• SAS1987
    13.5k
    Vizinger navodno ima ponudo Wolfsbergera (avstrija). Odsteta milijun €.
  • SAS1987
    13.5k
    Danska vraće publiku na stadione,Navijač Dinama

    Kolko % kapacitete?
  • xavier
    11.1k
    Kolko % kapacitete?SAS1987

    Iz naše perspektive postotak je sasvim nebitan. Da nama daju 20%, više je nego dovoljno :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    Rakitic prodan za 1.5 miliona u Sevilu.Nakon sto smo utvrdili nesposobnost uprave Barcelona sta mislite tko ima losiju upravu Hajduk ili Barca?Dinamosvetinja

    Kraj vlastite uprave nekako mi je smiješno rugati se drugima.
  • Infinity
    15.3k
    U BiH hoce pustiti 10% kapaciteta stadiona uz uslov da je maksimum 500 ljudi po tribini. Tako na Kosevu na zapadu koji prima 16.000 stane 500 ljudi, a na istoku koji prima 7.000 stane isto 500 ljudi :lol:

    20% kapaciteta se moze komotno dozvoliti na svim HNL, pa i BiH stadionima bez problema. Tesko da bi se igdje trazila ulaznica vise.
  • xavier
    11.1k
    20% kapaciteta se moze komotno dozvoliti na svim HNL, pa i BiH stadionima bez problema. Tesko da bi se igdje trazila ulaznica vise.Infinity

    A dobro sad, nije baš nigdje. Kapacitet Rujevice je 8.200, a prosjek gledatelja im je prošle sezone bio 3.200 što je 40% kapaciteta. Isto tako, prosjek Hajduka je bio 7.200 što je isto preko 20%.

    Za BiH nemam pojma (niti me baš zanima).
  • Cosey
    437
    S obzirom da naši gledaju druge pa onda donesu istovjetne odluke ovo budi nadu, iako ovaj mjesec teško.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja mislim da niš od toga ove sezone. Svima je bolje ovak dok nema ljudi na tribinama. Savezu, muriji, nekim klubovima...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    niti me baš zanimaxavier

    Ma iskreno i bolje, ovdje jedino tko me paše dobra posjeta koju su i prije ovog sranja(virusa) imali jesu Željo i Velež.

    Imali su i drugi klubovi kao Borac BL, Sloboda,Sarajevo, Zrinjski pa i donekle Široki, ali njima 30% bi bilo i više nego sasvim dovoljno,čak i popuno..

    Dok recimo klubovi kao što su Tuzla City,Krupa, Mladost Doboj Kakanj, oni imaju kada im neko od velikana dolazi ali i to bude mizerna posjeta.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    nekim klubovima...Crusades1986

    Zanima me na koga li se ovo odnosi.. :joke: :cool:
  • Infinity
    15.3k
    Sarajevo je imalo bolju posjetu i od Zelje i od Veleza. Isto tako su i Borac i Celik imali bolju posjetu od Veleza dok je Sloboda imala posjetu na razini Veleza. Tih sest klubova je imalo posjetu iznad 3.000 u prosjeku, to je pola lige s vise nego solidnom posjetom za takvu ligu. Siroki je bio manje gledan nego Tuzla City.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    svi ti klubovi imaju veći stadion neg Velež, ali Veležov je malte ne uvijek preko 70% raspordan, dok se za pitare, Borac i Slobodu ne može reć.

    Čelik nisam naveo nisu u prvoj ligi,ni približno istoj.

    Siroki je bio manje gledan nego Tuzla City.Infinity

    Za ovo nisam nešto i siguran a i nisam znao, a i mislim da razlika nije "tolika".

    Što se posjete kao posjete tiče,nju nisam komentirao ali ako već moram onda ću reć sa obizrom na kvalitetu cjelokupne lige, gledanost je odlična.
  • Infinity
    15.3k
    Ma nek stave i 10% i dobro je, ne samo BiH, bilo tko, samo nek ima ljudi. Tu mog lokalnog nizeligasa je pratilo 200 ljudi prije, sad opet prati 200 ljudi koji nisu na tribinama nego kraj ograde. I koja je logika? U Rijeci navijaju s brda. Nema mi smisla potpuno zatvaranje. Sve je otvoreno, samo su utakmice zatvorene.
  • Neki tip
    19.4k
    Siroki je bio manje gledan nego Tuzla City.Infinity

    U Širokom rijetko koga zanima Široki (a i ta liga). Više se ljudi skupi na polufinalnim i osobito finalnoj tekmi ljetnog turnira mjesnih zajednica Široki Brijeg, nego utakmici prve lige.
  • Bosna86
    11.6k
    Široki je obično selo, cijela općina nema 30 k ljudi.... S obzirom da im je sužen manevarski prostor, taj klub je i vise nego fenomen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.