• Mlađi referent
    10.4k
    Realno klupa za rezerve nam je izgledala otprilike taman kao da smo Gorica. Juniori kojima treba minuta za razvoj i igrači kojima je Gorica neka realna razina gdje bi mogli bit važne karike.

    Još dodaš neke prvotimce koji se šlepaju na znanje Petka i Orše, otpadne ti i Baturina.. eto ga, dobiješ ovo.

    Posebno sam razočaran jer sam ih debelo precijenio kad sam sebi kalkulacije u glavi slagao.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    Pola posta su ti stvari koje je izrekao bjegunac, mislim da na to ne treba nista vise reci.

    Pravi se od muhe slona, treba pricekati par utakmica, a pogotovo do kraja prijelaznog roka da se vidi na cemu smo tocno... sjetimo se samo pocetka sezone pa kako je onda to sve izgledalo nakon nekih mjesec dana. Malo vjere u ekipu nece skoditi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma ta dva boda nisu ni toliko kritična. Problem je da je jako puno strana isčekivalo ovakav rezultat i to im daje samo dodatnog goriva.

    Od bjegunčevih glasnika do "titulaša" s juga, svima je ovo sad povod da se još jače krene u medijsku ofenzivu.

    Nemam uvid u stanje u svlačionici ali ne bi me čudilo da po prvi put u sad već dosta godina neki naginju više prema transferu nego prema ostanku.
  • xyz
    840
    Nama je na klupi danas bilo pet juniora koji nemaju minute prvoligaškog iskustva. Frajer se riješio barem deset igrača u pola godine i sada nam praktično nema tko ući s klupe. Bez ikakve ideje u igri, nemamo nijedno krilo, igrači van svojih prirodnih pozicija... Bit će ovo mučna polusezona. A na što će klub ličiti za pola godine je veliko pitanje.
  • Ali
    1.9k

    Ako ti kazem da sam prosli tjedan radi posla izbivao iz RH i nisam ni citao ni gledao sto krimos govori. Reci ces da lazem i izmisljam.

    Ovo sto sam postao je iskljucivo moje misljenje, meni sa 50g netreba netko drugi reci sto da mislim i govorim.

    Inace etiketiranje ljudi i svrstavanje u "torove" rade ljudi kada nemaju argumente...
  • Keyser Soze
    8k
    I neka nas jebu svi od uprave do protivnika na terenu kad u ovakvom trenutku za klub na Maksimir dođe 3500 ljudi. Nemojte mi molim vas o vremenu jer da je bilo 25 stupnjeva i sunčano došlo bi 4000 ukupno. Gadi mi se taj mentalitet i seljakluk svake od tih osoba koje nisu došle danas bez valjanog razloga, pa kako očekivati ikakvu promjenu kad nikog u gradu od 800k ljudi s okolicom Dinamo ne zanima i ne predstavlja ništa.
  • IstokKa96
    556
    3568...sve ostalo je nebitno...hvala svima koji su cinili tu brojku, a ostalima jos vece hvala, jasno je koliko vam znaci taj klub...
  • Dammir10
    266
    Ne treba pretjerano širiti negativu i dodatno drmati sve. To je ono što najviše žele neprijatelji Dinama.

    Ok, loša je bila igra, neriješeno protiv Gorice, kritika je u redu ali neki komentari na društvenim mrežama su u stilu "treba to sve polit benzinom i užgat".

    Vidjet ćemo za 2-3 tjedna kako će Dinamo izgledati. I nakon prošlih priprema tamo u sedmom mjedecu je Dinamo izgledao očajno (Skhupi 2x, Lokomotiva, Varaždin) ali se onda dizao u formi da bi u 9 mjesecu dobio Chelsea i igrao ravnopravno sa Salzburgom te u HNL-u imao 14 pobjeda u 17 utakmica (tako nešto). Očito da Čačić radi jake pripreme i ima jake treninge nakon kojih su teške noge i treba vremena za ulazak u formu. Tek ako za mjesec dana bude ovaka igra treba se brinuti i tražiti vatrogasno rješenje na klupi.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nisam htio pisat po forumu da sam igrom slučaja bio u hotelu u Rovinju na odmoru 4 dana gdje je odsjeo Dinamo.

    Nakon dva dana sam primjetio da ujutro nema treninga vani nego samo dvorana u hotelu a popodne teren.
    Treci dan me moja žena ničim izazvana na dorucku laički pita jesi primjetio da ujutro baš ne treniraju, reko vrtim si po glavi vec tri dana ...

    Ne zelim se pravit pametan i nesto implicirat al kao bivsi sportas da na zimskim pripremama nemas 4 dana aerobni dio ujutro gdje te obicno treneri zgaze a popodne takticko-tehnicki dio.

    Jedino ako su isli u 7 ujutro trčat u obližnju šumu kraj hotela.

    Sve pohvale za sjever danas i najveca je steta sto se nisu upisala tri boda radi brojke na sjeveru,kad bi sjever ovu brojku imao na ostalim "malim" utakmicama onda mozemo reci da smo kao grupa napravili iskorak.
  • Sunja86
    992
    Netko neke slike sjevera pošto ne mogu pronaći više od jedne slike?
  • masacusec
    3k
    Danas tribina full mobilizacija i zalaganje, teren indolencija i kurcobolja.
  • Olmic
    2.7k
    Jedino Miske zasluzuje prolaz,svi ostali kriminal. Ademi Drmic uzas
  • Jurki
    8.4k
    Mogu razmeti da je bilo sjebano vrijeme, ali tolko bolikurcine se nebre tolerirati. Ocekival sam da igraci bas u inat svim sranjima se jos vise potrude..
    kaj je tu je... idemo dalje
  • Klenx
    4.1k
    Možda dobro da se sad dogodilo, i dalje ovisimo sami o sebi, ali ako se ovako nastavi eto euforičara za vratom.

    Raspored je takav da na derbiju treba riješiti prvenstvo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.