• Maki2
    454
    Sta je reko
  • Georg Koch
    3.6k
    izmedju ostalog.
    Pita Skendera za ovu upravu sada, Peras i njih, Skender lagano odgz rko god radi dobro nema sta strahovati, napravit ce se analiza itd.
    Odmah pitanje iza:
    Znaci dolazi nova uprava, koja su imena?

    Otprilike tako, ugl pickasto kao i vodjenje podcasta neki dan i vise tih stvari.
    Najgori su ovi "nasi"
  • Maki2
    454
    Ma bolje da nista ne govorim
  • rioda
    2.5k
    A prvo pitanje mu je bilo u stilu kao da sva sreća što nije bilo nereda ispred stadiona...
  • NORTE
    9.3k
    24og zaostala sa varazdinom ako sam dobro cuoTime
    To odavno zna cijela zona, ne treba nam komentaror ni itko drugi to ponovit.
    24.4. ako prođemo Paoka.
  • Antisha
    647
    Noć je već pala nad Zagrebom, i tako stavila točku na i jednog tjedna ispunjenog pobjedama.

    Krenulo je protiv PAOKa - još jedna zrela utakmica, čvrsta, muška. Pokazali smo tko je gazda na Maksimiru uz dva gola našeg kapetana, koji nas poput glazbenog metronoma vodi s jedne strane na drugu, iz krajnosti u krajnost, od očaja do zanosa. Vjerojatno još nismo u potpunosti svjesni koliku legendu imamo u svojim redovima. Možda ćemo to shvatiti tek onoga dana kad se od njega oprostimo.

    Pobjeda protiv ne baš dragih nam gostiju je poslužila kao odlična uvertira u završni čin borbe koja se, uz promjene intenziteta, vodila već više od destljeća. Sudbonosna skupština i izbor predsjednika kluba. Klišej je reći da se danas osjećalo nešto u zraku - tu smo frazu toliko puta čuli, već se izlizala i vjerojatno kod nekih čitatelja izaziva i kolutanje očima. No danas je situacija bila drugačija , danas to nije bio klišej jer danas smo opet dobili Dinamo. Dočekali smo bijeli dim iz službenih prostorija kluba, te je naš Zeko izašao pred navijače kao i na ono prelijepo Valentinovo prije 24 godine, te opet razveselio dinamov puk rečenicom po kojoj je najpoznatiji.

    Imamo Dinamo.

    A imamo ga zahvaljujući svima vama.

    Hvala svima koji su bili uključeni u rad liste Dinamovo Proljeće. Hvala vam za sav vaš trud, svo zalaganje, svo vrijeme i sva vaša žrtvovanja za Svetinju. Hvala vam što ste stavili svoje glave na panj, što ste stavili svoja imena i prezimena na liniju, te što ste strpljivo podnosili pokušaje podvala i spinova kako bi se naštetilo dobroj priči koju ste s navijačama Dinama tako požrtvovno gradili. Treba vam čestitati i na majstorski odigranoj partiji protiv ljudi koji su željeli nastaviti koristiti najveći hrvatski nogometni klub kao privatni bankomat.

    Hvala gospodinu Zajecu što je pristao na kandidaturu, i odlično odigrao ulogu ujedinitelja navijača. Naš novi predsjednik već sada ima ostavštinu kakve se ni najveća imena u Dinamovoj povijesti ne bi mogla posramiti. Pripadnik generacije 82, glasnik povratka najdražeg nam imena, a sada i prvi demokratski izabrani predsjednik Svetinje. Gospodine Zajec, želim vam svu sreću u radu na tako odgovornoj poziciji, te neka vas dragi Bog sačuva i blagoslovi.

    A hvala i vama, dragi navijači. Svima vama, svakom ponaosob, čestitam novi rođendan našeg Dinama. Hvala vam svima, od najzagriženijeg ultrasa, preko ekipe s neprežaljenog istoka, pa sve do ekipe na zapadnoj tribini. Prepoznali ste trenutak i viziju ljudi koji su ušli u izbornu utrku kako bi vratili Dinamo onima koji ga vole bez interesa. Imali smo privilegij sudjelovati na prvim demokratskim izborima u našem voljenom klubu. Prvima od mnogih, ako Bog da.

    10. ožujka će ostati upamćen kao ogroman datum u Dinamovoj povijesti, a sad je vrijeme da se okrenemo prema budućnosti. Ukazali ste povjerenje našim proljećarima, a sad ga produžite - dajte im priliku da uvedu red i poboljšanja u strukturu kluba. Budite aktivni, iznosite ideje i prijedloge, konstruktivne kritike, komunicirajte stalno - naša Zona je savršena za to.

    I za kraj - dignite glave, dragi moji Dinamovci. Još smo u igri za 3 trofeja i uvjeren sam da imamo dovoljno kvalitete da uzmemo bar 2. Sezona nam je bila puna uspona i padova, ali se zato nadamo da će nakon ovoga tjedna naša putanja krenuti uzbrdo. Bit ćemo uz naše momke, gubit ćemo živce, kidat ćemo glasnice, slaviti svaki gol, osvajati tuđe gradove i pokrenuti renesansu Dinama i dinamovštine. I svi će dati svoj doprinos, od igrača do klinaca na tribini.

    Jer nema većeg kluba od Dinama.
  • Time
    532

    Eto vidis da nije znala cijela zona,meni je promaklo
  • Riot
    1.7k
    i ja prvi put cujem
  • Majki2111
    2.6k
    Popričao sam danas s jednim članom IO u kontekstu suradnje s fakultetima i izvlačenjem novaca iz EU fondova. Veli da je KK Dinamo uspio izvući milju i pol EUR ili Kuna (zaboravio sam!) te da je plan uzetii iz EU fondova za ovaj Dinamo s premisom da ako je KK Dinamo mogo izvući tolko onda mi nogometni klub mogao puno više. Kaj se tiče projekata napravio se Erasmus+. To je nešto kolko sam ga skužio za održavanje međunarodnih turnira i razvoj ograča i trenera (ne znam točno, nisam ga sve polovio, čovjek je u žurbi bio). Nadam se da se neće stati na tom i da će se surađivat sa svim mogućim fakultetima u kojem vide mogućnost za napredovanje kluba, ne samo Kineziološki.

    Zadovoljan odgovorom. Nadam se napretku!!

    Zna li itko nešto više o Erasmus+ projektu i kaj Dinamo ima od tog?
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Uostalom, taj Stjelja je, kao " ogromni" Dinamovac, u predvječerje onog našeg, opjevanog susreta sa AEK- om, u press prostorijama Maksimira udarao selfie sa Almeydom, njihovim trenerom.

    Zamisli, Dinamovac si, deklarirani, znaš, kao i svi kontekst utakmice i svega što se oko nje događalo, znaš kako su ti grčki idioti ponizili naš klub, i uredno se ideš slikati sa njihovim trenerom. Pa da je jebeni Ronaldinho, suzdržao bih se.

    Jedino od Dinamovštine on ima ono " kaj ", a i to forsira. I još mu u prilog ide što sliči na Drmića, a i njega nećemo pamtiti po nečemu bajnom, tako da mu je slaba zaleđina.
  • emilperska
    3.1k

    Nova TV isti vlasnik kao gol.torcida.hr..
    Nema tamo "naših". To je sve kme kme kme kme priča..
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Stjelja je postao novinar preko tečaja 24sata. A takvih novinara je danas jako puno, malo je onih pravih školovanih koji prate sport od malih nogu. Taj čovjek ima manjak inteligencije inače. Dovoljno je poslušati tekmu koju on komentira. Glupan.
  • Maki2
    454
    Kad je jednom rekao da bi radije sadrzajan derbi i da Dinamo izgubi nego da bude dosadna utakmica pa Dinamo uvali neki krumpir sve mi je bilo jasno o njegovoj Dinamovstini. Objasnjenje toga je bilo da se on puno prije Dinama zaljubio u nogomet.
  • Brusa
    725
    Vidim puno hejta tu o stjelji, ne samo danas nego i inače i sve ok, svako nek ima mišljenje o njemu kakvo hoće. Al dečko je završio novinstvo na fpz i igra i prati nogomet cijeli život, 2 hnl najviši rang što je igrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.