• Fanboy
    2.2k
    Ja nebi nas omalovažavao...Zašto ?? Pa Dinamo već godinama igra europska natjecanja na jako dobroj razini. Razbili smo jedan Tottenham, držali Benficu na konopcima, čak smo i Villareal mogli proći, a on je osvajač EL i dalje aktualni polufinalist EL. Postoji tih par klubova koji su klasa za sebe( Real, Bayern, PSG, Liverpool-iako je loše ušao u sezonu, Chelsea, itd.) No, vjerujem da sa dobrim brojem klubova možemo igrati, imamo iskusnu i talentiranu momčad osobito dok se vrati Šutalo.

    Tovari se nadaju proći Villareal nakon 4-2, a znamo njihova euro iskustva. Treba ići korak po korak, prvo danas Norvežani, a onda se nadati što boljoj skupini. Vjerujem da ova momčad može napraviti iskorak i u LP.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Lajkam.

    Držim kad smo na svom optimumu jedino ne možemo igrati s A+ klasom protivnika, a to je šaka njih. Real, Bayern, PSG, City i Liverpool.

    Poznavajući Liverpool koji nerijetko kašljuca u grupama, možeš se i tu nadat.

    Sve druge ekipe koliko god jake i jače bile, moraju nas shvatit vrlo ozbiljno.
  • Eduardo
    17.6k
    Mislim da ljudi ne sumnjaju u igrače i snagu momčadi već u struku, prvenstveno u Čačića. Prati ga ta "sjena" i nepovjerenje ili recimo "grijesi iz prošlosti" i sad je kod tolike mase ljudi teško promijeniti taj način razmišljanja i uvjeriti ih u suprotno.
  • Stjepan
    479
    61fbvx05rb58vvvp.jpg
    Izvlačenje je u 18h
  • Stjepan
    479
    Želje iz pota broj 1:Frankfurt,Ajax,Porto,Milan
    Želje iz pota broj 2:Sevilla,Leipzig,Juventus
    Želje iz pota broj 3:SAHKTAR,Salzburg,Sporting,Benfica
  • Zagi
    5.2k
    Dinamo
    Ajax
    Leibzig
    Salzburg

    Ajax je potpuno očerupan , a ova RB korporacija mi ide neviđeno na živce. Daj oba da ih riješimo jednim udarcem.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ove bi volio izbjeći: City, PSG, Bayern, Real, Barca i Liverpool.

    Svi ostali su što se tiče mene dobrodošli. Inter iz trećeg pota nije dobar ždrijeb, ali neka grupa Porto, Leipzig, Inter i Dinamo mi je apsolutno ok. Milan, Sevilla, Leverkusen i Dinamo također ok. Tako nešto bi volio.
  • Stjepan
    479
    Ja bih najviše volio Shaktar ostala 2 neka bude koja hoće sa Shaktarom smo sigurno na 50 50 da probamo uhvatiti 3.mjesto i nastavak natjecanja u Europa ligi pa tamo ako nam se otvori malo možemo ponoviti četvrtfinale i nablidati klupski koeficijent
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sto se zdrijeba tice mislim da osim kadrovski i kvalitativno da bi se nasi napalili na Shakthar kao svinja na masnu krpu. Jako puno igraca iz ovog kadra je dozivjela taj sok i mislim da bi nam to sjelo kao katarza protiv Turaka u dodatnim kvalifikacijama.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Milan, Liverpool, Shaktar, Dinamo je moja želja
  • Stjepan
    479
    tnrdaxr30l1l8h5a.jpg
    Nije loše
  • og1986
    2.9k
    Pot 2 gori od prvog pota
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Pot 2 gori od prvog potaog1986

    Tako je već neko vrijeme od kad su uveli da su u njemu prvaci najboljih 7 liga i osvajač europa lige. Još je ove godine prvi pot jači jer nema standardnog jackpota u vidu ruskog prvaka.
  • Captain America
    14k
    Malo navijački, al i pragmatično. Real ko najdraži strani klub, Chelsea ko drugi najdraži strani klub koji je takav odron na početku sezone da iznenađenje ne bi bilo nemoguće, može i Leipzig iz drugog pota s našim dečkima koji isto tako ima dosta problema ko traju još od prošle sezone, treći pot Sporting. Uopće ni ne pomišljam na neki Eintracht ili Shakhtar jer vjerujem da UEFA ima neke druge planove.

    Paris, Sevilla, Napoli je simulator izbacio. Neloša grupa u svakom slučaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.