• Svi na Sjever
    1.9k
    Budjenje Drmića, ovo samo Petko izvodi u svijetu nogometa, kakav hakler...
  • flexXy
    1.9k
    Da sam trener nebi mu ovo tolerirao ni u ovakvim laksim tekmama. Da je ovo napravio u ligi prvaka i da nije gol spominjalo bi mu se majke iducih godinu dana. Nek odluci jel zeli biti igrac ili klaun.
  • Praskaton
    1.8k
    Petko bas uziva ne znam kad je bio ovoliko nasmijan dok je igrao
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ja imam osjećaj da bi on bio najsretniji da laganini hakla po niželigaškim travnjacima...
  • Keyser Soze
    8.1k
    kad je bio ovoliko nasmijanBožo0

    Naslov u SN: "S lica Petkovića se moglo isčitati da čeka transfer"
  • Ludovic IX
    5.5k


    da, inače nije valjao protivnike u krasnodaru, protiv slovačke itd.. to je on i ja to prihvaćam i volim..
  • Mlađi referent
    10.6k
    Da sam trener nebi mu ovo tolerirao ni u ovakvim laksim tekmama.flexXy

    Ma daj pa radi ovakvih stvari se i plaća karta pogotovo na ovakvim pašnjacima
  • Nino Bule
    11.5k
    Da li cacicu prolazi kroz glavu da ljubo nije za beka kad ga ovako cetvrtoligaski igraci okrecu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Hajahaa o jebem ti beka
  • jp23
    2.2k
    Jel ovo Petkoviću pobjego igrač kod slobodnjaka, ili ga nitko nije čuvao jednostavno

    Edit: Da se razumijemo, ne kažem da dio krivice ne snosi Ljubičić, ali već i ptice na grani znaju da nije stvoren za beka
  • Infinity
    15.2k
    Branio je Nevistic proslu utakmicu u Kupu, a vjerojatno ce i narednu. Meni je sasvim normalno da je danas na gol stao Zagorac koji je u Dinamo dosao upravo iz tog Splita. Mislim da je to glavni razlog zasto je na golu.

    Nevistic sigurno pati za minutama, ali treba nekad biti covjek i shvatiti da je nama Zagorac valjao, nije radio probleme i moze mu se pruziti 90 minuta protiv kluba u kojem je zapoceo karijeru.
  • Ludovic IX
    5.5k
    i ovaj drugi fol drmića.. petko je imao barem dvojicu ispred sebe u bloku..a drma nije imao nikog.. pa ni golmana
  • Praskaton
    1.8k
    Nisam uspio ispratit sta je s Bulatom pa nije u zapisniku?
    Ovo su bas utakmice u kojima on mora odradit 90min rasteretit Misica
  • Nino Bule
    11.5k
    Jel ovo fantaziram ili je bockaj na boku a ljubo u sredini ?

    Inace dobro poluvrijeme brkljace po meni, pogotovo uzevsi u obzir teren
  • bbb medimurje
    2.9k
    Da da bockaj na beku, ljubo u sredini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.