• Stihl
    3k

    Ovaj je bio jači :wink:
    nq5n29wxafgatf35.jpg
  • Mali Zeus
    9.2k
    Dobro, taj je bez konkurencije. :)
  • Stihl
    3k

    Hahah a bilo ih je jos koji bi usli u konkurenciju, ali ovak na prvu na pamet mi pada onaj pumin iz sezone 2011/12. taj mi je bio najjaci u zadnjih 10 godina.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Hahah a bilo ih je jos koji bi usli u konkurenciju, ali ovak na prvu na pamet mi pada onaj pumin iz sezone 2011/12. taj mi je bio najjaci u zadnjih 10 godina.Stihl

    Taj je isto bio opak. Što se tiče ovog gore, još mi je bolji bio onaj iz 2006. s ZG u srcu na prsima, a osobito rezervni srebrni. :heart:
  • masacusec
    3k
    Ovo mi je nekak naš najdraži dres. Doduše, nije se baš najbolji nogomet tada igrao, ali to je vrijeme imalo onaj poseban štih i draž koji budi trnce....
  • Mali Zeus
    9.2k
    Osobno najviše sam volio o volim jednostavne dresove. Ovaj gore je po tom pitanju odličan, plava boja, Umbro logo i klupski grb, nema previše kerefeka, sponzor nije preupadljiv i bok. Zato mi se sviđa i onaj Diadorin na prethodnoj stranici, a i Pumin iz 2012.
  • Stihl
    3k

    Taj zg u srcu i ovaj na fotki kaj sam stavil su zapravo identicni dresovi, al meni to zg u srcu je bilo bezveze hehe. Uh kaj se tice tih boja kod rezervnih dresova,opet se malo razilazimo, srebrni mi nije nikak sjel, definitivno bijeli gostujuci mi je top ili one kombinacije plavo-bijelo.


    ali to je vrijeme imalo onaj poseban štih i draž koji budi trnce....
    O da...točno znam na kaj mislis.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ako netko ima taj tamnoplavi dres, a želi ga prodati neka mi se javi u inbox. Brutalan je dres. U crkvu možeš bez problema.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Meni je ovaj bil fora :cool:

    Inače bi mi bila želja da odjebemo te čudne fore Domaći nek bude Plavi Gostujući bijeli a treći neka glupost ak bas treba.

    Umbro su mi bilo najdraži dresovi

    sv7wg2dvslk7qswg.jpeg
  • LM1995
    1.7k
    n8dcoxmdx83jg6yt.jpeg najdraži dres koji imam :)
  • KlasicZg
    515
    Diadorin iz 2007 vrh vrhova... s plavom sahovnicom kod ovratnika i na rukavima...te grb prek prednje strane
  • Batigol86
    198

    Ovo je Dinamo Kiev 2003 ako se ne varam. Kakva je to atmosfera bila, ta tekma i kolo prije s Mariborom, cudo.
  • masacusec
    3k
    Da, ljeto 2003. Koreografije na toj tekmi i kolo prije s Mariborom.
  • über alles
    1.4k
    Kad vidim ovaj zadnji dres odma se sjetim Moralesa.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Lagano vikend štivo. :cool:

    dz75l8nu8i28xyo6.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.