• CISCO
    161
    U DS2 je https://www.eventim.hr/hr/ulaznice/zagreb-dance-grand-prix-zagreb-dom-sportova-605836/event.html koji je upisan u kalendar Ustanove za upravljanje sportskim objektima otkad-ikad i koji je pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta.

    Znači događaj koji se NE MOŽE preseliti nigdje drugdje, a pogotovo jer mi ni do 12.5. nismo znali di smo.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jebo ih dance grand prix.
  • Keyser Soze
    8.2k
    A niš, Cibona i pravimo kaos :wink:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kladionice vide Olmissum kao blagog favorita ali nam daju vece sanse nego u Makarskoj. Da se barem vratimo u Zagreb sa barem jednom pobjedom :strong:

    Izgledno je da cemo igrat u Ciboni. Koliki je kapacitet te dvorane nakon adaptacija?
  • Neki tip
    19.4k
    kada se uvuku teleskopske tribine (a moraju zbog dimenzija terena - hvala Mirko Novosel :roll: )CISCO

    Tadašnji trener dvostrukog europskog prvaka u košarci za kojeg se dvorana (a povodom Univerzijade) gradila, trebao je 1986./87. razmišljati o dimenzijama terena za futsal? :chin: :eyes:
  • ksapi
    2.2k


    Nije, ali pridruzujem se cestitkama Novoselu jer su doslovno sve skolske dvorane iz tog doba za kosarku, a ne futsal/rukomet :)
  • Neki tip
    19.4k


    1. kontekst vremena
    2. Novosel je bio prvenstveno uspješni košarkaški djelatnik, najčešće trener, još najbolje da je on taj koji je trebao razmišljati o rukometu i futsalu i kaj njima treba.

    Fućka mi se za Novosela, a rado bih da imamo sjajne školske, općenamjenske, namjenske i svake druge dvorane i stadione, ali krivit Novosela jer Futsal Dinamo nemre igrat u Ciboni bez da se maknu teleskopske tribine je u najmanju ruku smiješno. :)
  • ksapi
    2.2k


    Ma sve znam, šalio sam se :)
    Naravno da nije bilo realno očekivati da tada grade veće dvorane (kad futsal nije ni postojao, a rukomet bio marginalan sport kod nas), samo je konteksta današnjeg vremena šteta zbog potreba silnih klubova iz oba sporta

    Što se kladionice tiče, mislim da su koeficjenti baš dobro pogođeni ovaj put
  • Rocky1986
    245
    Kad i gdje su 2. i 3. utakmica?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Prve dvije u Omišu, treća u ZG, al se ne zna gdje
  • deda
    28.2k
    Kostur nas je doveo u veliko finale! Prve dvije utakmice serije igraju se u Omišu, prva u petak 19. svibnja u 20:15 (Max Sport 1), a druga u ponedjeljak 22. svibnja u 19:00.
    Treća utakmica serije igra se u Zagrebu, u petak 26. svibnja. Točnu satnicu i lokaciju (dvoranu) tekme objavit ćemo ubrzo
    Finale se igra na tri pobjede. Ako nakon prve tri utakmice ne dobijemo prvaka, četvrta se igra u Zagrebu u ponedjeljak 29. svibnja (satnicu i lokaciju također objavimo naknadno), a potencijalna peta utakmica igra se u Omišu, u petak 3. lipnja.
  • Rocky1986
    245
    jel se zna možda kada?
  • NORTE
    9.4k
    Moja pretpostavka je da ćemo 3. tekmu igrat u Ciboni, a eventualnu 4. u Dvojci.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Piše Germanijak da selimo u Cibonu
  • NitkoBitan
    12.4k
    Pise na Germanijaku da ce vec sutra ulaznice biti u prodaji... Sto prije to bolje, da ne bi bilo kasnije da su "pravi navijaci" izvisili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.