• Bosna86
    11.6k
    ZA SVAKO NAZIVANJE IGRAČA DINAMA POGRDNIM IMENOM, SLIJEDI BAN
  • Logistika
    1.1k
    Ovo su tekme da je Drmić ono zabio okrećemo ih jooooj
  • Fanboy
    2.2k
    Malo ziheraški pristup, nije Dinamo toliko slabiji da ovdje nije mogao igrati otvorenije. Čačić se sjeti zamjena tek u 80-oj minuti, a ima ih 5 na raspolaganju. Mali Baturina mora igrati jer jedini može kreirati u sredini, ako ništa ranije ući od 88 mintue.
    Drmić je promašio, no kasnije je Livi branio čisti gol tako da nemamo tu što žaliti.

    Čačić ne mijenja neke stvari, Ljubičić je ostati lijevi bek, zamjene neće uvoditi prije 70-te minute osim ako nije ozlijeda, zamjene su već klasične uz izlazak Oršića....
  • Krizy
    38k
    To sam napisao na poluvremenu :lol:
  • xyz
    840
    Toliko optimizma nakon Chelsea i onda dva ovakva poraza. Otvore nas penalima koji i jesu i nisu i to je to. Opet će biti ista stvar kao i prije. Dobro otvorimo natjecanja, ali onda više ne uspijemo ništa napraviti.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Blejim u prazno... Totalno razočarenje.
    Svašta bi sad izgovorio irancu, al neću...
  • Praskaton
    1.9k
    Sve stoji da je cacke falio i da je trebalo hrabrosti al brate nemamo srece nikako..ovo nam se uz pravi pristup doma mora vratit
  • Eduardo
    17.8k
    Teško mi se oteti dojmu da smo ove dvije utakmice izgubili zbog dječjih bolesti za koje sam mislio da smo ih prerasli jer ih nismo radili zadnjih par sezona
    Totalni pad koncentracije u nekim situacijama u kojima čak nismo ni bili pod pritiskom
    Baš mi ostaje knedla u grlu i teški žal za nula osvojenih bodova u ove dvije utakmice
  • manikk
    230

    Slažem se, ne možeš očekivati da ćeš defenzivnim pristupom i nekom kontrom pobjediti u baš svakoj utakmici. Ipak je ovo LP i tu se treba nešto i pokazati. Žao mi je što općenito Baturina ne igra više, na kraju vjv je bolje izgubiti samo 1:0 radi eventualne gol razlike ili međusobnog skora, ali bi više volio da smo izišli sa mudima, igrali pa izgubili 3:0 ili 5:2 nego ovako.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Orsa za kurac, ademija bilo nije. Ivanusec više lošeg neg dobrog. Moharami jedna odlična akcija pa dve greške za ubiti se.

    Di je tu naša prilika bila kad je pol ekipe bilo za kurac. A to da je petko za kurac bio, je sranje. On je par prilika stvorio, skakao i orsu gurao u for ali orsi nij2 dan bio.
  • miro
    3.3k
    Ljubičić je strašan igrač, Špikić mora igrat u prvoj, Moharrami je rupa
  • Nolifer
    6.9k
    najbolji moguci poziv da napunimo maksimir i da srusimo taj umjetni klub
  • reziser
    6.5k
    2 gostovanja, 2 glupa penala.....iz ničega.....bez muda prema naprijed....
    šteta, veliki žal za danas...
    zato je naša srijeda...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Sve stoji da je cacke falio i da je trebalo hrabrosti al brate nemamo srece nikako..ovo nam se uz pravi pristup doma mora vratitBožo0

    Kakve veze sreća ima s tim što ovaj mamlaz hvata protivnika rukama za vrat i nekoliko puta napravi kontakt po nogama?

    To nema nikakve veze se srećom, nego sa gkupošću našeg igrača...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.