• Mr Anderson
    5.4k
    Najbolja stvar mi je bila kad je Šapit netom prije nego je Bruno izveo slobodnjak pričao kak ima nezgodan slobodni di se lopta naglo spušta.Mali Zeus

    Vjerojatno se grizao cijelo noć jer je dozvao Brunin slobodnjaka, hahaha.
  • Eduardo
    17.6k
    Perišić je iznenađujuće brzo postao nervozan.


    giphy-downsized-large.gif
  • Paggini
    7.2k
    Jel Perišić ušao u itijedan duel u ovih mjesec i po koliko igra? Mislim, jasno mi je zašto mu nitko od protivničkih ne želi ući, ali i bez tih snažnih duela jako loš nogomet igra - nabačaj tu i tamo, ali mršavo je to sve skupa. Ako tako nastavi, brzo će se i njega proklinjati iduće sezone.
  • serbus
    3.6k


    Napet je malo sve oko njega je puno Juda koji ne kuže mentalitet...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Baš gledam, pričalo se kaj je Labrović zajebo, pa lik je pokrivao isti kut koji i zid tj. bio je previše lijevo.
    Nije kolko tekmi primio gol iz igre, sad kad se otvorilo ide ko iz kabla.
  • DiddyGuela
    969


    Bas sam to jucer komentirao za vrijeme utakmice. Njegova igra je bizarna, doslovno izbjegava duele i sklanja se od igraca, pogotovo u obrani. Bas se iz aviona vidi da nesto ne stima, ocito je ta ozljeda napravila puno stete. Osim nekih individualnih bljeskova poput guranja kroz noge i slicnih stvari, stvarno do sada nije pokazao nesta.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kad ce se znati dal je zadnja Tekma Dinama 25.05 ili 26.05?
  • DiddyGuela
    969


    Pa sluzbeno se vodi 25.5., mislis da ce prebacit na 26.5.?
    Cak mislim da je odluka da sva prvenstva moraju biti zavrsena 25.5. zbog EURA.
    To vrijedi cak i za nize lige.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Bas sam to jucer komentirao za vrijeme utakmice. Njegova igra je bizarna, doslovno izbjegava duele i sklanja se od igraca, pogotovo u obrani. Bas se iz aviona vidi da nesto ne stima, ocito je ta ozljeda napravila puno stete. Osim nekih individualnih bljeskova poput guranja kroz noge i slicnih stvari, stvarno do sada nije pokazao nesta.DiddyGuela

    Takve ozljede dosta sjebu i psihu. Možda tj. vjerojatno se boji ozljede, al ak se bude čuvao do Eura i tad krene prava stvar pitanje je kako će to izgledati. U svakom slučaju ne bi trebao biti prva postava.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pitam zato kaj je na Supersport 25.05 sve Tekme, ili budu zadnje kolo igrali sve tekme u istom Terminu? Ovak pitam da znam posto planiram iz Njemacke doci na Tekmu
  • DiddyGuela
    969


    Ma 25.5. ziher, zadnje kolo se također mora igrati sve u istom terminu.
    A i ovo sto sam ti napisao u editu,cak i mi u nizim ligama moramo zavrsiti 25.5. zbog eura, tako je HNS odredio.
  • dzgkt
    146
    Inače je praksa da sve utakmice po kolima stave u istom terminu na početku sezone pa onda kako se kola približavaju definiraju točne satnice. Moja pretpostavka je da čekaju da se vidi kakva će bit situacija u borbi za 1. i 4. mjesto pa će prema tome definirat točne termine.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ako zadnje kolo neće odlučivati o prvaku (a gotovo sigurno neće) i borbi za Europu, neće se sigurno svih 5 utakmica igrat u isto vrijeme jer imamo samo 3 VAR sustava ili reportažnih kola.

    Već se nekoliko puta pisalo o tome.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Tesko da ce ostaviti nas i Hajduk da igramo isti dan u Zagrebu, kada nam ne ovisi prvenstvo o tome.
    Posto je nasa tekma gdje ce najvjerovatnije biti proslava naslova sa dizanjem pehara, ja se kladim da cemo mi biti zadnja tekma kola.
    Ili ce nas prebaciti u nedjelju, ili ce druge pomaknuti na petak.
  • DiddyGuela
    969
    Istina, ja sam zabrijao. Ne zavrsavaju svi 25.5. mislio sam da i nize lige moraju zavrsiti do 25.5. Krivi info, my bad.

    Znaci moguce da ce zadnja tekma biti pomaknuta na 26.5, pogotovo jer tovari igraju sa Loksom zadnje kolo u ZGu.

    Nadam se ipak da ce njih stavit u petak a nasu proslavu naslova u subotu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.