• Olmic
    2.7k
    Meni se sviđa... Rile stoper, to može odigrat bez problema, a da vidimo kaj može Baturina
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Zas ne igra Peric ili B. Sutalo (kad je na klupi vec) stopera a ne Rile? Nije mi to jasno ali dobro
  • Olmic
    2.7k


    B. Šutalo sigurno nije spreman, a Perić da se sačuva od ozlijede
  • BBB Sibenik
    4k
    Baturina od prve, Ljubičić na svojoj poziciji ovo mi se svida
  • Ali
    1.9k
    A dilaver? Zakaj ga placamo, pun mi je kufer kombiniranja. Danas je bilo idealno za ove kaj nisu bili u prvih 11. Tolic, Nevistic, Dilaver, Marin/Rukavina...
  • Infinity
    15.2k
    Ne mozes koristiti toliko rezervnih igraca. Oni na papiru mogu izgledati vrhunski, ali ta ekipa nije uigrana da igra tako. Sastavi ekipu svijeta, dobit ce ju svaki ozbiljan klub. 3-4 nova igraca su sasvim dovoljna rotacija, pogotovo na gostovanju kod stabilnog prvoligasa.

    I ne vidim smisao da hladimo glavnog golmana koji je u losoj formi. Njemu treba utakmica da dodje na svoje.
  • Eduardo
    17.6k
    Najbolje promijeniti svih XI. Staviti Nevistića na gol koji je sve tri dosadašnje tekme bio van zapisnika, a prvog golmana koji je van forme posjesti na klupu jer će se tako valjda brže vratiti u istu.
  • jp23
    2.2k
    Zanimljiv sastav iskreno.

    Samo se nadam da se neće oba desna beka ozljediti ili previše istrošiti u ovoj utakmici (Rile, Moha).

    Jer ak se ozljede, već vidim kakve će to kombinacije biti u uzvratu protiv Shkupija
  • Olmic
    2.7k

    Vidjeli bi jel Ljubo može i desno haha
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    @jp23 bez brige, Ivanušec je tu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Brisi post ne davaj im ideje :rofl:
  • Ali
    1.9k

    Ma gledao sam belupo protiv vz, ako nasi decki sa tolikim placama zeljni dokazivanja nemogu dobiti sb, onda nam treba 22 igraca na ugovoru, placamo ih masno a bojimo se gurnuti ih na teren protiv ekipe koja ce biti 7-9 ekipa u hnl.
    Livi, mislim da bi mu bolje doslo jedno hladjenje i malo da popravi focus, nego nedaj boze da i danas opet kiksa neko ispucavanje pa da potone skroz. Apsolutvo vrhunski golman, ali trenutno mu je glava van terena. Ok mozda je jos na medenom mjesecu, ali nije fokusiran na igru. I nije mu to kazna nego prilika da se pribere, a ne da nespreman ide iz tekme u tekmu
  • Infinity
    15.2k
    Moze ih se gurnuti u vatru, ali ne sve. Evo ti u prvih 11 Baturina, Menalo i Lauritsen, pa i Moha koji nisu medju nasih 11. Cetiri nova igraca su sasvim dovoljna, s jos 3-4 bi totalno razje*ali ekipu.
  • Ali
    1.9k
    Ok, prihvacam da su oprezni.
    Ja sam za prosirenje forme na sve u kadru mocadi, svih 30tak, uvijek bu bilo povreda, pa nek igraju manje tekme od prve. Jer npr. Tolic je kao rodjen za takve tekme, i to da mu ih das tri cetiri u nizu od prve pa da se iskaze, a to nikad nije dobio, a nije da nezna
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Jesu ovo istine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.