• Infinity
    15.2k
    Izracunaj koliko goriva ces potrositi i nakuj na tu stoju da pokrije troskove.

    A i kvota je 5.5, nije valjda da ces potrositi preko 450€ koje trebas dobiti na gorivo.
  • Jurki
    8.4k
    Sutra sve osim lagane pobjede u duplom hendikepu bi bilo razocarenje.
    Treba ih nabit za kraj godine.
  • vjeko1701
    5.9k
    U bilo kojoj drugoj sezoni bi ovo kužio ali ovakva Rijeka zbilja izgleda kao potpuno nekoherentna, neizbalansirana, nehomogena skupina igrača koja nema jasne ideje u igri niti individualne kvalitete da to nadomjesti.

    Netko ko Kek ili Bjelica bi možda to mogli posložiti i ko zna, ako dovedu tak nekog trenera možda do proljeća okrenu stvari ali ovakvi mislim da jako dugo nisu imali manje šansi uzet nam bodove.
  • Mlađi referent
    10.4k


    To je inače zezancija na račun negative slavonca koji je prošli tjedan imao ovakav upis, prije Šibenika
  • Infinity
    15.2k
    Bio sam uvjeren da si ti i tad pisao :lol:
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ja sam mu odgovorio da može dignut 10 soma, a on sjedi kući umjesto da krene. Vjv zato :rofl:
  • Slavonac
    383
    cak i losa reputacija je reputacija :grimace:
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Pobjedom odlazimo na +6 s utakmicom manje

    Livakovic
    Rile, Sutalo, Peric, Bockaj
    Misic, Ivanusec, Ljubicic
    Spikic, Petkovic, Orsic

    rijesit sve do poluvremena i izvesti Sutala, Orsica i Petkovica
  • deda
    27.6k
    Sudi Bel umjesto Pajača
  • KVG1967
    20
    Pobjeda imperativ. S njome ubijamo svaku nadu lizaču Lovrekove sperme da sa partizanskom ciganijom uzme titulu ove sezone.
  • thomas22
    256
    Lizač lovrekove sperme hahahahA
  • SAS1987
    13.3k
    Ovu tekmu čekam više od lige prvaka :grin:

    Naši su napokon malo odmorili a sigurno ih je i motivirala tekma jučer u Koprivnici pa očekujem gaženje Rijeke.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    rijesit sve do poluvremena i izvesti Sutala, Orsica i PetkovicaIstinaZaDinamo

    zašto bi izlazili iz igre?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Lizač lovrekove sperme hahahahAthomas22

    zagrcnuo sam se kavom od smjeha kad sam vidio... :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Rijeka je u k* i moramo ih danas dobiti. Prvu utakmicu protiv njih smo odigrali odlicno i cudo da rezultat nije bio veci.

    Pobjedama nas Lokomotivom i Goricom se stvorio dojam kao da se dizu, ali su ih ubrzo Slaven i Istra prizemljili i pokazali da nisu slucajno bolje plasirani. A onda je i BSK definitivno potvrdio da je kriza i dalje tu.

    Pobjeda u Varazdinu je medju svim tim porazima iznimka. Varazdin je imao igraca manje 45 minuta i Rijeka je bas u tom periodu dala tri gola. Tesko da bi slavili gore da je bilo 11v11. Mozda i bi, ali ne s 0-3.

    I mi smo imali jedan jako los niz. Sedam utakmica, cak cetiri poraza, dva remija i svega jedna pobjeda. Protiv Sibenika smo pokazali da losi rezultati u Europi ne znace da cemo u HNL-u potonuti, ali definitivno da svaki poraz utjece na ekipu i zato je bilo jako bitno da dobijemo nekoga, pa makar to bio Sibenik. I danas Rijeka. Dvije pobjede u zavrsnici prvenstva, plus sest u odnosu na Hajduk uz utakmicu manje i moze se opusteno uzivati uz SP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.