• Navijač Dinama
    7.6k
    UEFA danas imala sastanak i navodno planiraju da ako sve bude kako jest onda ce u cetvrtak proglasit službenim , a to je da vodeće momčadi u svojim prvenstvima postaju prvaci , a i planiraju EP da se ipak odigra ovog ljeta po navedenim terminima i navedenim datumima
  • SAS1987
    13.7k
    Ovo je top topova :rofl:
    https://www.youtube.com/watch?v=hhtes09ZyRA

    Nemam pojma kakvi su ovi, ali u Sloveniji postoji ciganski klub NK Roma kojem suci ne žele više suditi zbog fizičkih napada itd.

    Ovdje je video (na slovenskom) u kojem igrač uvjerava novinara da nije prijetio sucu smrču.. ali priznaje da ga je između 15 - 20 puta poslao u "pičku materinu". :rofl:
    https://www.24ur.com/novice/preverjeno/nocejo-vec-soditi-tekem-nk-roma.html
  • runtothehills
    382

    Srecom pa ovdje u Hrvatskoj nema takvih problema: https://youtu.be/hhtes09ZyRA

    :lol: :lol: :lol:
  • Markelo
    2.5k

    Momak ima svoj đir, al šal mu je zakon
  • Dino
    2.3k

    Svako radi kaj ga veseli!
  • xavier
    11.2k
    Kako piše Daily Mail, osam od deset vodećih klubova iz Premiershipa zatražilo da City dobije zabranu igranja sljedeće sezone u Ligi prvaka.

    Isti izvor piše kako su to sve momčadi iz gornjeg dijela ljestvice, odnosno svi osim Sheffield Uniteda i naravno samog Cityja.

    :cool:
  • xavier
    11.2k
    The Athletic piše da se većina klubova Premiershipa slaže da ovu sezonu jednostavno treba poništiti.
  • Kwedi
    3.8k
    Zavjera samo da Liverpool ne osvoji :scream:
  • xavier
    11.2k


    Pa napisao sam na Snetu. Liverpool je napravio preveliku prednost i više mu nikakva crna serija nije mogla uzeti naslov...morala se dogoditi neka svjetska kataklizma i evo nam korone.
  • Guinness
    2k
    Zavjeta samo da Liverpool ne osvoji :scream:Kwedi

    Bar nešta pozitivno u svemu ovome...
  • Neki tip
    19.6k
    Bar nešta pozitivno u svemu ovome...Guinness

    Da ih ne znam kako mrziš iz ma kojeg razloga, ne može biti baš ništa pozitivno u tome da naslov ne osvoji klub koji je to po svemu zaslužio.

    "Ima se još igrati, nije odigrano do kraja pa nije ni zaslužio" pored ovakve bodovne razlike unaprijed objesi mačku o rep. ;)
  • Infinity
    15.3k
    Da tovari imaju ovakvu prednost rekao bih da im se dadne titula. Liverpool nesto ne gotivim, al titula je njihova. Mogu im je i ne dodijeliti, al svi znamo tko je bio najbolji.

    Sta mislite kolika je sansa da UEFA ponisti kompletnu sezonu? Priznaju tipa zdrijeb prvih pretkola LP i EL i idemo ispocetka. Savezima da kazu da mogu raditi sto god zele, ali da oni uzimaju predstavnike na osnovu prosle sezone.

    Obzirom da se ova sezona mozda nece ni zavrsiti, mislim da je sansa realna.

    Ako se ovo sve razvuce do zime, mislim da nas na proljece ceka nastavak ove sezone. Izgubit ce se kalendarska godina, ali ne i sezona.
  • Bosna86
    11.6k
    Nakon dvije godine, osam mjeseci i 19 dana Abdelhak Nouri se probudio iz kome. Ajaxov nogometaš, jedan od najvećih klupskih talenata svojevremeno, u komi je bio od 7. srpnja 2017., kada se srušio na terenu za vrijeme prijateljske utakmice protiv Werdera.
  • Dino
    2.3k

    Zamisli sad frajeru nakon kome priopcit kak u svijetu vlada pandemija korone, valjda nece ponovo past u komu.
  • xavier
    11.2k


    Slično je i meni palo na pamet. Zamisli koji tajming za probuditi se iz kome nakon 2,5 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.