• BluePhone67
    3.1k
    Marić isto hrpu golova jazavcima ili iz penala.Mr Anderson

    5 Rudesu, 5 Interu, 2 Lokosima, 2 Rijeci, 1 Tovarima, 1 Gorici, 1 Belupu i 1 Dinamu..
  • Eduardo
    17.1k
    Meni nema opravdanja da mi nemamo dva kola prije kraja igrača koji je zabio dvoznamenkasti broj golova. Andrić je na 5. mjestu ali on je golove donio iz Intera, dok Petković koji je najučinkovitiji dijeli tek 9. mjesto na ljestvici sa Heberom i Mierezom. OK, to s druge strane opet pokazuje koliko ove sezone imamo dobru i raznovrsnu momčad ali ovdje pričamo o konkretnim brojkama pojedinaca koje s obzirom na sve jednostavno smatram da moraju imati bolji učinak. Tu gledam na pojedinačnu, momčadsku kvalitetu, broj stvorenih prilika...

    x7 Gavranović vs Hajduk, Rijeka i Osijek = 4 od 7 u 1280' novi Mr.Derby

    x9 Petković vs Hajduk, Rijeka i Osijek = 0 od 9 - od tih 9 je 3 s 11m, x3 vs Lokomotiva, x3 Inter, x2 Istra, x1 Rudeš u 1360'

    Budimira i Andrića neću ni uzimati u obzir.

    Od krilnih igrača ću izdvojiti samo Izeta koji ima mizerna 3 gola od čega su 2 Rudešu u onoj golijadi gdje smo im dali 7 komada, a onaj treći je zabio Belupu. Samo 800' u 15 nastupa. Prošle sezone je isto imao 15 nastupa uz 925' i okruglo 0 golova.

    Primjera radi;
    • Jakov Puljić - 1800' i 16 golova
    • Antonio Čolak - 1350' i 12 golova
    • Heber - 1000' i 9 golova
    • Ivan Krstanović - 1400' i 13 golova :)
  • LovroZG
    1.3k
    To šta nemamo istaknutog golgetera ne bi smio bit problem. Pogotovo ak se uzme u obzir da zabijamo oko dva gola po utakmici.
  • Infinity
    15.1k
    To šta nemamo istaknutog golgetera ne bi smio bit problem. Pogotovo ak se uzme u obzir da zabijamo oko dva gola po utakmici.LovroZG

    Ja to gledam s pozitivne strane. Nikad nisam volio da ekipa ovisi o jednom igracu, bio on golgeter, kreator ili bilo sta. Volim da igra ekipa kao ekipa, a ne desetorica dodavaca jednom. Sutra ce taj jedan leci ozlijedjen u najbitnijoj utakmici i mi cemo kukati kako ne mozemo bez njega. Kad igra ekipa onda se moze bez svakaga, a i protivnicima je teze igrati jer nemaju jednog-dvojicu koje treba markirati i rijesen problem. Ovako im prijetimo iz svih mogucih oruzja sa svih mogucih pozicija. Kad ti akcija iz kornera ide van 16m i ciljano stoper ide u zavrsnicu onda znas da te protivnik ne moze procitati, jer nije nuzda da to zavrsi odredjena zvijezda u ekipi.
  • Eduardo
    17.1k
    Konačni update statistike. Sve je na prvoj stranici u prva 4 posta.
  • Robert
    1
    Pozdrav Zonadinamo. Cim sam vidio na FB stranicu odmah se isao prijavit.
    BBB-Remete
  • marcio amoroso
    31.8k

    Dobrodošao Robert :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.