• Eduardo
    17.6k
    btw. fali koliki je bio najmanji prosjek bodova u domaćim utakmicama ;)Sajla

    Isprike, puno brojeva je u igri :smile: 2,22 je broj koji tražiš.
  • pencilneck
    649
    86 bodova je inače fenomenalan rezultat. To što je Rijeka te sezone odigrala jednu od najboljih sezona ikad viđenih u hrvatskom nogometu i otišla do 88 bodova - je*iga.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Išla bi Rijeka i na 91 da im je trebalo, došli su pijani na Maksimir zadnje kolo
  • NORTE
    9.3k
    Išla bi Rijeka i na 91 da im je trebalo, došli su pijani na Maksimir zadnje koloMlađi referent
    Kao što bi Rijeka vjerojatno imala manje bodova, a možda i izgubila titulu da je sudac sudio penal zbog ruke Bradarića u Maksimiru na proljeće.
    VAR mislim da nije postojao tada iako je ruka bila očita što su potvrdili i bivši suci.

    Da je u takvoj situaciji oštećen dinamov protivnik digli bi se svi mediji, kao par mjeseci kasnije kad se dogodio sramotni slučaj respekt.
  • Sajla
    3.5k
    86 bodova je inače fenomenalan rezultatpencilneck

    naravno da je. bilo koje druge sezone bi s toliko bodova bili prvaci. ali ipak bih prije rekao da je lošija sezona u kojoj si drugi s više bodova nego ona kad si prvi s manjim brojem bodova
  • Eduardo
    17.6k
    mi vjerojatno te sezone nismo niti jedanput pogurani? Za tu sezonu Keku i ekipi se može samo stisnuti ruku. Sve ostalo su pizdarije.
  • Crusades1986
    9.8k
    Nastavno na ovu objavu o najboljoj sezoni... jel se netko sjeća je li Bjelica odmah u toj svojoj prvoj sezoni 18./19. prakticirao korištenje nominalno prve ekipe u europskim utakmicama i derbijima, a "drugu" ekipu za "lakše" prvenstvene utakmice?
  • Captain America
    13.9k
    jel se netko sjeća je li Bjelica odmah u toj svojoj prvoj sezoni 18./19. prakticirao korištenje nominalno prve ekipe u europskim utakmicama i derbijima, a "drugu" ekipu za "lakše" prvenstvene utakmice?Crusades1986

    Tako je. Iduće sezone je nakon poraza u Varaždinu prestao s rotacijama i odradio 10ak utakmica u HNLu do stanke koje je skoro sve pobijedio 1-0.
  • Nino Bule
    11.5k

    U prvoj sezoni je upravo to radio, to jest imao puno rotacija, u drugoj sezoni je brzo odusto od te prakse
  • Armagedon13
    958
    Zna li se tko preuzima marketing od Rukavine?
  • Nolifer
    6.7k


    Evo mogu ja, imam završenu ekonomiju i management, marketing mi je u malom prstu. Nemam posla trenutno i tražim ga. A marketing mi je bio posebno zanimljiv kolegij na faxu.

    Imali smo zanimljivih projekata tamo, pa znam kako stvari funkcioniraju u marketingu.

    No za ozbiljno sad. Ko god da je novi, neka bude bolji. Hoću reći, treba se približit navijačima maksimalno kolko je to moguće i to je onda dobitna sinergija.
  • NORTE
    9.3k
    mi vjerojatno te sezone nismo niti jedanput pogurani? Za tu sezonu Keku i ekipi se može samo stisnuti ruku. Sve ostalo su pizdarije.Eduardo
    Pričam o konkretnoj situaciji u izravnom dvoboju gdje je dinamo mogao doći na -2 boda na polovici prvenstva, ovako je greškom sudaca ostao na -5.

    To nije nikakva pizdarija, a svi drugi bi u obrnutom slučaju od toga napravili skandal.
  • vjeko1701
    5.9k
    #NismoIsti

    A i realno, te sezone se nemamo kaj žalit na suđenje...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bend the knee.. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.