• Ludovic IX
    5.5k
    Meni je super kako se omalovažava sama činjenica da dinamo sad igra tri europske utakmice za redom u tko zna kakvim okolnostima.

    Mi smo trebali gledat večeras tekmu i od sutra/prekosutra brojati koliko je još ostalo karata u uzvratu i dal će ih čekati plavi pakao.

    Možda će ovo igračima bit poticaj ali vjerojatnije da ćemo sada doma igrat opreznije nego da je druga utakmica i samim time umanjiti prednost domaćeg terena.

    Znači postoji mogućnost da nam ovo sjebe sezonu. Dovoljan razlog da sw ovo ne omalovazava
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, promjena domaćinstva je užas za nas, još će ovi bit napaljeniji i prljaviji
  • Eduardo
    17.6k
    Znaci, ovoga ce uvijek biti - da covjek nije preminuo - ovdje bi bila 3 postaJaro

    Da nije, ali JE i zbog toga je ovo s razlogom nešto više od obične tučnjave huligana. Zbog toga je odgođena utakmica i zbog toga će Dinamo uzvrat umjesto na domaćem igrati na gostujućem terenu, a zbog toga će vjerojatno biti i dodatnih posljedica. Da nije...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da ovo odbijanje igranja utakmice s Loksom čak i ima smisla. Bolje odmor igračima s obzirom da budu 3 europske tekma u nešto više od tjedan dana...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Samo uigravanje tjedan dana, automatizmi na treninzima dok ne padnu s nogu. Sad imaš mini pripreme sa svim igračima u recimo top fizičkoj formi.
  • DiddyGuela
    949
    Ovo sa prebacivanjem prve tekme u subotu je + za nas u odnosu na Grke.

    Dovoljno vremena da malo osvjezimo momcad, a opet nije previse proslo od zadnje tekme pa da se bojimo ispadanja iz forme.

    Za AEK je to potencialno veci problem jer su oni i ovako posljenju prijateljsku igrali prije 8 dana cini mi se, ove sezone jos nisu igrali natjecateljsku utakmicu sto znaci da bi ih mi mogli uhvatiti pomalo i nespremne za ovu fazu natjecanja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Je fantastican plus igrat odlucujucu utakmicu pred masom koja je zeljna krvi, a na terenu grcki stil - igrat ce se koliko nam treba. Da je samo ovo steta je velika, a nije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Možda si u pravu. U 5 dana će morati odigrati dvije najvažnije utakmice u sezoni a ne igraju uopće utakmice. Mogli bi fizički pasti drugu tekmu. Ili se bar nadam da budu
  • hardek
    1.4k
    Možemo se zavaravat da je ovo dobro za nas ali realno nije. Sama činjenica da smo izgubili prednost domaćeg terena u uzvratu je ogroman minus, na to nadodaj nagomilavanje odgodenih utakmica i ligi, kašnjenje sa definiranjem kadra...
  • DiddyGuela
    949


    A jos i klimatske promjene i inflaciju...
  • NORTE
    9.3k
    Navijačka tučnjava se nažalost pretvorila u tragediju i međunarodni skandal pod okriljem Uefe, europska utakmica je odgođena zbog smrti. Ovo je ozbiljna situacija, ne pamtim ovakvu.

    Klub i navijači dinama već sad ispaštaju. Posljedice će se tek vidjeti.
  • Captain America
    14k
    tko ste to vi koji imate probleme zbog "sacice divljaka"?Jaro

    Imam problem dok god netko ko nema veze s divljacima, ponavljam, ne navijačima nego divljacima, može nastradati na ulici. Eto sad je i klub najebao jer je zamijenjeno domaćinstvo pa sad imamo nakrcavanje HNL utakmica i gubitak prednosti uzvrata na našem terenu.
  • LovroZG
    1.3k
    UEFA trenutno drži utakmicu play-offa LP na 22., utorku. Ak se to ne promijeni u zadnji tren zbog uzvrata s Grcima u subotu onda se neće ispunit uvjeti za automatsku odgodu Rijeke jer će naš eventualni uzvrat PO-a biti 30., u srijedu, pa će se i protiv Rijeke moć igrat u nedjelju.

    Ovu pauzu koju smo sad nenadano dobili bi trebali maksimalno iskoristit jer je to zadnja prava pauza prije kraja polusezone, a dobro će nam doć. Grozne okolnosti, al Biščan i klub moraju sad izvuć najbolje za nas iz ovog.
  • hardek
    1.4k
    ak je ovako onda bolje da smo odigrali tekmu s Lokomotivom za vikend kad se već moglo i odgodili Rijeku. Ovako imamo praktički 4 utakmice u 8 dana 3 europske i Rijeku koja je u zamahu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.