• Patak
    2.3k
    Kakvo sad skidanje dresova? Dres se zaslužuje angažmanom, kad daješ sve od sebe na terenu, a. ne rezultatom na kojega utječu svi redom, od protivnika, do suigrača, trenera, itd...
  • NORTE
    9.5k
    Drmiću na kraju sezone ističe ugovor.
    Došao kao pojačanje, otići će kao da nije ni bio tu.
    Hvala (na ničemu?) i doviđenja.

    Po čemu taj Šutalo nakon svega uopće više zaslužuje započeti utakmicu u Hnl-u, ako to natjecanje dinamu znači sve.

    Ademi može igrati samo u Hnl-u i onda je na klupi, a započinje Sučić.
  • austrijanac
    2.7k
    Zna li se što, da li je Boško otpisan? Ili samo strance čelična šaka Velikog Jakira otpisuje?
  • Armagedon13
    958

    Viroza,temeratura Ademi,Bulata.Max,Ljubičić i Perić ni na klupi,
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dinamo Zagreb squad 2023/2024

    GK - Nevistic , Krkalic, Zagorac,
    CB - Peric, Sosa, Perkovic, Sutalo, Bernauer, KTC
    LB - Mykha , Ljubicic
    RB - Moharrami, Ristovski
    DMC- Misic, Ademi, Bulat, Sucic,
    RM - Kaneko
    AM - Baturina, Kacavenda, Halilovic, Vasilj,
    LW - Spikic, Vidovic, Marin, Stojkovic, Menalo, Rukavina
    CF - Petkovic, Kulenovic, Drmic, Emreli, Juric

    mi imamo 33 igraca sluzbeno u rosteru po TM-u

    Tko zaslužuje igrati u dinamu ( bez ali ) , znači igrači na koje se ozbiljno računa?
  • runtothehills
    382
    Zagorac, Perkovic, Bernauer, KTC, Ljubicic, Moharrami, Ristovski, Misic, Ademi, Bulat, Sucic, Kaneko, Baturina, Halilovic, Vidovic, Petkovic, Emreli.
  • Blue Austrian
    337
    Onaj Penal Brune protiv Tovara, kome smo s time zamjerili gore?!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Moj popis je jos kraci dragi moj. Nas roster je toliko razvucen a tako tanak...
  • runtothehills
    382
    Trudio sam se da stignemo nekako do 11 igraca I pokoju zamjenu, inace bi sastavljali futsal momcad :wink:
  • Rakovica1986
    537
    Ima li neko info što stožer ponekad skupa sa Jakirom vrti na onom tabletu dok traje utakmica? Kao gledaju tekmu iz prijenosa da bolje vide kretanja ili?
  • Rakovica1986
    537
    Nevistic, Zagorac, Perković, Bernauer, KTC, Ljubičić, Moha, Ristovski, Mišić, Ademi, Bulat, Kaneko, Baturina, Kačavenda, Halilović, Vidović, Stojković, Petković, Emreli i neka dva asa sastrane.
  • Georg Koch
    3.8k
    Meni je zao sto mi Vidovica, svjetski talent gubimo na krilu. Pisao sam to 5x, nije krilo i nikad nece biti.
    To sto ga odigra dobro protiv ekipa ranga Istre, ne znaci nista. Nema brzinu, okomitost, hitrost, nista sto odlikuje krilo.
    Volio bi vidjeti Baturinu na 8ici, Vidovica na 10ki. Krila Spika i Japanac.
  • Klenx
    4.3k
    Na svim razinama amaterizam.

    Uprava - teški amateri nesposobni centa zaradit svojim rukama. Odvratne face i persone sve odreda.
    Trener - amaterčina nedostojna dinama. Kad se makne kup, 8-1-6 omjer. Pa da je trener Gorice dobio bi nogu u dupe.
    Momčad - Pola su amateri. Koliko nam još Šutalo mora bodova izbiti da se ohladi malo? Bitno da je francuz skrivio penal pa treba 14 tekmi na tribinu, a Mihajličenko se smijao nakon poraza pa nek je s juniorima.

    Ovo ne može dobro završiti nikako.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k

    Karacic :rofl:

    ruku u vatru dajem da bi se Cavlinu i Zivkovica pljuvalo vise nego Nevistica i Sutala sad nako neke greske...

    Smolcic bi trebao igrati sto tocno?

    ova druga dva bi vjerojatno bili pojacanja
  • Muka
    346
    Takvo gađenje osjećam prema pijavicama iz uprave da je nemoguće opisati. Godine i godine pljačkanja ovog napaćenog kluba, armaturu iz maksimira bi ukrali da mogu. Nebriga, neodgovornost. Mržnju i gađenje osjećam. Bože oprosti mi ali tako je.

    Trener

    - kako je moguće trenirati te ljude svaki dan i opet staviti u 1. Ekipu ljude koji nisu ne 100% spremni već 50%? Drmić, frajer protiv Oriovca je imao problema i vidi se koliko je spor i da NE MOŽE. A ne u 1. Ligi. Boletop, kako sam sebe zove, očugledno NE MOŽE igrati ni na poluprofesionalnom nivou kakav je HNL a ne nešto više. Dečko jednostavno nije fizički spreman i radi toga griješi. To se ne ispravlja utakmicama već radom na tjelesnoj spremi. Ovo su stvari koje bodu oči, kako je moguće da trener ekipe to ne vidi. Meni je to nemoguće prihvatiti. Tko je ikada bio u nekom kolektivu, ako nisi spreman, ne igraš. Točka. Nespreman igrač donosi greške i unazađuje ekipu i sebe. Staviš spremnog mladog igrača ili juniora. Griješit će, ali ne radi ne spreme već radi neiskustva, ali neće nazadovati radi toga već će rasti ako je iole potencijal. Ovo je bitno samo ako je 100% spreman. Ovo što trener radi je u rangu da si doveo lika koji svaki dan cuga u birtiji ili ispred trgovine pa isprobava svoje zamisli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.