• Stjepan
    479
    Ne zna se još raspored
  • bbb1986
    17
    kad ce se znat?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sutra oko podne.
  • Plavi 9
    23
    Negdje je navodno procurio raspored već. Ne znam jel istina.
  • immerwieder
    1.2k
    rasporeda nema još službeno,
    salzburg jutros prodal 21000 paketa (od 30000 mjesta) dok se još ne znaju niti datumi kad igraju doma,
    izgleda da je za nas rezerviran na zapadnom dijelu juga jedan sektor u oberrangu i jedan u unterrangu
  • deda
    28.1k
    Koliki im je kapacitet?
  • Infinity
    15.3k
    Za UEFA takmicenja pustaju 29.500. Mislim da je inace nesto sitno ispod 32.000.
  • Beowulf112
    301
    Ja bi volio da nam prva bude sa Chelsejem doma..oni su jako lose otvorili sezonu..zadnju su izgubili 3:0 od leedsa..ozlijeden im je do sredine 9mj kante..on im je motor veznog reda..sve stize..sveprisutan je...tako da ako moze prva da bude chelsea i to doma bilo bi odlicno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    istina. A Haverzt Kovačić,Mount Koulibaly i Thiago Silva su teletabisi za koje niko nikad nije čuo... i isto taj Chelsea nije osvojio LP prike dvi sezone a ekilu nesto sitno promjenili.. kako da ne...

    Probat se potuć sa Salzburgom za treće mjesto, u to sam optimističan, a Chelsea i Milan su po meni klase više nego mi.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Potuc se sa svima, gard je bitan. Ne gubit glavu je osnovno. Morat cemo malo poslozit linije za defanzivni blok jer nam to bas fali.
  • BBB Sibenik
    4k
    Budite sigurni da ako mislimo da samo tribamo tuc Salzburg i proc ka treći teško. Nije lako tući u grupi LP oba puta istu ekipu, morat ćemo nekom nešto otkinut još…
  • Stjepan
    479
    Nadam se da ćemo se popraviti u defanzivnom bloku svaku tekmu ove sezone smo primili bar 1 gol i dosta puta smo visili prema nazad ako to ne popravimo mogla bi biti blamaža ne samo protiv Chelsea i Milana već i protiv Salzburga s kojim bi trebali biti konkurentni
  • Captain America
    14k
    Napisat ću ponešto o Chelseau jer sam već pisao da ih simpatiziram pa da se osvrnem za one koji ih manje prate.

    Kante se vraća za 4+ tjedna prema današnjoj pressici Tuchela. Ova pojačanja što su doveli i što žele su jako upitna. Zasad sam jako nezadovoljan novim vodstvom i ovo mi djeluje ko agonija u nastanku poput Unitedove.

    Rudiger je bio srce i duša obrane i velik zadatak je pred Koulbaliyem. Evo kakve mi imamo probleme što je Josip Šutalo out, a doveli smo Boška. Thiago Silva je stariji godinu dana. Stopera sada igra Reece James, a na desnom WBu je Ruben Loftus Cheek. Što je Tuchel planirao dobit s likom sporim poput kombajna na beku je meni neshvatljivo. Još gluplja stvar je u najfizikalnijoj ligi na stoperu držat lika nižeg od 180 cm. Želi se dovest Fofanu, al Leicester je tvrd pregovarač i ne vjerujem da će se dogovorit. U osvajačkoj sezoni Lige prvaka na lijevom WBu je bio Chilwell koji se cijelu prošlu sezonu oporavljao od rupture ACL. Kosonja je doveden jer nije to to, al ne vjerujem da može bit dobar ko Chily lani. Azpi je zdrav, nije iz meni znanog razloga startao zadnje utakmice.

    Jorginho me iritira sad još više. Trebo bi s Gallaherom nadoknadit Kantea, a to je s Leedsom izgledalo urnebesno. Mount je jedini igrač u momčadi zasad na razini. Kova ima problema s koljenom i mogo bi se vratit već sutra, al pitanje je kolko će ga Tuchel trošit jer znamo svi kak su te ozljede nezgodne.

    Havertz i Sterling su naprijed katastrofalni i totalno bezopasni. Otišli su i Werner i Lukaku. U rotaciju je upao mladi Broja i ne bi se iznenadio da ga vidimo uskoro i u ozbiljnijoj ulozi. Kolko je klub u banani vidi se po tome da je želja u napadu Anthony Gordon s 4 gola i 2 asistencije u 35 utakmica lani. Ove godine statistika je prazna.

    Možemo kolektivno otić zapalit svijeću na Kamenita vrata ako nam dođe Chelsea za 2 tjedna na Maximir. U velikoj krizi su, mi smo u naletu i nudili bi nam se na pladnju dok su još izranjavani ozljedama i u psihičkom padu.

    Edit:
    Zaboravih napomenuti da sam na Redditu vidio solidnu dozu bahatosti i zadovoljstva s grupom. Narativ je da je Chelsea imao sreća (opet) i spominje se Milan kao trouble maker. Samo nek se bahate, nadam se da će i igrači s takvim pristupom doći.

    Pozivam i simpatizere Milana i Salzburga ako ih ima da se osvrnu na klubove za nas koji ih manje prate. :wink:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Malo me jeza hvata kad se sjetim koliko su nam problema krila radila i to ekipa ispod nase razine. Orsic dokazano moze odradit svoju rolu defanzivno, ali Spikic je do sada uglavnom bio mrtav nakon 60 minuta. Menalo ne moze mijenjati obojicu, a Emreli za defanzivu nije. Rile je prgav i nece nikome samo tako dat, a s druge strane ako ostane Ljubicic strah me.i pomislit. I onda kad sjednemo u blok vecina posla ostane na Misicu, a to tako ne bu islo.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mi imamo dosta svojih problema, ali isto tako imamo dovoljno iskustva i karaktera da se ne blamiramo kao prije.

    Igra prema nazad je baš dosta povezana sa karakterom i siguran sam da bi sa jednim dobrim igračem na lijevom beku bili stabilni.

    Ademi u vezi je puno bolji kada se igra protiv boljih momčadi, on protiv lošijih izgleda loše jer je jako loš u posjedu i iznošenju lopte dok protiv boljih do izražaja dolazi njegova energija i njegovi opasni ulasci u protivnički šesnaesterac.

    Najbitnije je da smo energetski na nivou cijelu utakmicu, a to mora odraditi trener. Ne smijemo dopustiti energetski pad a da ne reagiramo.

    Ja sam uvjeren da prema naprijed možemo biti opasni protiv svakoga, jednostavno imamo dovoljno iskustva, pa i kvalitete da naudimo svima.

    Moja osobna prognoza je da ćemo uzeti minimalno 2 boda, a maksimalno 5. Kada bi se baš morao kladiti rekao bi 4. Hoće li to biti dovoljno za treće mjesto ne znam, ali imam vjeru u ovu momčad i prvenstveno u karakter iste.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.