• Markelo
    2.5k
    Rabuzinovo sunce na vecini slika na internetu ima sahovnicu sa prvim bijelim poljem no na novijim slikama je prvo polje crveno. Očito ni trofej nije pošteđen vječne bitke oko prve boje šahovnice
  • Eduardo
    17.1k
    trofej koji su podignuli na Rujevici i ovaj s kojim se slikaju navijači nije isti.

    imarl6mkuy0c8no4.jpg
    ukkzz8j2sragv4mt.jpg
  • BornaPŽ1986
    1k
    Infinity bas da se neko ide slikat s trofejom mie idiotizambbb medimurje

    Ja sam se jos u osnovnoj slikao sa Ciboninim trofejom aba lige cisto radi uspomene i fore haha, po meni nije glupo jer kad si vec tamo zasto ne bi imao sliku. E sad bi li presao puno km samo da se uslikam to tesko. Ali sto da ne, i Milan ima u svom muzeju milijun trofeja pa ce slikati sa cime stignu.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Iduce sezone finale kupa ce se igrati na dvije utakmice. Domacin prve utakmice (15.5.) ce biti klub sa losijim kup koeficijentom, a uzvrat se igra 30.5.
  • dzg7
    228
    Katastrofa
  • ZGBhoy
    1.7k
    koja glupost, onda igraj cijeli Kup na dvije tekme ili sve po jednu uključujući finale
  • NORTE
    8.9k
    Iduce sezone finale kupa ce se igrati na dvije utakmice. Domacin prve utakmice (15.5.) ce biti klub sa losijim kup koeficijentom, a uzvrat se igra 30.5.NitkoBitan
    Podržavam!

    Imali smo situaciju da je 2022. finalist igrao na svom stadionu!
    A cijela poanta je bila u neutralnosti, koje nije bilo.

    Ove godine smo to imali pa je šteta na neutralnom stadionu velika.
    Sad će oba finalista zaraditi od finala, uz pune stadione bez većih tampon zona.
  • immerwieder
    1.2k
    ne znam da još netko ima finale kupa na dvije utakmice

    neutralnost nije problem, ali reci na početku sezone gdje je finale, a ne kad znaš finaliste,
    liga prvaka, superbowl, sve to može biti da je jedna momčad na svom terenu u finalu,
    ali se zna na početku sezone i sve je ok
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Vjerojatno i je razlog promjene sve sto se dogodilo u Rijeci i lani dole,ne zele valjda da se to isto nastavi, a zna se da je glavni kandidat bio Pampas. Zamislite onu bagru sta bi uradili od novog stadiona ako bi doslo do finala (ionako ocekujem svasta na prvom gostovanju)
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sami su birali Rujevicu, tko im je kriv. Bilo je finala i u Puli i slicno pa nije bilo sranja. Totalna glupost ali eto izgleda nemaju novaca za svoje greske.

    Zamislite onu bagru sta bi uradili od novog stadiona ako bi doslo do finala (ionako ocekujem svasta na prvom gostovanju)IstinaZaDinamo

    To moze svaka grupa napraviti na bilo kojoj utakmici, cisti rizik i to ne moze biti opravdanje. Ja ne znam jel u tom savezu netko gleda i na realnost i draz igre ili samo kako ce zatupiti cijelo natjecanje.
  • Jaro
    5.3k
    pa nebi se htjeli zamjeriti tovarima nekom bijesnom kaznom, a ne moze na svakoj drugoj utakmici - jer kavezi, a i organizator onda nece biti HNS nego klubovi domacini koji preuzimaju odgovornost...
    Sad Rijeka ceka od HNSa nadoknadu stete koju su napravili navijaci Hajduka na utakmici sa Sibenikom.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Gorile su stolice i na random utakmicama, Istra - Dinamo itd. Zbog jedne grupe i troska idu mijenjati ovako nesto, eto sad ce klub snositi troskove a savez nece ali to ne jamci da nece biti problema, jedini + sto ce domacin tu i tamo dobiti nesto malo novca od ulaznica.
  • seljak86
    2.2k
    U Hrvatskoj nema smisla igrati finale na jednom neutralnom stadionu ako to nisu Maksimir ili Poljud. Može se lako dogoditi da igraju Dinamo i Hajduk na stadionu manjem od 10,000 mjesta, a zna se da bi bila velika navala s naše i njihove strane. Tako da dok ne dobijemo nacionalni (neutralni) stadion, jedino rješenje je dvije utakmice finala.
  • Ali
    1.9k
    Dakle imali smo sustav kupa gdje se igra na jednu temu i neutralni teren finale unaprijed odredjen, kao i sva kup natjecanja (ili barem ona bitnija i poznatija). Pa možda nekog tom metodom potrebi da u osnovi bude domaćin, ali to se odredi prije prvog kola.

    I sad do finala dodju kreteni koji zapale pola tribine i umjesto kazne + nadoknada štete klubu i navijačima . Mi idemo mijenjati pravila natjecanja ????

    Oprosti ali to je meni debilizam! Kao da neki klinac upadne u školu i napravi štetu i umjesto da ga ravnatelj kazni adekvatno uz nadoknadu štete od strane roditelja. Ravnatelj uvede pravilo da svi učenici moraju neznan doći sat ranije i proći detektore metala i karantenu prije ulaska a svi roditelji uplaćivali u neki fond za isplatu štete... tako meni ova odluka hnl djeluje.
    Kaj sad će i mladi uzrasti po istom pravilu igrati dvije teme finale ?
  • Infinity
    15.1k
    Ne znam zasto nije opcija da se finale igra na jednu utakmicu i da je domacin jedan finalist odredjen zdrijebom.

    Kompletan kup se moze igrati na taj nacin, tj. da se zdrijeba prvi susret 'u povijesti', pa ako je ove godine Dinamo bio domacin Hajduku, a za tri sezone se opet sastanemo, tad bi domacin bio Hajduk, za pet opet Dinamo itd. Naravno da bi i taj sistem imao manjkavosti, al ocito ga svaki ima.

    Moze se povecati broj gostujucih navijaca, kao u FA cupu. Moze se mozda i dijeliti profit/troskovi.

    Ovo s dvije utakmice bi moglo ubiti zanimanje za drugu utakmicu, kao susret Dinama i Varazdina 2011. S druge strane, mozda najbolje finale u povijesti je bilo ono kada je Rijeka dobila Varazdina 4-0, pa se u uzvratu provukla na gol u gostima. I Hajduk je nadoknadio 3-0 s Maksimira, ali sumnjam da bi se netko iz donjeg dijela tablice uspio vratiti protiv nekog s vrha. Ta dva finala su bili susreti momcadi slicnog kvaliteta. Dinamo je 2011. Varazdina prvu razbio i drugu lagano dobio s hendikepom.

    Finale kupa na dvije utakmice u cijeloj Europi se igralo samo u BiH i Hrvatskoj. Ukinuto na obe strane, a u par dana saznajemo da tu glupost vracaju i HNS i NFBiH.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.