• xavier
    11.1k


    Miješaš i pojmove "uprava" i "vlasnik".
  • reziser
    6.4k
    da nisu naši suci tak loši dokazuje ovo:
    Naime, Jovića je grčka Superliga angažirala za glavnog suca nedjeljnoga atenskog derbija između AEK-a i Panathinaikosa od 18.30 na Olimpijskom stadionu Spirosa Louisa.

    Joviću to neće biti prvi ligaški angažman izvan Hrvatske. Prošle godine u veljači sudio je utakmicu El Goune i Pyramidsa (2-1) u Egiptu, u studenom 2018. sudio je utakmicu Al Wahde i Al Hilala (0-3) u Saudijskoj Arabiji, a 2012. delegirali su ga za utakmicu francuske četvrte lige između Monts d'or Azerguesa i Moulinsa (1-5).
    Jovićevi pomoćnici na utakmici u Ateni bit će Ivica Modrić i Hrvoje Radić. Prema podacima Transfermarkta, Jović je sudio 189 utakmica, od čega 122 u HNL-u. Ima iskustvo suđenja kvalifikacija za SP i EP, Ligu prvaka i Europsku ligu, a nada se prilici i u glavnom turniru nekoga od velikih natjecanja.
  • Crusades1986
    9.8k
    Još kužim da odeš u ove bliskoistočne lige odsudit koju tekmu, uzmeš lovicu dodatnu mimo HNLa... ali ići u Grčku u kojoj je stanje u ligi još gore nego kod nas(bar po mom mišljenju) to mi i nije baš razumljivo. I to još derbi, oko kojih se poslije svakog vuku neki repovi
  • Infinity
    15.2k
    Pa i u Grckoj ce uzeti neku lovu i vratit se kuci. Repovi mogu da se vuku koliko hoce, njega je savez angazirao, stat ce iza njega i briga ga. Uostalom, da mu se ne isplati ne bi ni isao.
  • Crusades1986
    9.8k
    Nisam nigdje rekao da mu se ne isplati ić. Dapače, razumijem to kao opciju dodatne zarade i nemam ništa protiv toga. Govorim samo o ambijentu grčke lige kao jedino problematičnom ovdje. Kad bi mogao birat, sigurno ne bi u Grčku otišao u fušu sudit koju tekmu...
  • reziser
    6.4k
    a tko ti kaj može
    zaštićen si, prijevoz, osiguranje prije, za vrijeme i poslije.. sve osigurano. a za repove te boli kuki
  • Infinity
    15.2k
    Pa nije sad da su mu dali da bira izmedju Kine i Grcke taj dan. Grcka je dosla kao ponuda za taj dan i ljudi odose i odsudit ce. Idu kuci, a mozda ce nakon par dana u Kinu, pa Emirate ili gdje vec. Njemu je ponudjeno da li ce u Grcku ili nece nigdje. Izabrao je kes, sasvim logicno.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Real Madrid ispao iz kupa od Real Sociedada rezultatom 4-3(bilo je u jednom trenutku 4 - 1 i )3-0

    Učesnici polufinala španjolskog kupa su
    Mirandes(druga liga)
    Granada
    Real Sociedad

    Athletitc Bilbao/Barcelona
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Bilbao eliminirao Barcelonu :meh:

    Bilbao
    Mirandes
    Granada
    Real Socieada su preostali učesnici
  • Nino Bule
    11.5k
    Ispala Barca
  • Eduardo
    17.6k
    Puno toga smrdi tamo. U LP sumnjam da će napraviti nešto više od 1/4 F, Real je u prvenstvu u prednosti, a kup je upravo izgubljen. Bit će zanimljivo ispratiti ovu sezonu, ne samo rezultatski nego i kadrovski.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    meni stari priča(ono fol neki znalac jači ma 53 godine lik ,pa popio svu pamet svijeta i nogometa al stari mi je pa ds mi ispriča svoje misljenje )
    I kaze mi da bi ovaj Ettiene mogao biti samo privremeni trener(trener do kraja ove sezone) a Pep ako ne osvoji Lp sa Cityem otkaz navodno dobija...pa onda ide ta neka vrsta povratka odnosno da bi se mogao vratit u Barcelonu da surađuje sa Messiem....

    A danas sam čitao,malo starija vijest, Messi se zakačio ozbiljno sa Ericom Abidalom(bivsi igrac Barce sada u upravi kluba) i ne toliko jako sa predsjednikom Bartolomeumom i vec pocinju spekulacike da bi mogao iz Barce i to se navode klubovi PSG Juve i naravno Pepov Man city
  • Eduardo
    17.6k
    Nije to mišljenje, niti je to izmislio, to je ono što mediji pišu danima.

    Šta god da se u tom klubu dogodi kroz to se provlači Messijevo ime. Messi traži smjenu trenera, Messi odabrao novog trenera, Messi napravio popis pojačanja koja želi, Messi ne želi u momčadi...

    Sad se zakčaio s Abidalom, sad s MaTSom, sad smjenjuje predsjednika.

    Sve je tu nešto čudno kad gledam ovako iz vana...
  • Majki2111
    2.6k
    Već dugo razmišljam čemu ligaški sistem natjecanja. Da se mene pita odbacio bi ovo kako HNL ima. Ubacio nekakva doigravanja. Ili više kupova. 1 ligaško natjedanje je preveč predvidljivo s malo konačnog iznenađenja i efekta nasumičnosti.

    Nije li lijepo pročitati polufinaliste Španjolskog kupa?
  • Infinity
    15.2k
    Imamo i mi kup, al nemamo sedam putnika u Europu da bi imali dva.

    Prati ligu u Belgiji ako te zanima malo kompliciraniji sistem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.