• Cosey
    433
    Rečeno je na drugom topicu da je oboje u procesu skeniranja.
  • Stihl
    3k

    Aha ok, nisam nigdje naišao na tu informaciju.
    A dobro, do tad i ovo može proć. :wink:
  • Stihl
    3k
    Evo jedan novinski članak iz 2007.godine
    7tk5oakgz407hm7d.jpg
  • Stihl
    3k
    Nakon kratke pauze nastavljamo sa ulaznicama...na dašnji dan prije 13 godina
    cwps1sevxpbr9tsc.jpg
  • Stihl
    3k
    Ekipa, ako možda niste vidjeli ima već mjesec dana na instagramu stranica dinamozagreb_history i svakodnevne objave nostalgije i vremeplova. Inače, ne pratim stranicu jer nemam instagram ali mi je žena to pokazala pa sam malo bacio oko, pa eto ako neko voli te stare fotke i objave imate moju preporuku za praćenje.
    ptowzgxv07fkpp1l.jpg
    jitxlb5jqv6mi7gy.jpg
    gv80yqmb6vp4emgm.jpg
    ossmw2uw1swwb758.jpg
  • xavier
    11.1k


    To nam bivši moderator @BluePhone67 pokazuje manji dio svoje kolekcije :smile:
  • Stihl
    3k

    Iskreno, nemam pojma ko vodi stranicu. Vidio sam samo da ima zanimljivh fotki za ekipu kaj voli takve stare stvari pa sam eto podjelio tu to sa vama.
    Ako kažeš da je on, onda me uopće ne čudi kaj je kolekcija zanimljiva...
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan prije 13 godina...
    z4wbt9jq88e0qfnk.jpg
  • InatiseSlavonijo
    459
    Baš sam našao neku bilježnicu iz 2007.kad sam bio s hrpom slobodnog vremena pa pisao bilješke s tekmi.

    Evo i s ove protiv Hajduka:
    Sam išao vlakom u Zg, 2 sata prije utakmice ulazim na stadion (!). U pripremi je koreografija, dobivamo papire i upute. Podižemo papire sa "šetalicom" u sredini na kojoj je navijač, a markeri prikazuju pjesmu koja odzvanja.
    Eduardo zabija i krece bakljada. Podizemo poruku: "16 godina suradnje, vi dajete mi palimo", pri čemu gore Torcidine krpe. Velik broj zastava cijelo drugo poluvrijeme.
  • Stihl
    3k
    Odlična uspomena, meni je baš žao kaj si nisam tak pored svake ulaznice koju imam napisao par bilješki.
  • Mulec86
    389
    13.5.
    Attachments
    1misija (270K)
    2misija (324K)
    3misija (243K)
    4misija (331K)
    5misija (259K)
    7misija (204K)
    8misija (267K)
    9misija (239K)
    10misija (307K)
    6misija (302K)
  • Kwedi
    3.8k


    Adžić
  • Stihl
    3k
    Na današnji dan, prije 12 godina.
    s4wc6fzj0qn4hej9.jpg
  • SAS1987
    13.3k
    ed7ch26h5ibcf2ke.jpg

    Na današnji dan... Je*em sve one koji su nas zreducirali do toga da nam je 7000 protiv Osijeka nesto magično i sve one zbog kojih nam stadion izgleda ko da je meteor pao na njega. A mogli su ga srediti za relativno male pare. Da su samo spustili teren za metar, dva i spustili ovaj ring (istok stajanje, jug i zapad) do terena te neki novi sjever za 5000 duša i to je to. Brez gornjih nivoja itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.