• Krizy
    35.5k
    U četvrtfinalu Kupa Dinamo dočekuje Lokomotivu. Bit će to četvrti susret sa Lokomotivom ove sezone. Slavili smo u sva tri ali uz jako puno muke. Jednom je bilo 3-2 a dva puta po 2-1.

    Svi očekuju duplu krunu, pa samim time i novu pobjedu te prolaz u polufinale kupa.
    Lokomotiva nije u najboljoj formi dok se Dinamo sve više diže, pa je tako u posljednje tri utakmice odigrao odlično i izdominirao protivnike.
    1. Kakav ishod očekujete? (97 votes)
        Prolaz Dinama
        97%
        Prolaz Lokomotive
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (97 votes)
        Da
        41%
        Ne
        59%
  • NORTE
    9k
    Prva postava, pobjeda 3:1 pred 900 gledatelja.
  • San Lorenzo
    11k
    Očekujem i neke minutice za Bokija Šutala, njegov pravi oporavak bi nam bio najveće pojačanje za iduću sezonu...ono što je igrao do ozljede je bilo silovito, u kombinaciji s Perićem/Maurom ne bismo trebali značajno osjetiti eventualni odlazak J. Šutala.
  • M77
    445
    Tko ne može stići na početak zbog posla neka dođe barem na 2. poluvrijeme i vjerujem da brojka može preko 2,000...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ako se ne varam ulaz je moguc do kraja 1. poluvremena.
  • M77
    445
    Tako je da... Većina koja radi jutarnju je u 3 ako ne i prije gotova tako da imaju 40tak minuta da uđu na stadion što je po meni dovoljno. Naravno ovisno o udaljenosti Maksimira ali uglavnom se autom može stići...
  • Tundra
    511
    Većina koja radi jutarnju je u 3 ako ne i prije gotovaNorth Rtc

    Prije 16-17. Većina će ipak morati uzeti slobodan dan ili otići ranije s posla ako žele stići na tekmu.
  • vjeko1701
    5.9k
    U onim gužvama između 3 i 5, ponekad 40 minuta nije dosta da stigneš do susjednog kvarta.
  • seljak86
    2.3k
    Jbg, faks mi je do 5.
  • Raul
    105
    očekujem da budu neke promjene, s obzirom da imamo i u nedjelju derbi sa Osijekom
  • NORTE
    9k
    očekujem da budu neke promjene, s obzirom da imamo i u nedjelju derbi sa OsijekomRaul
    To nije derbi, a kup je sad važniji. Prvenstvo smo gotovo riješili, imamo i utakmicu manje, a Osijek nije nešto i igramo doma.
  • Raul
    105
    a je, nije nekakav derbi, ali bi se oni mogli napaliti a i njima trebaju bodovi, ali vjerujem ako budemo na razini kao u nedjelju da će i Loksa i Osijek pasti
  • Infinity
    15.2k
    Svak utakmica je bitna za sebe, ali je Lokomotiva definitivno prioritet u odnosu na Osijek.
  • Miro93
    2.7k
    Do kraja prvog pol. se mogu kupiti karte, a ulaz je moguć i kasnije. Tako je barem bilo. Zapravo, nisam nikada tako ulazio, ali neki moji jesu pa znam
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ne znam jeste li primjetili ali za ovu utakmicu nece biti otvorena tribina zapad gore. Godisnjaci sa zapada gore mogu ici dolje a moze se i uzeti besplatna ulaznica kao clan (4 besplatne utakmice) za zapad dolje. Ovak bi trebalo bit za svaku tekmu sa manjim interesom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.