• og1986
    2.9k
    Jedan blizak izvor iz kluba mi je rekao da je Čačić trebao dobiti pedalu prije prvog pretkola LP, jer je jedna struja jako protiv njega, a drugi ga donekle podržavaju. Odlučili su ga ostaviti dok ide.

    Svi u klubu su svjesni da je on ovdje privremeno, i svima je neugodno kaj to privremeno dugo traje.

    Tako da ja ne vidim način kako će on dočekati proljeće na klupi Dinama.
  • Jaro
    5.4k
    pa to je jos ona prica, "Cacic je tu u inat Mamicu"... Alternaztva nije bika nis bolja u tom trenutku...
  • IstokKa96
    556
    Jedini Dinamov ovosezonski kiks je Vz...sve ostalo je rezultatski ocekivano. Prezentacije na terenu su podlozne argumentiranim kritikama, ali i razumljive obzirom da je konacni rezultat najbitniji. Za sada je on dobar i trener bi trebao izdrzati do stanke, a onda ispocetka iako dio odgovornosti za lose igre ide i na dusu igraca.
    Jucerasnja tekma nije mjerilo bilo cega jer u onim neuvjetima je apsolutno nerealno bilo kaj ocekivati.
  • og1986
    2.9k

    Ni on nije bio za njega. Nitko nije sto posto iza njega. Svi su bili rezignirani.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    bogami bi i sportski trebao ponjet svoj kriz. Bez lijevog beka, zadnjeg veznog, Gojak i Franjic prodani, a doveden niko, uslo se u sezonu s vjerom u igraca koji je bio dugo ozljeden i samim time odigrao tek nekoliko minuta. Desno krilo ajme majko, Spikic nije ni konstantan ni konkretan, neki potencijal ima, ali to je daleko od LP razine, Bockaj je toliko spor da je to nevjerojatno, Emreliju defanziva na razini amatera.. neko je ovo selekcionirao, a nije Ante Cacic
  • dzg717
    925
    Tko nam je sportski direktor?
  • deda
    27.4k
    Butina
  • Logistika
    1.1k
    Kako to inače bude kad je magla ovakva?
    Vidim neki dan u europa ligi kapetani se dogovorili da se ne igra...šta bi bilo da su jedni rekli ovo nema smisla,a drugi da hoće igrati?
    Čačić neki dan malte ne polegao koplje,kao da ne treba ni ići u london...HNL mu je prioritet,pa mi nije jasno da im je bilo pošto poto da se igra. Ne kukam,kako je nama bilo,tako je bilo i os...ali me zanima samo tko tu odlučuje jel se igra ili ne? Bio je onaj neki ponisteni gol...odjednom iz magle lik ide na golmana,pa odjednom ništa od gola,lopta nestade u magli...kad odjednom neki lob preko livakovica uleti u gol...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Općenito će biti jako teško treneru u Dinamu, nebitno kako se zvao. Imaš starosjedioce i glavne dečke u svlačionici protiv kojih ne smiješ jer si inače jako kratkog vijeka, imaš mlade koje moraš gurati i trpiti jer klupska egzistencija ovisi o njima i imaš breme rezultata i čak i igre. Sve to uklopiti nije lako.

    Zanimljivo vrijeme je pred nama. Mora se točno odrediti tko je višak, a kadar pokušati složiti u zimu. Znam da je nemoguće složiti kompletan kadar u zimu, ali barem naznačiti u kojem smjeru idemo.
  • Keyser Soze
    8k
    Ljubičić jedino pojačanje s kojim smo pogodili u zadnja 3 prijelazna roka.markoli

    Ja mislim da smo i s Perom pogodili, samo kaj nemamo klasičnog lijevog beka pa nam svi pokrivaju tu poziciju. Bočkaj je pokazao da kad mu se da kontinuitet može biti jako opasan i donio nam je neke bitne golove i asistencije.
  • Olmic
    2.7k
    Detaljan remont na zimu se neće dogoditi jer igrači su skuplji, kraće pripreme itd.. Ako ispadnemo iz lp što je za očekivat, na zimu treba prodat/rješit se štefulja , Tea ili Rasa, Emrelija, Marina.. Iskreno moja želja je prodaja Drmića jer tvrdim da on igrač za Dinamo nije, a košta puno.

    Pod mus je sad dovest lijevog beka i zadnjeg veznog jer bez ta dva nova igrača bit će borba..

    Kulena bi vratio svakako i polako isprobao Rukavinu na ozbiljnoj razini te jednog stopera od tih svih mladih talentiranih stopera (Katinić, Živković itd)
  • IstokKa96
    556
    Mi smo bolestan klub, samim tim i navijaci i tu je napredak gotovo nemoguc u trenutnim okolnostima.
1910111213Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.