• Majki2111
    2.6k
    Knock out EL smo već igrali... Valja probat LP.
  • KlasicZg
    515
    Dok se vi svađate kakav je tko navijač...mene zanima kak cete vi sutra na posao? Ja za sebe ne znam ...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Pogledao sam gol 50 puta, ali ono odgurivanje Fofane rukom je jebeni vrh. Koliko inteligencije, mirnoće i hladnokrvnosti taj čovjek ima je nevjerojatno. Kapa do poda, do sto podova Mislave. Sam nisi svjestan koliko si velik :fire:
  • Džudžan86
    243

    A jos treba i snimku utakmice pogedat sad na areni 4 hehe
  • Tom Hanks
    2.6k
    Opet se vi pecate neki na tenkrea umjesto da festate ko i svaki normalan čovjek
    Neka pati koga smeta
  • Nino Bule
    11.6k
    Da znate da je mislav u svemu veceras imao i vremena javit se raznim ekipama i preko poruka i poziva, velik si mislave
  • Ali
    1.9k
    Sad u miru pogledao reprizu, mislim da je prvo poluvrijeme nakon sto smo izdrzali pritisak prvih 20min (naravno i zabili vrhunsku kontru) upravo tih skoro pol sata najboljibdinamo sto sam ikad gledao uzivo.
    Tako elasticne linije, sjajno. Da je kapetanova isla pol metra vise to bi bila vrh akcija od desetak dodavanja i sut protiv ekipe koja je prije 15 mjeseci bila prvak europe ! I usput se pojacala sa 4 igraca ukuono cca 20m€ , dakle njih 8 kaj danas trcalo po maksimirskoj travi je nastupilo u finalu tada + ova pohacanja (sterling, kulibaly, fofana, obemeyang) ...
    Strasno, kapa do poda za sve... osim za komentatora... ovdje je veceras falio Ćosić da uvelica sa svojim glasom i poznatim podvikivanjem
  • Captain America
    14k
    Nakon što sam bar malo došo k sebi, da probam napisat koju pametnu. Ispričavam se na spellingu, nisu kognitivne sposobnosti na razini.

    Navijači i dekor su bili veličanstveni. Siroti Englezići su gledali di su to došli nakon kazališta u kojem nastupaju svaki vikend. Kak su nas članove bacili u sektor 1 nismo nikako vidjeli što se događa na sjeveru, al bilo je dovoljno i čuti taj čudesan huk s tribina. Zapadu se s pravom prigovara, al danas je navijanje bilo na pravoj razini.

    Minimum minimuma će biti da nazovemo bar tribinu ako ikad dočekamo novi stadion po Knezu Mislavu. Ovo što je on napravio za nas navijače u zadnje 4 godine pitanje je hoće li itko ponoviti. Došo je u svom primeu u Dinamo, dao najbitnije golove u najvećim uspjesima kluba koji će se desetljećima vrititi i nije pravio probleme klubu kao neki nakon dolaska lukrativne ponude iz Engleske. Livaković je odigrao perfektno. Današnjom prezentacijom je i najveće kritičare ušutkao. Imao je nekoliko fantastičnih ispucavanja tako da i igra nogom ide na bolje. Dini Periću su se sve one ozljede i patnje vratile. Savršen stoper za 352 sustav. Kako se Šutalo poigravao s Chelseajevom ofenzivnoj linijom (onih par ringišpila se ni Petkan ne bi posramio), mislim da su ovi iz Leipziga zvali već večeras da vide jel i dalje stoji dogovor oko transfera. Rile je kao i uvijek bio na razini. Mohi se ispričavam za sve teške riječi zadnjih par tjedana. Odigrali smo ovakvu utakmicu bez Boška koji je najveći ulazni transfer nakon Roga. Sad sam došo do po meni igrača utakmice. Ako je istina što se danas pisalo na snetu da su pokemoni u upravi bivši nakon grupne faze i da će se konačno moći dovest lijevog beka jer se neće tražit kompromis dvije struje, mi smo u Robertu Ljubičiću dobili nasljednika našeg Kapetana. Ovo kako je on odigrao večeras je na razini Ademijevih najvećih utakmica u našem dresu. Mišić je doktor nogometne igre koji zaslužuje bit u avionu za Katar. Nakon bolesti se vratit i odigrat ovako utakmicu u Ligi prvaka je za najveći naklon. Ivanušec je opet odradio posao na razini. Zadovoljstvo ga je gledati, nadam se da i dalje neće forsirati transfer i da će mu karijera ići u smjeru Petka, Orše i Livija. Petko je opet bio sjajan. Čač je rješio Dalića brige prvog napadača. Vidlo se danas na Baturini da mu treba još 2 godine nastupa u Dinamu da bi mogao raditi razliku na najvećoj pozornici. Nije fizičko čudo prirode ko Gvardiol da može odmah s najjačima u vatru. Taman odradi 2 sezone do 2024., a onda probati dovesti Matea. Uzeo je love da prapraunuci neće to moći potrošit, a sigurno i u Dinamu neće igrati za kikiriki. Persona non grata iz Međugorja je njega, Jedvaja i Roga naveo kao najveće dinamovce od igrača koji su nosili naš dres dok smo bili supermarket bez ikakve ambicije u Europi.

    Ante Čačić je savršen trener za ovaj Dinamo. Hrvatski Ancelotti. Prvi put me danas "razočarao" kad sam vidio sastav jer nije stavio Bočkaja, a igra 352. "Razočaranje" je trajalo sat i pol. U izjavama uvijek odmjeren, s igračima prijatelj, a danas je i najvećim kritičarima pokazao da i kuži igru.

    Dečki su najveći skalp skinuli, s optimizmom možemo gledati dalje u budućnost.

    NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA!

    C9018587-1-AE6-4545-BC1-B-9014-F8-C9-A6-F8.webp
  • Aggro
    590
    Ekipa. Ovaj mali Ljubičić je nešto najljepše što sam ikad vidio u Dinamu. Jebena radilica. Svaka čast. Idem na posao nikakav, ali lijepo je danas bit Dinamovac.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dok se vi svađate kakav je tko navijač...mene zanima kak cete vi sutra na posao? Ja za sebe ne znam ...KlasicZg

    Ja idem u dresu... Boli me briga za sve norme, kome smeta, nek ne gleda :halo:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Taman dosao na posao ovdje u Njemackoj, Dinamo Polo na meni a i priprema se docek Delegacije iz SAD-a.
    Vec znam da me Gazda bude pita za Dress Code :rofl: :rofl:
    Attachment
    DINAMO1 (204K)
  • Crusades1986
    9.8k
    Inače, sve pohvale zaslužnima (tko god to bio) na organizaciji ulaska na Sjever. Da sam znao da ću tak glako uć, popio bi još jednu pivu u Dabi.
  • plavi72
    720
    Kilometrima razdvojeni,ali osjećaj jutros mislim da je svugdje sličan ,kava s Mislavom!
    399lwtxd1pst52gv.jpg
    1aiq5gopmguy3euv.jpg
  • masacusec
    3.1k
    Gledam na stadionu i oko stadiona i zaključujem; pomodno je biti navijač Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.