• NORTE
    9k
    Može li netko reći nešto više o ovim šalovima sa slike u okviru ovom? Crveno bijeli plavi šalovi, s jedne strane piše Dinamo s druge Bad Blue Boys. Dosta je dugačak.Mr Blue

    Isti font sa šala na transparentu Bad Blue Boys 5 godina poslije.
    i5z45k8z4fyswy2w.jpg
    fgdbpy3yd5bntr50.jpg
  • ZGV
    3.1k
    Ti šalovi su rađeni negdje u sezoni 95/96 ili 96/97 koliko me sjećanje služi i prodavali su se preko časopisa Tifo magazin, dolazio je doma poštom na adresu.
    Dečki koji su radili u Tifo magazinu su ga dizajnirali.
    Jedan od popularniji šalova tog doba, uz YNWA iz BBB fan cluba koji je zatvoren negdje 1994.
    Veliki zajeb je bila ta crvena boja koja mu daje taj poseban ton iz razloga kaj se kada ga nosiš ispod jakne, a dosta ljudi ga je tako nosilo lako zamjeni za hajdukov šal, pa smo slučajno znali krive osobe startat...
  • Neki tip
    19k
    Ak se ne varam, ispravite me, mislim da je to bio najčešći šal Ledene dvorane.. išlo se na Badel, dvorana se uvijek tresla, a ti šalovi su bili nekako dominantni. Ili možda samo ostali meni u sjećanju više od ostalih.
  • Neki tip
    19k
    I kad već spominjem Ledenu i Badel '90ih..

    Već neko vrijeme pokušavam naći, ali ne uspijevam, kartu s finala RK Zagreb - Barcelona 97. ili 98. godine.
    To je onaj uzvrat nakon jedne od klasičnih rukometnih krađa u Barci, kakve su valjda samo u tom sportu moguće. Ono kad je, pamte ovi mojih godina i stariji, Nekić krenuo po zviždaljku sucu, kao da će je izvadit, a ovaj se bacio na pod kao da ga je Tyson nokautirao..
    Uglavnom, za to finale imao sam kartu za ložu. Prijateljev tata je bio poznati liječnik i eto imao je 2 karte. Nikad prije i nikad poslije (a otad je prošlo više od 20 godina) nisam se naježio kao pri ulasku Barcinih igrača u dvoranu.. Sve dupkom puno, više od 10 000, od kojih cijela ona suprotna strana od lože ispunjena bojsima ili onima koji su se bojsima pridružili. Sve utakmice dotad gledao sam s njima, navijao (imam čak i fotku iz SN otada na kojoj sam se zaokružio :brow: , neka tekma s Celjem, 1/4 finala čini mi se), ali nikad među navijačima ne osjetiš što je to zapravo.. dereš se ti, deru se svi oko tebe i zapravo nisi potpuno svjestan nastale atmosfere. Taj put, kad je to grunulo, kad su krenuli prvo zvižduci ovima, a onda i gromoglasno navijanje, zbilja sam imao osjećaj kao da se sve trese..
    Evo sad dok pišem o tome, ježim se sav.. Bila je odmah ispod nas dvojice, malo lijevo, ona princeza (za mlađe - zbilja princeza), Urdangarinova žena ili cura tada još. Djelovala je prilično uplašeno..
    Kako bilo, taj huk s druge strane tribina, ta grmljavina, taj urenebes, bijes, inat, prkos, to baš nikad neću zaboraviti i mislim da je to jedna od najboljih atmosfera u kojima sam ikada bio. Ili makar meni najdomljivija.
    Još koju godinu potom, možda više zbog love i jer sam zbog dobi više ondje pripadao, odlazio sam na navijačke tribine, onako, kao "indijanac".

    Ali ovako kad unazad gledam, možda je to bio dan kad sam negdje u sebi shvatio da možda nisam onaj koji svu tu energiju želi ili zna stvarati, ali da sam svakako onaj koji želi da se sva ta energija svom silinom sruči prema meni i zamanta me kao tada.

    Hm, možda je tad "začet" Neki klinac, kasnije tip sa Zapada. :chin: :lol:
  • Neki tip
    19k
    :clap: naći ću i ja svoju negdje.. 98. dakle ipak, 22 godine.. :scream:
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 10 godina...famozni 01.05. :fire:
    bga8jy4uayj1d0ih.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    prvo šta mi palo u oči je cijena za derbi 20kn ?? :yikes:

    Danas za 20Kn ne vjerujem da možeš otic na sjever kad ti i najlošija ekipa iz lige gostuje.... :groan:
  • Stihl
    3k

    Da. U to vrijeme je to bilo normalno, za skoro svaku tekmu u HNL-u karta je bila 20kn za sjever.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    aha :up:
    čini mi se da su jednom karte i bile po 1kn ali nećemo u javnost..... :snicker:
  • Stihl
    3k

    Da, nažalost bilo je i tih po kunu ali naravno ta glupost im nije baš urodila plodom.
    Kaj se tiče cijene od 20kn, meni je to uvjek bila najprihvatljivija cijena i dan danas smatram da je to sasvim ok cjena za HNL.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da, apsolutno se slažem ma za sjever i 10 kn protiv Varaždina Belupa i takvih, a derbi 30 40 jer eto derbi je pa onda, a za LP možda 10/ 20 kuna da smanje , primjer za sjever kad bi bilo ispod 100kn možda bi se i prodavalo bolje tko zna....

    Ali cijene za LP su kod nas i dobre, cijene za kvalifikacijske utakmice nebitno LP i El Osijeka i Rijeke čini mi se bile su po 350 400 kuna a karta za istok bila....tako da sve ima nešto svoje
  • Stihl
    3k

    20kn za svaku tekmu je sasvim ok (da baš ne omalovažavamo svoj klub kao ovi dok su stavljali ulaznice po kunu hehe), derbi 30-40kn i to je to.
    Za europu su cjene ok.
  • Stihl
    3k
    Slaven - Dinamo, na današnji dan prije 13 godina (0:3)
    b64vu5myiq2msvt9.jpg
  • Miro93
    2.7k
    Dinamo - Zagreb 3:1, 7.12.2008.
    Attachment
    zg2008 (744K)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.