• deda
    27.7k
    Poznati srbijanski sportski komentator Milojko Pantić (72) uhapšen je sinoć, nakon što je svojim vozilom Ford Focus udario u džip interventne jedinice na Novom Beogradu.

    Kako saznaje "Blic", Pantić je oko 23.30 na Starom sajmištu kod jednog autoservisa udario u zadnji dio vozila interventne policijske jedinice. Potom je pobjegao ka Brankovom mostu, na kojem je vozio u suprotnom smjeru. Ubrzo ga je interventna, u koju je i udario kolima, stigla i na mjestu događaja uhapsila.

    Kako saznaje beogradski list, u tom incidentu nije bilo povrijeđenih, prenosi B92.
  • Kwedi
    3.8k
    Ni cveće im nije doneo :flower:
  • deda
    27.7k
    Sergej Jakirović preuzeo HŠK Zrinjski
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jebote al ovi Marokanci su baš "navijači" u smislu riječi..
    Brutalno
  • Infinity
    15.2k
    Derbi u Casablanci je utakmica broj jedan koju bi zelio posjetiti. Naravno, ne racunajuci Dinamo. Igrali su nedavno 4-4, a bilo 4-1 15 minuta prije kraja. Bolesno na tribinama, bolesno na terenu.

  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bolesno na tribinama, bolesno na terenu.Infinity

    I u komentatorskoj kabini :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    05jqxitkhu4mpi0t.jpg
    3pp65iewtle11mua.jpg
    tyyqr5osejm39juj.jpg
    2y2yw3sgl6wft7x5.jpg
    ly6vygtrgobwy6x0.jpg
    l5moqahzdwu9squo.jpg
    ggg14n847umjpz0e.jpg
    ai8wshlvqztga9w2.jpg
    za74ghoaggzjl4qz.jpg
    lgv9096zhxvsw159.jpg
    30x95baqs483izvy.jpg
    y7cg7c16wulcju63.jpg
    1r819stugpn4cjrl.jpg
    k6vw6dlsd3tsas5k.jpg
    Ne znam jel bilo govora, ali ovo je novi trening centar Leicestera, koštao 115 miliona eura.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    xgizpi6c04u419mw.jpg


    Eh šta bi bilo da je ušao Jonjo Shelvey :wink:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Manchester United gubi 2-0 od Southamptona , u gostima.

    U igru ulazi Cavani, zabija dva gola i za jedan asistira. Kraj utakmice 2-3.

    U tom trenutku vole ga svi navijači Uniteda, a jedan njegov prijatelj je to javno objavio na instagramu.
    Cavani mu se zahvalio riječima “Gracias Negrito”. Riječ od milja koja se redovno koristi u njegovom materinjskom jeziku za osobe tamnije puti.

    Nogometni savez Engelske ga je kaznio sa 3 utakmice suspenzije i £100.000 zbog rasizma. Te tako Cavani propušta Manchester City :roll:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    apa64ymo4dhmrezj.jpg

    Keiran Tierney, stoper Arsenala, gol i asistencija u pobjedi 4-0 nad WBA u gostima.

    Ali izaći ovako na teren i po snijegu, e tako se postaje nogometaš, a ne onaj Unitedov klošarčić Lindelof..
  • Mališan
    1.7k
    Keiran Tierney, stoper Arsenala, gol i asistencija u pobjedi 4-0 nad WBA u gostima.Navijač Dinama

    Ko ga je imao na fantasyu ovo kolo se fino nabral bodova
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da ni sam sebe nije imao na fantasyu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Boca- River za pola sata.
  • Mališan
    1.7k


    Moj protivnik u kupu ga ima i mogo bi me taj tierney skupo koštati haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.