• marcio amoroso
    31.9k
    Ova odgoda utakmice protiv Splita je jedna od većih sramota Dinama u zadnjih par godina.
  • deda
    27.4k
    Baš bezveze
  • Eduardo
    17.2k
    @deda zašto vi u Bjelovaru igrate? Koje to uvjete točno ne ispunjava novi stadion?
  • deda
    27.4k
    MUP je tražio kao zbog sigurnosti, prometa, bla, bla. S Dinamom smo mogli igrat.
  • Mrvica
    3.1k
    Protiv Splita su mogli realno sa juniorima igrat, tako da mi ovo baš i nema smisla
  • jp23
    2.2k

    Po meni idealna utakmica za dati šansu onima koji ove sezone nisu ni imali neku posebnu minutažu. Znam da je prvi tim izrauban do maksimuma, ali ako su nam prvotimci potrebni za pobjedit četvrtoligaša, onda je situacija puno gora nego što možemo zamisliti. I da, svjestan sam koliko to podcjenjivački zvuči.

    Ovo je bila idealna prilika da zaigraju Nevistić ili Zagorac na golu, da Dilaver dobije minutaže (ako nije ozljeđen), da Lauritsen isto više zaigra. Mogla je biti idealna situacija za Bulatu dati svih 90 minuta, za vratiti Menala nakon silnih ozljeda ili za neke od mlađih da vidimo što mogu (Rukavina, Brkljača).

    Tu daš Štefulju i Emreliju da igraju, da nešto samopouzdanja steknu iako nisu dovoljno kvalitetni za prvi sastav, morali bi biti dovoljno kvalitetni za ovu utakmicu.

    Zato se slažem skroz, sramotno da to odgađamo nakon prethodnih izjava
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nevistić- Gubijan, Dilaver, Lauritsen, Štefulj- Bulat- Menalo, Lukanić, Brkljača, Špikić- Emreli

    Ako to nije dovoljno za klub iz četvrte lige onda podijeliti dečkima ispisnice i gotovo.
    Ako je teško Čačiću putovati neka ide Ferenčina i sve 5.
  • Jaro
    5.4k
    dodaj Baturinu, Drmica, Marina, Rukavinu, KTCa i imas momcad za drugo mjesto u HNL po transferima i olacama valjda...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Deda, koliko ljudi se očekuje danas na utakmici? Jesu montirali kakve dodatne tribine?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Navodno je 4500 prodano
    Btw.citam sad po medijima da vecina decki iz zdralova su profesionalci i treniraju 2 put dnevno?!
  • blackbully
    4.3k
    Za 99 dana... Jel ovo vremenski najduža odgoda koju smo ikad imali?
    ijl8546vp8b7vj8v.jpg
  • Mlađi referent
    10.3k


    Derbi prosle godine mi prvi pada napamet
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni je iskreno prestrašno da se po Bjelovaru crtaju njihovi grafiti i da pola Ždralova navija za njih. Prestrašno.
  • Oluja
    3.6k
    Pola Ždralova za tovare, druga polovica na blagoslov u Međugorje :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.