• SAS1987
    13.5k
    Minuta šutnje na Indexu zbog ispadanja Zvezde.
  • BBB Sibenik
    4k
    Šta oni toliko imaju bolji koef nacionalni od nas da bi imali izravni ulazak u LP, kao prvaci države. Znam da po koefu su iza Dinama, al koliko nas to sisaju u nacionalnom onda?
  • miro
    3.2k
    Čak mislim da sljedeće godine imaju direekt plasman u Ligu prvaka
  • deda
    28.1k
    Da
  • NitkoBitan
    12.3k
    Prvi jakosni šešir
    Real Madrid (Španjolska)
    Eintracht Frankfurt (Njemačka)
    Manchester City (Engleska)
    Milan (Italija)
    Bayern München (Njemačka)
    PSG (Francuska)
    Porto (Portugal)
    Ajax (Nizozemska)

    Drugi jakosni šešir
    Liverpool (Engleska)
    Chelsea (Engleska)
    Barcelona (Španjolska)
    Juventus (Italija)
    Atletico Madrid (Španjolska)
    Sevilla (Španjolska)
    RB Leipzig (Njemačka)
    Tottenham (Engleska)

    Treći jakosni šešir
    Borussia Dortmund (Njemačka)
    RB Salzburg (Austrija)
    Šahtar Donjeck (Ukrajina)
    Inter (Italija)
    Napoli (Italija)
    Benfica (Portugal)
    Sporting (Portugal)
    Bayer Leverkusen (Njemačka)

    KUKU LELE :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    KUKU LELE :lol:NitkoBitan

    Ak udemo Bayern,Liverpool i Inter pa mirna Bosna :rofl:
  • Stjepan
    479
    Ako uđemo u Ligu prvaka moja jedina želja za ždrijed je Shaktar s njima smo 50 50 za 3.mjesto i nastavak u Europskoj ligi
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Šahtar, salzburg, sporting... Možemo se potući za 3 mjesto...
  • Crusades1986
    9.8k
    Iz trećeg pota treba samo izbjeć Borussiu, Inter i Napoli.

    S ostalima se može puno lakše igrat.
  • Jaro
    5.7k
    U skupini

    Milan/Porto/Frankfurt
    Sevilla/RB Leipzig
    Salzburg/Šahtjar/Sporting/Leverkusen

    mislim da se dinamo može boriti za prolaz ako sve tekme odigra na najvisem nivou...

    P.S. narvno, najbitinej je danas Norvežane potjerat u EL
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ne valja praviti ražanj dok je zec u šumi, ali ukolilo se uđe u LP, željena skupina ovisi o tome što hoćemo... Recimo, prošla skupina u LP je bila poprilično izjednačena (izuzev citya), skupilo se dosta bodova, bilo čak i blizu prolaska u 1/8 finala LP... Ali na kraju smo ipak završili suha k...a i krvava čela.

    Takva skupina bi bila recimo eintracht/sevilla/sporting... Realno, dinamo nekim čudom može biti i prvi, a može završiti i zadnji...

    Onda recimo možemo dobiti skupinu PSG/barcelona/shaktar... Potući se za ukrajincima za treće mjesto... 2 utakmice gdje ideš na rezultat, a u ostalima se jednostavno nema što izgubiti.
  • BBB Sibenik
    4k
    Dajte nam najace i najelitnije ocemo spektakle. Ja mislim da se u LP ne može odabrat povoljna grupa jer tu svi idu 100% na sat i daju sebe za prolaz. Glupo je govorit ko je slab a ko jak, i upisivat moguce pobjede protiv nekih. Svi su jaki, najbolji klubovi Europe i prvaci svojih liga.
  • pencilneck
    652
    Šahtar je vjerojatno najslabija ekipa od 32 koje će igrati LP. Jednu jedinu želju imam, a to je da izvučemo njih. Ako su oni unutra, mogu slobodno Man City i Barcelona biti druga dva u grupi. To je puno bolje nego nekakva grupa s Ajaxom, Sevillom i Sportingom koja naizgled djeluje da se možemo potući, a u praksi bi uzeli bod ili dva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.