• serbus
    3.6k


    Haha baš daj zamisli da ovi naši "ljevi" mogu posvojiti crnca a još da je Srbin koji bi to red bio...
    Tu lova nebi bila faktor kolko košta da košta.
  • Stihl
    3k
    Pa s obzirom na to da su to likovi koji briju na taj neki moderni liberalizam, volim migrante styl, djeca cvijeća, ljubav pička materina, tolerancija über alles i te fore, a zapravo su jedan običan šljam koji bi svima nama ukazivali na greške drustva i htjeli bi nam biti neke moralne vertikale, a ni sami se toga ne drže jer su jebene nakaze i govna neradnička koja samo sere po svima i svemu, jer svi koji nisu ko oni su ubojice, rasisti,fašisti, šovinisti, stoka, ultra nacionalisti rak rana društva koja nas sve vodi u propast, a oni lijepo da bi podkrijepili svoja uvjerenja i pokazali se u najboljem svijetlu svog nevjerojatnog i najlijepšeg liberalizma dogovore kupovinu črne dece iz Afrike,jer nije dovoljno kaj su mrtvi debili nego sad jos moraju bit mrtvi debili, al sa črnom decom jer to je to, kužiš. I ovo kaj @serbus veli da su ta crna deca jos srbi, ajoj to bi im bilo ko Božić koji ne slave ali eto usporedbe radi hahah
    Ja se ispričavam na ovakvom tekstu, al eto pun mi je kurac tih kretena, pa sam si dal malo oduška...
  • Ludovic IX
    5.4k
    Baš si glup. Ispričavam se ali si dajem malo oduska
  • Stihl
    3k
    Fala ti frende! Tolerancija iznad svega :heart:
  • og1986
    2.9k
    Kolegu smeta kaj sad on neće moći do crne djece.

    Pazi @Stihl sada će ti se javiti u inbox i početi te tamo vrijeđati. Već viđen modus operandi.
  • The Undertaker
    4k
    Jel vi uopće razumijete što znači imati dijete? To je (doživotna) obaveza i briga. Tko misli da netko usvaja dijete da bi ga se pokazivalo na špici neka proba sam.
  • Patak
    2.2k
    Oni nisu optuženi za usvajanje nego za trgovanje djecom i krivotvorenje dokumenata.
  • The Undertaker
    4k
    Valjda su djecu htjeli odgajati a ne preprodavati ili, prema ovima gore, pokazivati na špici. Tako je kvalficirano krivično djelo. Slično ako dođeš sa isteklom osobnom na granicu dobit ćeš kvalifikaciju neovlaštenog prelaska državne granice, kao i onaj koji prepliva Savu bez dokumenata.
    Da se razumijemo, napravili su to što su napravili (vjerovatno iz najboljih pobuda ali ih to ne opravdava) i dobiti će kaznu koju će dobiti. Ali prikazivati ih kao monstrume i krijumčare, pogotovo u kontekstu da li su ljevičari ili desničari je stvarno pretjerivanje.
  • Patak
    2.2k
    Samo sam komentirao za što su optuženi, a ilegalna posvajanja se isto tako klasificiraju pod trgovanje ljudima. Pa jedna od uhićenih je sama napravila video o tome. Pogledaj od 6. minute.

    https://m-blog.vecernji.hr/s-s-s/video-film-na-temu-prevencije-trgovanja-ljudima-i-tebe-se-tice-6650
  • The Undertaker
    4k
    Ma u redu je to. Znali su oni u što se upuštaju i dobit će, valjda, primjerenu kaznu. Samo bez veze ih je proglašavati monstrumima a kamoli još gledati da li su ljevica ili desnica.
  • Sljeme
    1.8k
    Pazi Stihl sada će ti se javiti u inbox i početi te tamo vrijeđati. Već viđen modus operandi.og1986

    Znači nisam jedini kojem se naš crveni kolega redovno javlja u inbox :lol:

    Smiješno je da se u ovom slučaju spominje ikakvo posvojenje. Ovo je čisti pokušaj kupovine djece. Kao kad dođete na plac i odaberete si koje povrće želite. Nisam još čuo da si neko posvaja kilu matovilca.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Ja nisam ni crveni ni crn. Al sam čovjek za razliku od nekih ovdje. Neki ovdje samo riječima rade više zla nego zdravko mamic u 30 godina u dinamu.

    Masu zastavom Vatikana a onda djeci stavljaju opise da su "črna" "srbi". Ti koji su takvi nisu ni dinamovci. Nisu ni ljudi. To je ljudski šljam i možete pod ruku sa mamicem.
  • NORTE
    9.1k
    Prije svega, ovo treba prebaciti u neku drugu temu.

    Ne pratim ovaj slučaj afričke djece detaljno, čak ni površno, ali odbijam vjerovati da bi netko išao u centralnu Afriku krijumčariti djecu i baviti se "trgovinom ljudima", a da pritom naravno nije kriminalac, a rekao bih napamet da ovi to nisu.

    Pretpostavljam da su to parovi koji ne mogu imati djecu, u Hrvatskoj nije nimalo lako ni posvojiti.

    To što je netko uključen u ovo lijeve orijentacije ili član Možemo ne znači da njega ili stranku zato treba prozivati za kriminal.

    Neću više o ovome jer nisam upućen i nemam volje za to, ali mi je smiješno prozivati ikoga, iako prihvaćam argumente svih strana.
  • Stihl
    3k
    Inače na ulazim u ovakve rasprave, ali evo dotaknul bi se još kratko ove teme jer sam pokleknul i moral olakšat dušu sa prošlim upisom hahaha, al evo to je to od mene na ovu temu.
    Prva stvar, nikad neću reć da je loše kaj neko zeli posvojit dijete, to je nekaj prekrasno i svaka čast svima koji to naprave. Druga stvar, vidim da neko nije skužio poantu mog upisa, a poanta je ta da ja ove likove kaj su trenutno u Africi ne prozivam debilima jer su hteli crnu decu posvojit i nije me briga ni ako drug Ludovik si želi posvojit črno dete(makar mi to nije jasno, al ajde svaka budala ima svoje veselje). Stvar je u tome kaj ja te takve samoprozvane zaštitnike svemira kojima smeta sve kaj nije kak su si oni zamislili (od crnih povampirenih ustaša do ljudi koji jedu meso)nemrem smislit i moj upis je išao isključivo protiv njih, a s ovim trgovanjem dece su dokazali nista drugo nego da su debili jer ne poštuju zakone neke drzave. Kaj za njih zakon ne vredi? A znaju se razbacivat zakonom kad nekaj nije za njih dobro, daj me nemoj jebat. Btw.i svi ostali koji na ovakav sumnjiv način "posvajaju" decu, hmm ne znam, covek se zapita, kaj ne? Jer način na koji se dolazi do te dece, pogotovo ako postoji sumnja da je dete oteto ili nekaj slično, ne znam, to nije zlo?
    I jedna mala digresija riječ črno ili črn je hrvatska riječ iz našeg kajkavskog govornog područja stoga ne vidim kaj te tu vređa. Zastavom Vatikana sigurno ne mašem nit bum mahal, mašem samo našom trobojnicom(to ne znači da ne poštujem to kaj se zna nać na tribini i neka se nađe). A ovo uspoređivanje sa mamićem, frende bravo :clap:
  • Nino Bule
    11.4k
    Ja sam prvi ovdje govorio da se ne skace sa zakljuccima i priceka prije nego nekog razapnemo, po trenutnom stanju sve je izglednije da su oni otisli tamo za 15 tisuca eura kupit dijete, kome je to normalno taj za mene nije normalan.

    Ostavljam jos uvijek otvorenu mogucnost da se situacija promjeni da su se stvarno bioloski roditelji odrekli skrbi bez ikakve prisile i da su ovi zajebali u proceduri i nisu prijavili u zambiji nadleznim sluzbama ulazak djece u zemlju ali ocito kod svih posvajanja djece iz konga/zambije sad postoji sumnja da se radi o kupovini dijeteta za desetak tisuca eura koje je vrlo moguce zbog zarade oteto, roditelji ubijeni itd. Takvo nesto propitkivat nikog ne cini ljudskim šljamom niti zlom poput zdravka mamica, meni je puno gora tvoja ( ) nonsalancija oko toga da postoji ozbiljna mogucnost da se radi o trgovanju djecom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.