• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Zanima me kako su odlucili da nema zaledja, jer VAR je djelomicno bio u funkciji, sto to uopce znaci?
    Najjace kod gola je bilo kako je kamera bila cijelo vrijeme na polovici osijeka i onda prikazuje miereza kako zabija.

    Na kraju se cak moglo opet do 1:1 ali manje vise nebitno, ostale utamice treba dobit i onda na proljece dovrsit posao. Oni dole ce kad tad past sa srecom, jer igru nemaju niti ce je imati, a i suci ce im sve manje moci pogodovati.
  • plavi72
    702
    Beskrvni,bezopasni,Osijek nije morao napraviti ni jedan žuti koliko smo opasni i agresivni u napadu,a možda proigramo u srijedu...
  • miro
    3.1k
    Sve kužim komentare osim ovih da je Osijek ne znam kako dobro odigrao. Bili su loši, isto kao i mi
  • Ludovic IX
    5.3k
    Baš. Jebe mi se za poraz. Prije ili kasnije je morao doći i u hnl-u. Tu se sere po čačiću ko da on trči po terenu. Mi nemamo raspoloženog igrača zadnjih mjesec dana. Osim livakovica. Recimo orsa je izvan forme skroz. Ademi je jedan od najlošijim već jako dugo. Sutalo malo malo pa pogrijesi. Baturina ispada još uvijek mekan za nešto više.

    Mišić je standardan, istina ali ne može sam.
  • dzg717
    937
    Ajde polako sa tom ostavkom Čačića, zasto?
    Prva izgubljena u prvenstvu, Ajde malo polakše..
  • cron1ck
    1.6k

    Po čemu su nas pregazili? ja tako nisam vidio, više su iskoristili što smo mi očajni i iskoristili svoju priliku, uopće nas nisu nadigrali ili nešto tako slično
  • BBB Sibenik
    4k
    Užasno bitna tekma bila, al šta je tu je. Udarni igrači ispuhani, a širina nasa je iluzija. Idemo dalje nekako izgurat do stanke, nadam se kiksu tovara sutra bez Livaje! Pa da se poništi ovaj poraz.
  • Captain America
    13.5k
    Tomić trlja ruke. Mislio je da je izvisio s Osijekom, a otvara se mogućnost preuzimanja Ferrarija.
  • Nino Bule
    11.4k

    Ja ne bi imao nista protiv, vjerovatno najbolji hr trener, a da je dostupan
  • Captain America
    13.5k
    Nisam načisto s njim. Tražio bi rađe neko inozemno rješenje poput Pomsa jer ne vjerujem da je Tomić neki upgrade na Antu.
  • seljak86
    2.3k
    Sramotna izjava Čačića
  • Nino Bule
    11.4k

    Mogao si napisat sta je rekao
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Prvih 7-8 kola Bockaj najbolji igrac lige po golovima i asistencijama na beku, i onda da sam sebi ne uskoci usta, izmisljas Bockaju poziciju,nije problem u porazu problem je u ovakvim stvarima...

    Nisam rijec nikad rekao protiv Cacica al radi ovakvih stvari ce sam sebi presudit.
    Orsica u 89. necu komentirat kao ni pripremanje Stefulja za najvaznije utakmice...
  • pencilneck
    638
    Čačić je pokazao svoje znanje u klubovima koji se ne zovu Dinamo. Potjerali su ga u roku nekoliko mjeseci gdje god je bio. Poslije ga više nitko nije ni zvao nigdje dok iznenada ovog proljeća nije uskrsnuo na klupi Dinama. Ono što je Tomić napravio s Lokomotivom je više nego je Čačić napravio u cijeloj svojoj karijeri kad se korigira za snagu ekipa koje su vodili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.