• Neki tip
    19.4k
    Dobro da nije Guardiola na lageru
  • NORTE
    9.4k
    Kad sam vidio da je u Koprivnici ulaznica 15 eura najprije me malo "šokiralo" i odmah sam pustio info na zonu.

    Podržavam svaki pokušaj eventualnog smanjenja cijene, međutim mi na kraju nikako ne smijemo propustiti ovu utakmicu, za što sam uvjeren i da se neće dogoditi...previše smo mi već izgubili, kao grupa i navijači.

    Mi smo navijači dinama i moramo svoj klub odvesti do titule.
    Ova momčad također zaslužuje našu podršku i pomoć u našem (zajedničkom) cilju, kao i borbi za bolje danas i sutra kluba.

    Posebno u ovim trenucima kad se događaju i ovi dugo čekani procesi u našem klubu.

    Na utakmici svakako moramo biti i dati MAKSIMALNU PODRŠKU dinamu, ali svakako se mora stati na kraj i 'deranju' koje neki klubovi rade (radili su to i Osijek i Rijeka) jer se ne drže pravila ili u ovom slučaju pretjeruju s cijenom.

    Ne možete nas odvojiti od dinama.
  • TresnjevkaZG
    674
    Na ulaznice.hr je trenutno 13 eura karta. Navodno u subotu nece biti prodaje karata
  • deda
    28.3k
    Bilo je 15 100%
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ne kupujte ulaznice još. Bila je 15 da.
  • Eduardo
    17.7k
    vezano na ovaj tvoj post 'SUKOB INTERESA' zanima me ima li Dinamo etičko povjerenstvo i ako ima tko je u njemu? Web stranica kluba i Google zakopčani su do grla po tom pitanju.
  • Mali dioničar
    14.3k
    A ne znam, reklo bi se da je to Nadzorni odbor.

    U obrascu pristupnica za članstvo Netko (“popunjavaju ovlaštene osobe kluba) pa u potpisu Odluka Uprave o primanju u članstva.

    Nije baš definirano.

    ewkwq78ey6f9tp35.jpeg
    eyhlwuy3pof6upi8.jpeg
  • Eduardo
    17.7k
    u tom slučaju razjašnjavanje tog 'misterija' bila bi dobra polazna točka sljedećem pretendentu na funkciju predsjednika. Ma tko god on bio i po kojem modelu. Naravno, ako mu je imalo stalo do kakve takve transparentnosti i želji da se po tom pitanju stekne određeno povjerenje navijača, i ne samo njih.
  • NORTE
    9.4k
    Jednoj eri je izgleda došao kraj.
    Poražen je i shvatio je da više ni ne može vratiti stvari na stanje od prije par mjeseci, a kamoli na stanje od ranije.

    Potučen je i njegovi ljudi će polako odlazit iz kluba, dio već i je.
    Shvatio je da sad više nema utjecaj i više ne može ništa.

    Slijedi era u kojoj bi i navijači mogli i trebali odigrati veliku ulogu i nadam se da će se "dinamo bez Mamića" s pozitivnom energijom i nekim novim ljudima u skoroj budućnosti popeti još stepenicu više.

    Atmosferu imamo i bit će još i bolja.
    Sad nam trebaju ljudi poput SPB (kojem je i sam ZM nudio mjesto u upravi kluba) i sl.

    Ono što dinamu mora biti CILJ je ta LIGA PRVAKA i ove i iduće sezone koja će postati još elitnija liga čiji će članovi postati još financijski jači i time potući svoju konkurenciju i postati nedostižni.
    Reforma kreće od 2024., dakle ova i iduća titula su ekstremno važne.

    Stadion je tu vrlo važan faktor, jer nitko ne želi ružno pače u svom dvorištu.
  • superhik
    10.4k
    Više ga ni Koki ne voli :sad:

    qvfb47ea2l15963e.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.