• NitkoBitan
    11.9k
    E jebiga ako ti za to treba google. :grin:Papastrumf

    Pa nisam ja fakultet, ja sam s Pesce :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Ima li itko informacija kada možemo očekivati raspored
  • Gelipter
    3.4k
    onda svakak moraš putovnicu radit za gostovanje :wink:
  • username
    9
    Navodno petak u popodnevnim satima
  • Stjepan
    479
    Volio bih Milan prvu doma pogotovo što par dana prije nas igraju derbi sa Interom
  • Ali
    1.9k
    Skuoina atraktina a opet nebi trebalo po protivnicima zavrsiti sa 0 bodova, naprotiv.
    Ovisno sutra o rasporedu, naravno idealan bio:

    1.dima sa AcMilan
    2.vani kod Chelsea
    3.vani sa Salzburgom
    4.doma Salzburg
    5.vani Milan
    6. doma Chelsea

    Prvu iznenadih sa 1:0 dok se Milan nije ustimao i dok je bez Ibre..., chelsea vani moze i neki orihvatljiv poraz 2:0..., u ailustriji uzeti X, pa ih doma nakon toga pobijedit 2:1, i nakon toga zadnja u listopadu na san siru moze i blagi poraz... a onda na sisvete doma sa chelsea B ekipom jer oni imaju za vikend ljuti derby sa mci/liv/manu ili slicno a vec su osigurali prvo mjesto sa tri pobjefe i jednim x... i tu na punom maksimiru borba za jos jedno proljece ....
  • Krizy
    35.6k
    Čitao sam forum Salzburga, većina nije zadovoljna jer su dobili nas iz 4. pota.
    I boje se da će Dinamo u obe utakmice biti domaćin :cool:
  • Captain America
    13.5k
    Nadam se da će neko u klubu bit dovoljno pametan da organizira prvokup za članove. Bolje da nam dođu dinamovci iz ostalih krajeva Hrvatske i dijaspore nego ovi što dolaze navijati za Milan i Chelsea.
  • Cosey
    434
    Piše da će se raspored znati možda sutra popodne, vjerojatnije u subotu. Treba ga uskladiti s Europskom i Konferencijskom ligom.
  • Cosey
    434
    Generalno, mislim da će biti više iznenađenja radi natrpanog rasporeda.
  • Nino Bule
    11.4k

    Prvo ce bit prodaja paketa ulaznica i tu bi se moglo sve rasprodat tako da ce vrlo malo domacih navijaca chelsea i milana bit na nasim tribinama, ali buduci da nismo atraktivno gostovanje mogu probat nabavit za jug karte
  • Captain America
    13.5k
    Znam već za par slučajeva da će uzet paket. Isplati im se svakako dat 100injak eura za zapad gore. Višestruka ušteda je u odnosu da idu u London pa i u Milano.
  • Stjepan
    479
    Ja bih umjesto paketa stavio npr ako budemo igrali prvu doma a u subotu igramo sa Rijekom dao pravo prvokupa svim onim koji su bili na tekmi sa Rijekom tako bi i podigli gledanost u Hnlu i vjerujem da bi protiv Rijeke u tom slučaju bilo preko 10k
  • Nino Bule
    11.4k

    ima takvih 100 u citavoj "regiji" , a opet i nema im prevelikog smisla kad ce vjerovatno moc nabavit karte za jug jer nece sigurno doci 4000 chelsijevih navijaca ili 4000 navijaca milana
  • blackbully
    4.4k

    Nemoj biti toliko siguran u Milanove. Neće 4000, ali 3000 vrlo vjerojatno. Cijelu prošlu sezonu su imali odlične brojke na gostovanjima, prošli vikend u Bergamu isto. Imaju veliku fan bazu na našim prostorima, jedna poveća skupina ima sjedište u Rijeci ili Puli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.