• xavier
    11.1k


    I više jer za svaku utakmicu zbrojiš sve godišnje (7400?) i pojedinačne.
  • Papastrumf
    9.9k
    Kak vise onda? Imas mozda 500-tinjak kupljenih ulaznica po utakmici. :wink:
  • deda
    28.1k
    Šta prosjek, to nam je minimalna posjećenost
  • Papastrumf
    9.9k
    I minimalna i prosjecna. Jel vas jebe matematika? :razz:
    7400 godisnjih. Na utakmicama imas 2-3.000 ljudi, od toga vecina godisnjaci.
    Ne mozes zbrajat 7400 i 3000.
    Ajde na tovarima je bilo 16.000, al opet nista drasticno to nije povecalo prosjek na broj utakmica.
  • xavier
    11.1k


    Nemamo problema s matematikom, kolega. Meni je iznenađujuće što netko tko ide na Istru, Inter i Varaždin nema godišnju nego kupuje pojedinačne ulaznice, ali koliko god to bilo čudno, ima takvih.

    Dodaj par "većih" utakmica gdje se sigurno proda nekoliko tisuća ulaznica i prosjek će ispasti preko 8.000.

    Zapravo me jedino iznenađuje što se klub još nije dosjetio prikazivati posjetu na taj način :cool:
  • deda
    28.1k
    16 keka na tovarima čini razliku od keke po tekmi. Znači prosjek je minimalno 8400
  • Papastrumf
    9.9k
    Pa i napisao sam preko 8.000 :wink:
  • Đuka
    91
    Prosjek za ovu sezonu je 4090, a treba uzeti u obzir da je utakmica protiv Rijeke igrana na radni dan po hladnom vremenu(govorim o HNL utakmicama)
    Ako računamo sa superkup i euro utakmicama prosjek je 10281
  • Infinity
    15.3k
    Nisi skuzio spiku :grin:

    Inace, tovari su prosle sezone za neku utakmicu stavili posjetu po receptu s otoka :rofl:
  • Đuka
    91

    Ja sam izračunao po brojačima na ulazu. Ovo ubrajanje godišnjih ulaznica u svaku utakmicu mi nema smisla. Ne čudi me za njih ništa.
    U ovom mojem komentaru su ubrojani samo gledatelji koji su bili na utakmici
  • Infinity
    15.3k
    Ma znam, al to se sprdalo s englezima koji ne pisu broj gledatelja nego broj godisnjih plus broj prodanih ulaznica pa se racunalo iz zezancije kako bi to otprilike kod nas izgledalo.
  • Đuka
    91
    kužim ja to, više sam napisao ovako informativno jer me i samog zanimalo koja bi bila posjećenost utakmica, bilo bi zanimljivo izračunati kako je tekla posjećenost kroz sezone, ali to nema smisla jer su donedavno brojke vrlo vjerojatno bile izmišljene
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Inter na poluvremenu vodio 1-0
    Do kraja Lazio preokrenuo i na kraju konačnih 2-1

    Ali pohvale Laziu kako samo igraju borbeno,trkački uvijek ginu na svaku

    Nadam se da ce skinit ljigavce sa trona i osvojit Scudetto
  • deda
    28.1k
    Nakon što je i Inter izgubio, jedina dobra vijest dana mi je konačno oslodođenje Aleppa od američke Al Qaide i ostalih američko-turskih terorista.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Na iznenađenje svih ja vjerujem..Manchester United pobjedio 2- 0 Chelsea u Londonu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.