je bio onaj očajan odgovor novinaru, i ismijavanje dečka koji za kruh zarađuje u nogometu, kao i on. Bahata " kaj ćeš sad napisat" dosjetka. Pa se onda, gle čuda, ćelavi Vožd ustrtario kad je sindikat novinara udruženo stao kontra njega, i krenuo je davati koliko/toliko normalne odgovore. Ako si frajer, budi to do kraja.

    Cijelo vrijeme sam bio uvjeren da je to sve napuhani, potkapacitirani balon, koji negdje mora ispuhati. Pokazalo se da je istina. U prilog mojim riječima ide i činjenica da su od zime, kad je već nesto svoje trebao implementirati i gurati svoju viziju, krenuli igrati dosta slabije i pobjeđivati na mišiće. Plus svega je to što su pali u dvije ključne utakmice sezone. Slučajno nije i ne može biti.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Sopiću skidam kapu jer je u posljednjih 10-15 minuta ubacio dva napadača, otvorio se i išao na pobjedu, mogao je odigrati ziheraški, uzeti bod i nadati se nekom našem kiksu u naredna 3 kola, ali nije, uzeo je stvar u svoje ruke.
    Hrabro, vidi se da mu dinamovska krv teče venama.
  • Praskaton
    1.8k

    A nije bas imao izbora i sam je rekao da je ovo "tko koga".
    S obzirom na našu formu tesko da cemo prosut bodove negdje dok su oni nakon Lokosa okusili kako je izgubit nakon dugo.
    Jos kad se uzme u obzir da su bili bolji cijelu utakmicu jasno je da su isli na pobjedu na domacem terenu.
  • veselko tenžera
    1.4k
    do zadnje rečenice mi se post činio kao zgodan cinizam, a ona mi ostavlja dojam da si barem dijelom ozbiljan. Šta je mogao nego ići na pobjedu?! Ni s njom ne bi bio favorit do kraja, a za bod u ovoj situaciji baš vrijedi ona - jedan k'o nijedan.

    Sopić kao pojava mi je osvježenje u HRV nogometnom i javnom životu. Ježim se od bezličnih likova kojima je "lopta je okrugla", "ispoštovali smo sve što smo dogovorili" i "utakmica je bila tvrda, prava prvenstvena" vrhunac javnog nastupa. On mi u ovoj svojoj "pomaknutosti" djeluje autentičan, imam osjećaj da kući ženi odgovara isto kao pred mikrofonom. Nije lud, zna biti pragmatičan i proračunat u vođenju utakmice, a to mu nimalo ne zamjeram. Prema Dinamu uvijek korektan, koliko sam vidio samo je hajduk znao bocnuti tu i tamo, kao i Istru gdje je bio u pravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.