• miro
    3.4k
    Krasan gol
  • Nino Bule
    11.9k
    Igrac manje, igrac na golu i zabe gol za izjednacenje
  • Captain America
    14.8k
    Bojim se da ništa od desetke, todorićevskih 9.9 stoji.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Loše postavio zid.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Gorica neporažena u zadnjih 6 HNL utakmica.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    I to zabije vojtko, koji je nokautirao banića.
    Možda i najbolja utakmica ove sezone.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Za mene ipak Gorica - Istra 5:4
  • Mr Anderson
    5.8k
    Katastrofalna igra Lokomotive u obrani drugo poluvrijeme. Općenito konda svatko za sebe igra. Osjećaj ko da žele pustiti Gorici, ali nisu rekli Čavlini. Mada je i on kod ovog drugog gola mogao bolje. Nije to bilo neobranjivo.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Šokiran upravo prihvaćenom činjenicom da je martinaga iz slaven belupa domaći nogometaš...

    Ne znam zašto, al bio sam uvjeren da je čovjek nekakav španjolac koji je došao iz njihove treće lige. :rofl:
  • Infinity
    15.4k
    Izvuce se Rijeka na kraju, gotovo sigurno ce igrati Europu. Osijek ima lijepi zalihu, ali ih cekaju Dinamo, Hajduk i Rijeka. Mogli bi izvisiti, jer Istra, Belupo i Varazdin imaju raspored koji im nudi mogucnost da nadoknade zaostatak, ali su svi redom u ocajnoj formi. Bit ce gusto u borbi za cetvrto mjesto.
  • vjeko1701
    6k
    Meni sve više izgleda da će na kraju biti sve kako se moglo očekivati na početku sezone...
  • Infinity
    15.4k
    Ispostavlja se da Istra, Varazdin i Belupo nisu dobri koliko su Rijeka i Osijek bili u losoj formi. I svejedno mislim da svi mogu zaliti, jer su imali sjajnu priliku za izboriti Europu. Rijeka je na polusezoni bila jako nisko, a Osijek nije imao neku ozbiljnu prednost. Da je netko imao hrabrosti uloziti nesto u ekipu sad bi im se mozda vratilo.
  • Droljo
    5.9k
    Ma baš treba da opet neka loksa ode u europu i sjebe povijesnu šansu. Rijeka i osijek budu sklepali nekakvu ekipu za proći koje kolo valjda. Treba nam to
  • vjeko1701
    6k
    A sve je na kraju relativno, možda su Rijeka i Osijek stajali lošije jer su ovi bili malo posloženiji nego prošlih godina...al da, ako nitko iz donjeg dijela nije ušao u europu ove sezone, kada su dva standardna kluba imala zbilja užasne djelove sezone, onda ne znam kada će.
  • Jaro
    5.9k
    ma isto kak je borba zanaslov proslesezone bila neizvjesnija jer je dinamo losiji, tak je i borba za europu jer su osijek i rijeka imali katastrofalne djelove sezone. Istra jest malo stabilnija nego prije, Slaven bez Zekica i s ovim kadrom ide u ligu nize, Varazdin, Sibenik i Gorica taman gdje se i ocekivalo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.