• Str1nger Bell
    677
    čim uplate lovu, zabrana prestaje.
  • Mali Zeus
    9.3k

    Nije ni čudo da romanisti laziale zovu seljaci. :D
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sad je stvarno preminuo Raiola.
  • Krizy
    35.4k
    Treća nesreća :sweat:
  • Eduardo
    17.2k
    Kad se javi sutra :sweat:

  • Blue98
    722
    1kg0pzq5gexvf7ts.jpg
    Respect za don Carla
  • Krizy
    35.4k
    Za usporedbu, sljedeći su Guardiola i Mourinho sa naslovima u 3 lige. Nitko nema ni 4 a Ancelotti ima u svih pet.
  • Ali
    1.9k
    Odlican uspjeh Ancelottia, iako mi je ta nategnuta "povijesna" statistika bezveze. Ako si promijenio puno klubova jesi li bolji od npr. Fergusona koji je skoro cijelu karijeru proveo u jednom klubu kao i Wenger i sl...
    Kad vec spominjemo real, velika brojka je 24.pehara ima Marcelo a nas Luka 19.
    19. kvartovslih turnira osvojiti je ogroman uspjeh a ne kombinacija spanjolske lige, lp, kupa, super kupa, svjetskog kluoskog..
  • Blue98
    722

    Nitko ne tvrdi da je bolji od fergusona ili wengera ali da je tako lako uzet naslov u svim ligama petice ne bi bio prvi u povijesti kojem je to uspjelo
  • Ali
    1.9k

    Ma sve ok, nego opcenito mene zivciraju ove danas moderne price, najbolji svih vremena, ovo nitko u povijesti nije naoravio, kao sada u nba, nitko nije u povijesti vise koseva zabio a da nije bio u startnoj petorci ... u tom kontekstu... a slicna mi je i ova.
    I jos jedan dodatak, pa dobio je posao u psg, bayernu, chelsea...nije u genovi, freiburgu i burnleyu pa da ih je doveo do naslova, nego najskuplje i najjace momcadi, koje su bile prvaci i sa slicnim sastavima....
  • Blue98
    722

    Jbg živimo u takvim vremenima kad se stvara hype oko svega, ali bez obzira na sve ovo je po meni uspjeh.
    A gle da nije među najboljim trenerima sigurno ne bi vodio najbolje momcadi.
  • deda
    27.5k
    Umro legendarni Ivica Osim
  • miro
    3.1k
    Pokoj mu duši, veliko trenersko ime, ali meni se nogomet njegovih ekipa, pogotovo Juge nikad nije dopadao
  • NORTE
    9k
    Nije ni čudo da romanisti laziale zovu seljaci. :DMali Zeus
    Nije čudno kad Roma nosi ime grada, a Lazio ime županije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.