• ZDS86
    205
    7.4.1948.
    djoumozhn5mbrylb.jpg
  • superSantos
    2.6k
    Ako netko ima knjigu/novine iz kojih su ove slike skenirane, nek mi pošalje (što prije) slike u boljoj kvaliteti
    Attachments
    WhatsApp Image 2020-04-09 at 09.20.27 (1) (67K)
    WhatsApp Image 2020-04-09 at 09.20.27 (2) (93K)
    WhatsApp Image 2020-04-09 at 09.20.27 (3) (407K)
    WhatsApp Image 2020-04-09 at 09.20.27 (165K)
  • Stihl
    3k
    Pula - Dinamo, na današnji dan prije 13 godina + još neke ulaznice sa domaćih tekmi:
    rm3gmw077ylif8yn.jpg

    i Varteks - Dinamo, na današnji dan prije 10 godina:
    ldw4wnk08r65ssne.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Pokušao sam pronaći, ali ne uspijevam, pa tražim vašu pomoć...
    Tražim fotku ili video s utakmice na Kantridi, gdje se na kavezu s Boysima vidi krpa s natpisom 'Mamiću odlazi' (bijela krpa, crna slova). Rekao bih da je godina 2004.
    Hvala!
  • NORTE
    8.9k
    Old school, Split sredina 80-ih... Kakva brutalna krpa! :ok:
    cs24pe6f3pxb4nre.jpg



    Očito prijateljska Široki-Dinamo, BBB i Škripari zajedno. Ima li još slika s te tekme?
    58nv88g7wq1evbu3.jpg
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 8 godina
    q566hiebojtomy2j.jpg
  • Stihl
    3k
    13.05.1990. (fotke slikao od frenda stari)
    x9jiozedypsfihpz.jpg
    6l0ot6r13p3h9aen.jpg
  • Mali dioničar
    14k


    Ja sam fotkao sa zapada i ne znam di mi je film. :rage:
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Danas na HRT-u u 17:18h repriza kvalifikacijske utakmice (1997.) za Ligu Prvaka,između Dinama (Croatia) i Partizana na Maksimiru nakon sto je Dinamo porazen sa 1:0 u Beogradu.
    Obavezno pogledati
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 10 godina
    3ampw6v6lzcmhgfs.jpg
  • Mr Blue
    3.3k
    Može li netko reći nešto više o ovim šalovima sa slike u okviru ovom? Crveno bijeli plavi šalovi, s jedne strane piše Dinamo s druge Bad Blue Boys. Dosta je dugačak. Znamo li mu porijeklo?

    f5zsrjws0ddnwi0n.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Popularan je to bio šal koliko znam, ZGV će znati više. Mislim da je identičan font BBB na tom šalu bio kasnije i na jednom od udarnih transparenata u sezoni 99/00, transparent tamno plavi Bad Blue Boys, gotovo pa crni, mislim s dva Dinamova grba, postoje slike iz Graza, sa sjevera, hokeja...
  • Mr Blue
    3.3k
    Hvala na informaciji. Jedan kolega kaže da je moguće da se šal dijelio uz neki od fanzina.. Tifo, Magazin, Tribina, pa možda nekome to potakne sjećanje.
    Mene zanima zato jer ga imam kući otkako znam za sebe, a ne znam odakle mi. Mislio sam da je neki 's placa', ali evo moguće i da je neka ljepša priča. Pa čisto da znam otkud potiče...

    Malo bolje fotke u nastavku.


    c5gjcbvn56pwe7z3.jpg
    gghh6qxaq74f1a66.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.