• Eduardo
    17.8k
    školski primjer kad netko nešto bubne na forumu, drugi se na to nakače i razglase po svim mogućim grupama i forumima i onda to osvane kao udarna vijest na naslovnicama portala.
  • bbb medimurje
    3k
    Otisao sjever dolje 4 za tovare
  • deda
    28.6k
    I zapad dolje 3. Sad će biti sranje ako ne reagiraju jer za sjever više nemaju pojedinačnih karata, a ovih rezerviranih za godišnje je sigurno još barem 1.500
  • blackbully
    4.4k


    Pa mislim da im je vrijeme da to rijese. Ima ljudi koji ce zbog ovog izgubit zivce i odustat. Preracunali su se sa godisnjima za sjever...
  • deda
    28.6k
    Otišao je i sektor zapad dolje 8.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Policija je zakomplicirala stvar i ne znam gdje u svijetu to ima da se smanji kapacitet domace tribine gdje je domacin organizator zbog "sigurnosnih razloga". Sta bi to trebalo znacit da cemo u svakom derbiju u buducnosti imati dostupno 4000 mjesta za sjever dolje iako je kapacitet 5000? Mislim da je policija nakon Desinca shvatila koliko je ranjiva pa sad glumataju neke serife.
  • Nino Bule
    11.7k

    Ja sam mislio da je i jug smanjen na 2500 od strane nase uprave, ali ispalo je da je to zapravo policija trazila i sad nikad ne pustaju vise od 2500 na jug, cak radije daju zapada malo nego pun jug. Naravno nije ni nasa uprava tu nevina, njih u najboljem slucaju boli kita sto je smanjen kapacitet sjevera, a vjerovatno im je i drago.
  • Salva
    2.4k
    Nije mi baš jasna situacija za sjever dolje. Jel se na karatani mogu kupit karte ili više uopće nema dostupnih pojedinačnih ulaznica?

    Ako je 20% zatvoreno, i ako je ostalo još barem 1500 godišnjih koje nisu rasprodane (kako deda kaže), to bi opet značilo da je prodano (s godišnjima) gotovo 2500 karata? Ili se na karatani mogu kupit još?

    Čitam po društvenim mrežama, neki tvrde da je bio dostupan jedan sektor na online prodaji, a neki pišu četiri.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    pm69hb6meenofyj0.jpeg

    Par frendova mi je prije 5min uzelo sjever dolje na karatani
  • NitkoBitan
    12.9k
    Ak netko vec ide uzet pojedinacne/godisnje karte nek usput pita koliko je godisnjih prodano odnosno koliko ih je ostalo za sjever dolje. Stvarno korisna informacija koju jos nitko ne zna.
  • deda
    28.6k
    Sad su pustili novi kontigent pojedinačnih za sjever.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Karte v džepu, Sveti online.
  • SAS1987
    13.7k
    Bit ce u subotu debelo iznad 10k :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.