• Captain America
    13.9k
    Imam osjećaj da je dečko motorički najmoćniji igrač u ligi, a još i zna igrat.miro

    Čačko je reko novinarima Germanijaka da od Broza nije vidio takvog igrača.
  • Stjepan
    479
    Tomu se i ja nadam danas su godišnje išle jako dobro nadam se da će nakon današnje atmosfere i pobjede od ponedjeljka prodaja ići još jače mislim da smo iznad 4tisuće prodanih godišnjih u ovom trenutku.
  • Olmic
    2.7k


    Rekao je da na lijevom beku ima dva igrača i kad dođu u optimalnu formu da će Ljubo konkurirat za vezni red
  • Captain America
    13.9k
    Što mislite o Ćoriću ako nam ode Tola? Bio je večeras na utakmici, a bilo bi dobro imati takvog vic igrača u rotaciji.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Vic kao dobro priča viceve? :grin:
  • Stjepan
    479
    Ja ga osobno ne bih vratio dečko je veliki Dinamovac ali mislim da ne bih pridonijeo nešto trenutnom Dinamu ako prodamo Tolu,Andrić i Gojaka ja bih osobno odmah krenuo po Kačavendu i stim završio prijelazni rok što se tiče i ulaznih i izlaznih transfera
  • Carrasco
    4.1k
    Pa može kao zamjena Toliću. Znači nekih 300 minuta po sezoni.
  • Salva
    2.3k
    Vidimo se iduci tjedan na prvom kolu HNL-a, idemo nastaviti ovo !
  • maddaddam
    2.9k
    A ostatak vremena da crta svoje grafite po gradu? Zašto da ne.
    Ako me sjećanje ne vara bio je i transparent negdje na istoku koji je posvetio sebi. AĆ
  • NitkoBitan
    12.1k
    Iznenadilo me kolko ekipe sa sjevera još nema godišnjeseljak86

    Kod ulaza na tribinu sam se osjecao kao Pale sam na svijetu, svi vade pojedinacne a ja drzim godisnju :rofl:. Jbg kasno ce se sjetit uzet godisnju pa ce bit plakanja. Ako online prodaja trenutno ne laze 2 od 3 sektora za godisnje su rasprodana za sjever dolje.
  • Carrasco
    4.1k
    Večerašnja utakmica je preslika prošle sezone HNL-a, trebala je biti odavno riješena, al ovako je pet puta slađe.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Vidio ovo na necijem instagramu. Oplakao hahhahahah
    7kkf4hg2mu89dqxl.jpg
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Iznimno mi je drago radi Livija sto je dobio penale i odnio osobnu satisfakciju nakon sto ga je zalizani gutac samoglasnika silom htio maknuti sa vrata repke.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Što mislite o Ćoriću ako nam ode Tola? Bio je večeras na utakmici, a bilo bi dobro imati takvog vic igrača u rotaciji.Captain America

    Neka hvala. Jednostavno nema kvalitet za ovaj Dinamo. Ako ode Tolić imamo za mjesto desetke Ivanušeca i Baturinu. To nam je i vise nego dovoljno.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Petko je odigrao drugo poluvrijeme za 10. Trebao je imati tri asistencije. Svaka lopte koja je njemu išla je bila njegova i pravovremeno se rješavao lopte.

    Prvo poluvrijeme nitko nije dobar bio. Baš me zanima što su pričali u svlačionici da su u prvih 5 min drugog već imali 2 šanse
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.