• Infinity
    15.3k
    To vam je kao kad ste u drustvu nekog vegana. On ce nicim izazvan istaknuti da je vegan. Na njemu ne mozes vidjeti to i onda on ima silnu zelju da naglasi da je vegan, pogotovo ako si ga nekad prije par godina vidio kako zdere hamburger. Tako se ovi dice da su Hrvati, kao da je to sto napises da si 'Hrvatski' jedini nacin da to pokazes. Neki Slaven Belupo nije nista manje hrvatski od ovih koji imaju prefiks HNK.
  • Mali Zeus
    9.8k
    collage-sarajevo-300x300.jpg

    Gornji desni grb Sarajeva svojedobno. :grin: :rofl:
  • Oluja
    3.7k
    Kada je taj grb bio aktualan?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Koliko kužim iz teksta devedesetih.
  • Infinity
    15.3k
    I dan danas na ulici vidim dres s tim grbom. Ja ne znam samo kome je palo napamet i zasto. To su nosili tamo sredinom 90tih, pa cak i pocetkom 2000tih. Moze bit da je to grb za 50. godina osnivanja kluba, a u tim vremenima se bas i nije mijenjalo dresove svake sezone pa se vjerojatno i grb tako zadrzao 7-8 godina.
  • Oluja
    3.7k
    ako je istina da je za 50.obljetnicu onda su pokazali koliki su debili. Obiljezavas svoju povijest i onda ukrades grb od drugog kluba koji s tvojim nikad nije imao nikakve veze
  • Infinity
    15.3k
    drugog kluba koji s tvojim nikad nije imao nikakve vezeOluja

    Pa dobro, jednom se sastali u Europi :rofl:
  • Jaro
    5.7k
    Ali FK Sarajevo Football Club
  • NORTE
    9.3k
    Ali FK Sarajevo Football ClubJaro
    A još i u sredini grba također stoji FK Sarajevo.
    FK FK FC. Ukupno 3 lopte u grbu, za svakog po jedna.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ali FK Sarajevo Football ClubJaro

    Odličan je dio o OFK Beograd koji je preuzeo sve od BSK-a, potuno neosnovano i neko vrijeme se čak zvao FK OFK Beograd.
  • Infinity
    15.3k
    Mislim da su to bile neke pravne igrice. Nekad sam poznavao jednog velikog navijaca OFK-a. OFK Beograd je Omladinski Fudbalski Klub Beograd, znaju to i ptice na grani, ali je uvijek bio popularan kao OFK. Vjerojatno se furalo zbog BSK. Cini mi se da su im blokirani racuni, da je stari klub ugasen i osnovan novi s novim imenom. Nisu vise mogli biti Omladinski Fudbalski Klub Beograd pa su bili samo OFK Beograd. Klub se doslovno zvao OFK ili kako su oni govorili Ofka. Da, iako OFK zvuci kao nesto muskog roda, njima je OFK bio 'zensko'.

    Zanimljivo da je taj klub nekad u Jugi gledalo 30.000 ljudi, a kasnije u Srbiji 300, a tih 300 je bilo uvjereno da mogu opet biti popularni. Pratim im izgradnju stadiona na SSC forumu i svi su dok su ovi igrali prvu ligu smatrali da OFK treba stadion za 10.000 ljudi. To cak i nema toliko veze s OFK-om koliko s njihovim megalomanskim mentalitetom. Evo sad prave par top stadiona vrijednih desetine tisuca eura s kapacitetom 10.000 za nizeligaske klubove.
  • Stihl
    3k
    Gornji desni grb Sarajeva svojedobno. :grin:
    Hahahhahah ovo je sve! Kapa dolje idejnom začetniku
  • marcio amoroso
    32.5k
    Koja igračina ova osmica kod Atletica :love:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dinamo u 19 je tri puta izborio 1/4 male lige prvaka??..ok, jednom izbačeni
  • Keyser Soze
    8.2k
    Može li bolje? Ispali na penale bili tići, kme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.