• xavier
    11.6k
    ali ovo danas nije ni sjena te Engleskemasacusec

    Znači momčad koja u 6 godina ima dva finala EP-a i polufinale SP-a nije ni sjena momčadima koje su uglavnom ispladale u 1/8 ili 1/4 finala? :chin:
  • masacusec
    3.3k
    Govorim o simpatijama prema samoj momčadi, a ne o rezultatima koji mi nikada nije bio meritoran.
  • db-izbjeglica
    14k
    Francuska je bila bolja, ali tko zna što bi bilo da nije bilo onog penala i prije tog simuliranja Griezmanna, jer na 1-0 smo se vratili u igru golom Perišića i momentum je bio na našoj strani.Mali Zeus

    francuska je u prvom poluvremenu bila sve samo ne bolja.
    dva gola su im doslovno pala s neba, iz apsolutno ničega, inače nisu prešli centar.
    nesretni autogol nakon nepostojećeg prekršaja.
    nesretni penal nakon kornera gdje je vida ničim izazvan izbacio loptu u gol aut.

    nešto što se jednostavno dogodi, nitko nije kriv, al se tako poslože mjesec, merkur, venera, jupiter, mars, saturn, neptun i uran.
  • Efes Pilsen
    7.5k
    Naletio na Faceu na ovaj reel prije finala gdje pitaju igrace sta misle tko ce pobjedit.. Dodu do Ademija, on se smjeska, ja ocekujem da kaze Olmo, a on kaze Bellingham :lol:
    Inace, UEFA je fino sjebala s kartama za finale. Prvo, razlika izmedu najjeftinije karte i prve sljedece je 205 eura. Preprodavaci su isli na bolesne cijene i nisu ih spustali, praznih stolica, posebno u zelenom sektoru je ostalo koliko hoces.

    PXL-20240714-190236265.jpg

    Omjer publike na stadionu je bio 70:30 za Englesku, a i dalje ih nije bilo dovoljno za zadovoljit sva pohlepna usta. Cestitke Spanjolskoj, stvarno su zasluzili uzet i drago mi je da jesu. Trebala je jedna ovakva ekipa da malo resetira pragmatizam koji se ugnjezdio kod velikana.
  • Mali Zeus
    11.1k
    možda generalno bolja, al u prvom poluvremenu ne, slažem se.
  • Doktor Kunić
    3k
    Southgate napustio klupu engleske. Gospodin zna kad je vrijeme otić za razliku od nekih :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.