• Mali Zeus
    9.7k
    Ne drži ti ta teorija vodu. Argumentiranje za ovo prptiv velikih je isto ono da je Ronaldo precjenjen jer svaki mu je drugi gol sa skoro bijele točke, prijatelju, treba i penal znat zabit.Navijač Dinama

    Ronaldo precijenjen, ne znam tko bi to tvrdio. Valjda ima ljudi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Lijevo jaje bi svi dali da nam je jedan Lukaku u napadu reprezentacije.Papastrumf

    To je drugi par rukava.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Lukaku je psihički labilna diva i dosta limitiran napadač
  • Mali Zeus
    9.7k
    psihički labilna divaMlađi referent

    E to je izraz koji sam tražio, hvala! :grin:
  • Neki tip
    19.3k
    svaki mu je drugi gol sa skoro bijele točke, prijatelju, treba i penal znat zabit.Navijač Dinama

    Ček, jel ti to Livaju braniš? :snicker:
  • xavier
    11.1k
    Lik je ispao jedna od težih prevara od igrača.Mali Zeus

    Ovisi što misliš pod "prevarom". Da nakon onog prvog dolaska u Chelsea više nikad nije proigrao, da, onda bi bio prevara. No on je bio odličan u Evertonu i Interu te dobar u Unitedu. Plus sve to vrijeme je jako dobar u reprezentaciji.

    Da mu neke situacije pašu puno više od drugih, to je jasno i ne možeš ga očito samo ubaciti u bilo koju momčad, ali on je za mene jako dobar igrač. Ne svjetska klasa, ali jako dobar.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Da mu neke situacije pašu puno više od drugih, to je jasno i ne možeš ga očito samo ubaciti u bilo koju momčad, ali on je za mene jako dobar igrač. Ne svjetska klasa, ali jako dobar.xavier

    Ma ispravio sam se u međuvremenu, vrlo dobar napadač, ali i limitiran, kako kaže @Mlađi referent, tj. složio bih se s njim.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ko je bio na kiši prije 13 godina i vidio onaj njegov prolaz i dodavanja za 0-2 na maksimiru, taj je bio 100% siguran da će bit svjetski napadač.. donekle je ispunio očekivanja, barem klubovima u kojim je igrao
  • Mr Anderson
    5.4k

    Bio sam ja. Prvo što sam pomislio da je nemoguće da ima 16-17 godina koliko je navodno tada imao. No, vidjelo se odmah da je klasa.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    lukaku je igrač koji će biti strojčina ako mu odgovara ostatak momčadi i igra općenito.
    ni prvi ni zadnji takav primjer...imamo i mi u reprezentaciji kramarića kojemu puno više odgovara igra hoffenheima.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sad je rekao da je cijelu godinu bio s Inzaghijem u kontaktu. Kako pljuje u facu Chelseaeju, a još uvijek je službeno njihov igrač. :rofl:
  • og1986
    2.9k
    U Kataru će uvesti novu tehnologiju za određivanje zaleđa. Zove se SAOT. Već su je testirali i zadovoljni su njome, do katara će još proći nekoliko testova.

    Ovo bi trebalo donijeti bržim i tocnijim odlukama var-a.l
  • og1986
    2.9k
    Od iduće sezone u talijanskoj Serie A, ako prva dva kluba završe sa istim brojem bodova. Igraju još jednu međusobnu play off utakmicu za prvaka.
  • Eduardo
    17.6k
    bomba :up: bez obzira na međusobne ishode, GR i ostale stvari ovo mi djeluje najpoštenije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.