• Nino Bule
    11.3k
    Krivo ste ga procjenili, a inace njegov stil komentiranja je puno vise energican nego prosjecan hr komentator.
  • og1986
    2.9k
    Na tribini podcast je rekao da simpatizira Dinamo. Da nije neki veliki fan.
  • Eduardo
    17.2k
    kao komentator meni je on odličan. Stvarno nemam primjedbu na njegovo komentiranje.
  • Stojke
    48
    nije ni meni bilo jasno a ni ovima tovarima na istoku,jbg nisam ima nacina za nabaviti kartu za gostujucu,ali drugo poluvrijeme je bilo vise sprdancija nego neka ozbiljna utakmica,pa se vjv ni ekipi nije dalo,osim pojedinacnih povika,zajebancije i dobacivanja igracima....bilo mi smijesno kako je sotona pobjegla ooo ooo ooo odlazi sotonoooo
  • Zambatine škude
    2k
    Nije Andrija nikakav tovar.

    Stariji brat, koji je nešto manje poznat komentator, je živa legenda, išao je s nama tekme i igrao je za Dinamo sve tamo do juniora.

    Cmrečnjak mlađi je vjerojatno nekakav simpatizer Dinama, a još vjerojatnije se nikome ne želi zamjeriti pa, eto, ne navija ni za koga. A to kad toliko aktivno pratiš nogomet, štoviše postao ti je posao pa pokušavaš uvjeriti ljude da baš ni za koga ne navijaš mi je posebna vrsta ljigavosti.
  • NORTE
    9k
    vjerojatno nekakav simpatizer Dinama,

    kad toliko aktivno pratiš nogomet, štoviše postao ti je posao pa pokušavaš uvjeriti ljude da baš ni za koga ne navijaš mi je posebna vrsta ljigavosti.
    Zambatine škude
    I šta je tu ljigavo ako mu je posao da bude neutralan?
  • Eduardo
    17.2k
    ok, već sam se ispričao čovjeku što sam ga okarakterizirao tovarom. Inače mi je drag kao komentator, čak i među boljima. Sad mi je još draži. Andrija, pozdrav i isprike :smile:
  • Zambatine škude
    2k
    Postoji razlog zašto uvjet za dobiti posao sportskog novinara ili komentatora nije taj da ne smiješ ni za koga navijati. Zato što je to istovremeno i bespotrebno i gotovo nemoguće.

    Da, posao mu je biti odmjeren dok radi prijenos. Ali to nema apsolutno nikakve veze s tim kako se izjašnjava kad mu netko postavi to pitanje.
  • Zagi
    4.9k
    Valjda mi posebno ide na živce kad magarad ima nekakvu polušansu.
    Evo Andrija moje isprike ako nisi tovarski simpatizer.
    But I don't believe it. :razz:
  • Dammir10
    266
    Vrlo je malo komentatora koji se izjašnjavaju kao dinamovci. Vidjeli ljudi kako su prošli oni prije njih koji su se tako izjašnjavali pa kontaju da je bolje to čuvati kao tajnu. Tako i Cmrečnjak, ne želi dečko javni linč.

    Sa druge strane komentatori koji navijaju za Hajduk glasno to ističu, nose Mišo Kovač i Livaja majice, vode hajdukove evente u bijelom salonu i nitko ne propitkuje njihovu neutralnost dok komentiraju utakmice.
  • vjeko1701
    5.9k
    Vidjeli ljudi kako su prošli oni prije njih koji su se tako izjašnjavali pa kontaju da je bolje to čuvati kao tajnu.Dammir10

    To je apsolutna istina. Pa vidi samo njegovog kolegu Ljubića, pa čak ga se i tu svakako nazivalo jer se popušilo linč fritulaša kojima su na tapeti svi koji se usude javno reći da navijaju za Dinamo a u toj nekoj užoj sferi oko HNLa su.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.