• Mali Zeus
    9.8k
    ↪Maksim Maksimirski I svaka im cast na tome. Tko je nama kriv sto nam se marketing svodi na 2 objave na drustvenim mrezama i preodgoj puka na racunanje transfera umjesto rezultata?
    Hype oko mladih igraca je stalno prisutan, pa Marin je bio novi Ronaldo, o malom Zvonareku si mogao procitat sta je marendo u osnovnoj skoli itd. To ide jer ljudi to citaju, a i menadzeri uredno podmazu za koji tekst.
    Na ovom uspjehu im svaka cast. Ne zato sto to znaci da ce ovih 11 u seniorima pokorit HNL nego jer su skolu prepoznali kao rak ranu, odstranili domaci krkanluk, doveli ozbiljnog covjeka na celo (i zadrzali ga nakon rezultatskog debakla na klupi seniora) i poceli radit umjesto kmecat. Narativ je bio da Dinamo kupi sve ucjenama i da nema sanse da Hajduk dovodi nego da mu se jos krade iz bazena.
    Sad im djete Lokse, Vukovara, SADa cini razliku u juniorima.
    Isto tako mi moramo prestat kmecat oko njihovog PR i pocet radit. Potpisat Ljubica, razjebat UpU, dovest lika iz Lokomotive za drustvene mreze itd.
    Efes Pilsen

    Ovo sve je istina. Samo, ne sjećam se je li u medijima bila takva pompa kad su naši dobro gurali u youth league?

    Al krivica je naravno i na klubu koji mora gurati takve stvari i raditi na promociji kluba konstantno. Oni će i od najvećeg sranja napraviti pitu dole, izgubit će prvenstvo, ali će prikazati youth league i možda kup kao ful uspješnu sezonu iako svi znamo da bi sve dali za prvenstvo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Po ovome "Njemacki" Trener sam mislio bog zna tko kad ono Martin Rafelt.....ZGBhoy

    Ja prvi put čuo za čovjeka, al jebiga zvučni naslov koji ide na naslovnicu, klikovi idu.
    Netko bi mu trebao recimo reći koliko niželigaša nosi ime dinamo ili ima varijaciju dinamovog grba za svoj grb. Za početak.
  • seljak86
    2.4k
    Zato ih trebamo zgaziti s 5 razlike idući tjedan da ih još jednom podsjetimo tko smo mi, a tko oni.
  • NORTE
    9.3k
    Tommy je stavio reklamu na dresove juniora Hajduka za polufinale, prije nisu imali.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jutros gledam kofe i bilo je 2.8 na Hajduk 2.7 na AZ (tak nes) a sada je na pobjedu Hajduka skocilo na 4 a pobjeda AZa je 2. Kaj se u meduvremenu dogodilo da je takva oscilacija u kofama?
  • ivosivo
    168
    Velike uplate na AZ
  • Infinity
    15.3k
    Ni meni nije jasno. Ako je netko stavio veliku lovu na AZ sad moze s X2 osigurati dobar dobitak.
  • ivosivo
    168
    Navodno sve više ljudi uplaćuje novac na pobjedu AZ-a, a saznajemo i kako su prvotni koeficijenti bili nerealni i kako je prvak Nizozemske stvarni favorit na ovoj utakmici.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Procitao sam clanak sad. Izgleda da kladionice balansiraju zbog prevelikih uplata na AZ. Znaci da je sada kofa na Hajduk visa od realne a kofa na AZ manja od realne.
  • plavi67
    920
    az zgazio real i barcu, tako da će bili tići imam osjećaj dobit po tamburi
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nece, bit ce tijesna utakmica. Nisu tici ni dominirali protiv Milana, ali su bili efikasni i to ih krasi. AZ malo visoko leti, klinjo prica o utisavanju publike itd. Moglo bi ih prizemljit.
  • Nolifer
    6.7k
    Jesam zločest u tri pm, ali navijam za AZ, da utišaju naše medije, da bude opet kmečanja.
    Jer ovo njihovo nadrkavanje mi ide na onu stvar.

    I zato što su mediji omalovažavali Dinamov uspjeh u osvajanju velesajamskih gradova.

    Briga me, nek izgube.
  • Boysica
    458
    Sve izgubili dabogda sorry
    Nemogu vjera mi neda da navijam za njih
  • Bruh
    901
    Volio bi da hajduk dobije... U europi me boli đon za sve svađe dabogda svi uspjeli i Rijeka i Hajduk i Osijek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.