• deda
    27.7k
    Bručić mi je porastao o očima 100%. Veli Zeko da ih je par "nabio". :lol:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Pa dajte priču. :)
  • Crusades1986
    9.6k
    Drago mi je da sam sinoć sreo i svog nekadašnjeg suigrača u Dinamu, Ivana Bedija. Na kavici u Bjelovaru prije promocije biografije sjetili smo se i scene iz Splita i pošteno nasmijali.
    Vezano je za onu poznatu tučnjavu s igračima Hajduka. Na terenu smo ostali Pero Bručić, Bedi i ja. Bručić je istukel braću Vujović, Bedi Šurjaka, a ja nekog od igrača Hajduka. Dobro smo se peglali dok nas nisu rastavili.

    Poslije toga, onak krvavi i s modricama ulazimo u svlčaionicu, a naši suigrači, svježe istuširani, nas gledaju. I vele Cico i Stinčić, smireno: "Dečki, pa kaj je bilo?"

    Naravno da smo kratko bili ljuti na njih jer su nas ostavili same da se šoramo, ali danas je dobro jer nas i ta anegdota nasmije.


    Sa FB stranice Zeke.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pa nije Dinamo baš 'tamo neki' klub, mali, beznačajan?

    'Nije. Dinamo je veliki klub. Najveći u regiji. S pregršt klasnih igrača koji su stasali kroz njega. Ali meni je plan Bundesliga. Bilo bi mi čudno igrati pred 300 ljudi, kada ovdje igram pred 50 tisuća. Svi iz Hrvatske žele u Njemačku, Italiju... A meni sada, kada sam već ovdje, ne bi bio neki motiv vratiti se. Iako, nikad ne reci nikad'.

    Jakov Medic.. e sad koliko mali sere jer neki razlog mora imat, a kolika je stvarna percepcija HNL klubova kod mladih igraca na osnovu posjete..
  • marcio amoroso
    32k

    On pred 50 tisuća odigra onoliko puta u sezoni koliko i Dinamov igrač. Istina je da naravno imaju bolju posjetu, ali ovo sa 50 tisuća i sa 300 ljudi je čisto preseravanje i podcjenjivanje.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ali meni je plan Bundesliga. Bilo bi mi čudno igrati pred 300 ljudiEfes Pilsen

    Po ovoj izjavi njegov domet je igranje u Loksi, takvi nam u Dinamu ne trebaju :grin:
  • Krizy
    35.5k

    Ako i bude tako, igrati će za neki Augsburg i strepiti za ostanak u Bundesligi, dok bi s Dinamom igrao skupine Lige prvaka i Europske lige.
    Samo neka izvoli, kao i npr. Brekalo koji je prije par godina izjavio ovo:

    "Ako Bog da, volio bih jednog dana nastupiti u finalu Lige prvaka. To je životna želja i san. Svaki nogometaš sanja o nastupu u finalu Lige prvaka, Svjetskog prvenstva ili EURO-a. Sada je moj klub izborio nastup u Ligi prvaka, a to je velika stvar."

    Ligu prvaka je vidio samo na PlayStationu, u cijeloj karijeri ima jednu sezonu Europske lige a nedavno je izabrao 81 minutu u 13 utakmica Fiorentine, umjesto povratka u Dinamo.

    Svi veliki dinamovci po riječima a gotovo svaki povratak gleda kao dolazak u jebenu Gziru.
    Kome je bolje, Dinamu ili takvima, neka sami presude :wink:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Decki, ja se slazem s vama :grin: Krizy, i meni je prvi na pamet pao Brekalo.. trava nije uvijek zelenija vani
  • Krizy
    35.5k
    Ne brini, znam da se slažeš. Samo mi takvi dignu živce pa možda ispalo kao da tebe napadam :lol:
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nemam ništa protiv takvog razmišljanja, svako sebi bira

    No, na kraju im se karijera svede na to da ne odigraš niti jednu važnu i veliku utakmicu u svojoj karijeri, velika natjecanja s repkom u pravilu gledaš na TV-u, a highlight karijere ti je neka top atmosfera kad gostuje Bayern dok te puni do čepa.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ko mu .ebe mater.
  • Captain America
    13.4k
    Sutra u 8 oproštajni intervju s Kapetanom na YT.
  • Droljo
    4.8k
    Ne trebaju nam mediokriteti koji trče za parama. Nekome je dosta 5 mil na računu pa se može vratiti u svoj klub a nekome nisu milijarde. Mi na žalost nemamo baš primjera ovih prvih. Ali ako jednom badelju nije dosta 10 sezona vani i zbog razlike od par sto iljada neće nazad (sa 30, 31 godinom mislim) onda nam ni ne treba. Ovo je samo jedan primjer.. boban u celtu i sl.
  • Nino Bule
    11.3k
    "S obzirom na ovu vijest, sada, pak, i mnogo velika i teška očekivanja padaju na leđa Ante Čačića - sportskog direktora. Koji je već "jučer" trebao, a "danas" mora imati spremnu igračku križaljku za ljeto: tko odlazi, tko ostaje, tko potpisuje, tko je na listi želja, tko će s posudbi dobiti priliku?"

    Bog nam pomogao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.