• Crle
    359
    Ljudi, mislim da bi bilo ok ne pretpostavljat ništa.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Zoki je glas čitavog inteligentnog puka.
  • Nevo7
    608
    Novi videozapisi grčke televizije, u kojoj se vidi kako prvo nekoliko navijača (aekovci) ubijaju Boga u drugom navijaču (najvjerojatnije se radi o onom čije su slike izašle odmah na početku ove agonije), a drugo kako pokojni navijač AEK-a herojski bježi sa fantomkom i kacigom na glavi, ali ima plavu majicu, pa ga antifa drug zamjenjuje za nacista, i udara ga sa nekom letvom. Kasnije on skida kacigu, gleda si ruku i bježi do malog dućana gdje i umire...



  • plavi67
    920
    Ljudi, ako se koriste palice i sl. , samo čudo Božje je da do sad u HR nije niko poginuo...
  • ksapi
    2.1k
    Meni rekonstrukcija ovog videa gdje pokojni dobiva palicom izgleda kao da ga udara naš (ili netko od zelenih), to je u onom prvom valu gdje žuti bježe od naših, netko od naših ga sustiže i udara.

    Druga stvar, moguće da to uopće nije razlog smrti, svo oružje od naših su odmah našli, a rečeno je da oružje s kojim je ubijen nije nađeno. Dakle, moguće da je dobio još neki udarac/ubod ili slično.

    Edit: komentiram ovaj video https://www.protothema.gr/greece/article/1402246/nea-filadelfeia-video-apo-ti-dolofonia-tou-29hronou-mihali-ton-htupoun-me-ropala-katarreei-aimofurtos/

    Ovo s instagrama je nešto drugo i izgleda mi kao puno realnija mogućnost da je to koban ubod.
  • mali M
    3.5k
    Ljudi, ako se koriste palice i sl. , samo čudo Božje je da do sad u HR nije niko poginuo...plavi67

    Šta sve neću pročitati... Jučer si se upoznao sa ultras scenom?
  • plavi67
    920
    ne, znači ti podrzavas palice ili zelis reci da su palice dio ultras scene?
    Dok se nekog krivo ne pogodi, bit će žao mi je, nisam to htio, pa će bit kasno. Daj se uozbiljite vi ultraši koji mislite da vam ne može niko ništa i da ste osvojili svijet.
    Jedno je nadmetanje, jedno je korištenje opasnih po život stvari!
  • mali M
    3.5k
    buraz... Ne da sam ultras nego sam valjda dijametralno suprotno od toga, ali pratim Dinamo već 30 godina. Nije da su se navijači ikada tukli sa buketima ljubičica... Trebaš doživjeti kad krenu na vas tadašnje Alfe i kad ih krene nekoliko udarat po jednome da bi prije to pitao kako nema još mrtvih navijača od strane policije... ali nebitno, letve i šta god je bilo pri ruci se koristilo i u kvartovskim tučnjavama. Neznam dal si mlađi al nekad nam je bilo normalno da jednom godišnje bar padne šora kvart sa kvartom...
  • đole
    270
    Koliko vidim, trenutak za koji oni navode da je upućen smrtonosni udarac, upućen je u desnu stranu njegovog tijela. A kasnije se drži za lijevu ruku iz koje je iskrvario.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Ima tko sliku ustava sto se vrtilo zadnjij par dana di pise da hr mora brinuti o svojim gradjanima van hr. U nekoj sam glupoj raspravi sa frendom pa da mu posaljem
  • M94
    498
    Ovo s instagrama je nešto drugo i izgleda mi kao puno realnija mogućnost da je to koban ubod.
    Mislis onaj s kacigom u bijeloj majici sta je izaslo, navodno je taj kao imao noz?
    Samo taj s kojim je bio u toj guzvi/sudaru nije imao plavu majicu i kacigu koliko sam vidio.
  • Mlađi referent
    10.6k
    U svakom slučaju bi bilo dobro kad bi se prestalo i s naše kreirat scenarije koji nam pašu, pa par debila to brže bolje pošalje na sve ultras stranice svijeta, pa onda priča padne, pa onda nas napadnu da smo lažljivi mitomani.

    Prvo smo imali potvrdu veleposlanika da je ubojica AEKovac, jučer se oko videa s palicom toliko toga napisalo, okrenulo se i oružje s kojim je lik ubijen da bi nam pasalo, onda kad smo shvatili da je naš, ipak nam ne paše. Od potvrde veleposlanika nemamo ništa dok čak i na tim mega objektivnim grčkim portalima, nigdje se ne spominje mogućnost uopće da je video od jučer trenutak smrtonosnog uboda. Mislim, grčka policija jest kurac, ali ako tjedan dana nisu uspjeli skužit razliku uboda čavlom i nožem, onda su fakat specijalci.

    Dakle, ajmo polako. Dok nemamo sve činjenice, nemojte ni žurit sa zaključcima. Dečkima pomoć prvo financijski, a onda i postepeno razbijat ciganske mitove po netu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.