• Stihl
    3k
    Taj dan prije tekme sa HSV-om smo bili negdje u Vlaškoj i izlazimo iz birtije, frend onak vec malo pod gasom i prolazi ekipa njih 5-6 i pricaju na njemackom, frend se zaleti na njih, vele oni no no turist from Wien, a kaze on njima pa da Njemačka i bum :rofl: :lol: kasnije mu ja velim pa Wien je Austrija, kaze on, a je je u pravu si :rofl:
  • InatiseSlavonijo
    459

    Ako se ne varam tu sezonu ili polusezonu ulaz na domaće je bio besplatan jer po nekoj mojoj evidenciji imam samo ulaznice od europskih tekmi, a bio sam na skoro svim domaćima. Evo kad uspijem od djece stavim ostale ulaznice.
  • Cosey
    434
    Ma nije frka. Mislio sam, ako imaš kolekciju, da stavljaš kao i Stihl kada je neka obljetnica itd. Barrem ove jače tekme.

    Recimo, danas je obljetnica one famozne tekme protiv Olympiacosa. Nemoguće da nema nitko kartu ili nešto drugo vezano za nju.
  • deda
    27.7k
    Što ne vičete, ima deda toga na tone, ali je malo star tj. lijen :lol:

    5h9maicejhmib57b.jpg
  • InatiseSlavonijo
    459
    v1xcuy4z7ihcyg94.jpg
    jrajxtdqehwrcj6m.jpg
    bzy8nws2e5sg48k6.jpg
    yc6chykv942p3u8i.jpg
    hbcbo66s44khhx8u.jpg
    1h3jkoikuihqo2b6.jpg
    dqdm18i9i75y9z3u.jpg
    l19sgscrn0m4d6y5.jpg
    ibfadie58ehpdvb3.jpg
    ay57imx9v4zb8bes.jpg
    tcxh1roywh8rh6n8.jpg

    Prva s Wolfsburgom je bila prijateljska. Ovo su sve koje imam s tog prvog dijela sezone 2007./2008. (Plus HSV što sam stavio ranije). Moram pogledati u bilježnicu što je s domaćim HNL utakmicama.
    Dat ću si truda pa skenirati kolekciju i onda koju zanimljivu priču ubaciti.
  • Cosey
    434
    Što ne vičete, ima deda toga na tone, ali je malo star tj. lijen :lol:deda

    Kad se već raspredaju mitovi, jel se zna točno koliko je bilo stupnjeva na toj tekmi? Otprilike?
  • deda
    27.7k
    15
  • xavier
    11.1k
    -15 i urbana legenda (odnosno što je u našim medijima pisalo) kaže da su Grci došli nepripremljeni odnosno da nisu imali odgovarajuće kopačke za smrznuti teren pa su ih kupovali po zagrebačkim trgovinama, ali kasnije je to demantirano.
  • Stihl
    3k
    Lijepa kolekcijica, baš mi je drago vidjet da jos neko skuplja karte, evo tu vidim karte sa tekmi na kojima sam bio ali nazalost neke karte nemam.
  • Stihl
    3k

    Čuj ovo, usporedi ovu moju kartu protiv Domžala i ovu svoju. Ista tekma, ista godina, drugi datum(tj.dan poslije),druga cijena i drugačiji izgled. Kaj je to?
    2qq2lvn4swo95ntp.jpg
  • deda
    27.7k
    Jedna je tekma igrana 7.8.2007., a druga 6.8.2008. Bit će da je na tvojoj kriva godina
  • Stihl
    3k

    Moguće da je to, jebem ti uopće se ne sjecam da smo dvaput igrali s njima u roku godine dana. Ali svejedno zanimljiva situacija sa kartama hehe...
  • BluePhone67
    3.2k
    #NK Dinamo Zagreb - NK Domzale
    ( 6.8.2008. )##
    #NK Dinamo Zagreb - NK Domzale
    ( 7.8.2007. )##

    Dva puta smo igrali, imam ja programe za te utakmice
  • Stihl
    3k
    Ma sve stoji, proslo je dosta godina pa se nemres svega sjetit. Ali zanimljiva situacija oko ovih karti, gledam i nis mi nije jasno haha...vis kak su debili iz kluba krivu godinu napisali...
  • Kwedi
    3.8k
    S obzirom da je danas dvadeset godina od smrti, vrijedi se prisjetiti jednog od najnegativnijih likova Dinamove povijesti:


    "Matija,a za koga navijaš?"
    "Za Dinamo." (buahahahahahahahahahahahahahaha)
    "Daj da ja tebi objasnim nešto. Čuj, znaš kaj? A jesi iz Zagreba? Ha? Dinamo, znaš? Dinamo ti ima u srpskom Pančevu i albanskoj Tirani i svuda, znaš? A sad budi za Kroaciju, znaš? A Kroacija ti je nastavak i HAŠK-a i Građanskog i tog, i tog Dinama, jel!"

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.