• maddaddam
    2.9k
    Tomi Ničoti, koji već dva desetljeća prati Modre u stopu i zna sve tajne plavih hodnika i šire...

    …a dosta vas sumnja :cool:
  • deda
    27.5k
    Ne znam ni sam gdje bih postavio ovo pitanje. Vidim HNTV i dalje postoji i emitira program. Gdje se njih može naći jer ja sam ih imao na A1, ali već mjesec dana nema emitiranja tamo.
  • Neki tip
    19k
    Znam da dio ljudi vole nabrajati te naše mlade igrače maltene ko da prvu postavu Reala nabrajaju, ko da se gaće same skidaju kad ljudi vide prezimena Tomek, Šaranić ili Barišić.

    Osobno nisam neki veliki fan mladih igrača, barem kad je ganjanje rezultata u pitanju (a rezultat Dinama mi je, naravno, bitan), ali bome evo kontam nešto kako bih u slučaju prodaje Ivanušeca malog Baturinu gurnuo u prvu bez zadrške.. i ne bih dovodio nikoga u zamjenu.

    (Da, ispred Tolića)
  • Olmic
    2.7k


    Ja se ne slažem.. Općenito je poznato da mu ekipe padaju, mislim da on motiva nema, samo čeka novu ponudu,ali je problem šta ga vjerojatno nitko iz lige petice ne želi.. Ne treba se uopće brinut oko drugih, mi lošiji od prošle godine ne možemo bit, a i takvi smo bili prejaki za ostale..
  • deda
    27.5k
    Više to govorim u kontekstu hypea oko tovara, jer Osijek zasad nije ništa slabiji od prošle godine. Na kraju dana da su oni zabili samo dva penala protiv tovara bili bi oni drugi.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja bi volio sad kad je ljubicic tu koji ipak moze malo vise terena pokrit da protiv slabijih portivnika u hnl-u probamo s dvije osmice (ivanusec, baturina) a ljubicic iza njih.
  • maddaddam
    2.9k
    HNTV bi trebao u mirovinu krajem mjeseca. Kod mene ga nisu skinuli, nisam na A1.
    Sad se nadam da će dobro odraditi HNL na novim programima.
  • NitkoBitan
    11.7k
    r1z0d8zj44smc430.jpg
    Jesu ovo neke nove majice?
  • blue heart 72
    1.3k
    Mislim da jesu, ja ih do sada nisam vidio
  • Crusades1986
    9.5k
    Nisu nove, sve je od prošlosezonskog asortimana. U ovim majicama su izlazili na zagrijavanje kad je bilo toplije vrijeme, tj. kad nisu nosili trenirke s dugiim rukavima.
  • NORTE
    9k
    Sjećam se kako se Zdravko krajem 2012. hvalio da je smjenom Čačića donio dinamu bod u zadnjem kolu Lp i 500 tisuća eura za taj bod protiv Dyn. Kieva.

    Pogađate, tad je vratio Krunu Jurčića nakon svih 5 poraza u Lp, 11 u nizu.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Je li netko vidio te majice u prodaji u shopovima? Na webshopu ih nema iako se i ovdje pitalo za njih prije koji mjesec kad su dosle.

    O ukusima se ne raspravlja, ali meni je to top majica za nogomet
  • Ali
    1.9k
    Danas je nazalost takav tuzan dan , ispratili smo dva dinamovca sa ovog svijeta, oba puno prerano.
    1. Vinko Coce -Dado , izmedju ostalog objavio za zivota : "Ni dana ne nosi crninu za mnom. Nikad tu boju volio nisam, to valjda znaš. Nosi boje Dinama, jer ja sam to i bio. Obuci to plavetnilo neba i zelenu travu. Procvalu trešnju i jagodu. Samo nemoj crno...."
    2. Lovro Colak - slika sa posta prije govori vise od svega...

    Volili su ovaj Grad i plavu boju, svjetlost vjecna svijetlila im...

    Mozda admini znaju, mozda su imali i na zoni "nick"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.