• blackbully
    4.4k
    Sparta Prag - Rijeka 2:0
  • blackbully
    4.4k
    Slaven Belupo - Aris Limassol 4:2 (Branšteter x2, Žuljević)
  • og1986
    2.9k
    m26dogubr4sift0v.jpg

    Novi logo za ligu u SofaScore aplikaciji.

    Trebat će neko vrijeme da se naviknem. :smile:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Evo postaneš član Lokomotive za 150 Kuna i dobiješ uz to Godišnju Ulaznicu :lol:

    7t5tg2zcsnu54jwp.jpeg
  • Mali dioničar
    14.3k
    Best buy definitivno.

    18 utakmica za 150 kuna od kojih su 6 Dinamo, Osijek i Rijeka. :ok:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    https://www.24sata.hr/sport/bjelica-doveo-beka-iz-trece-lige-vec-sam-igrao-ovdje-s-9-godina-847003

    Hvala Bjelici za sve što je napravio, ali sve više mislim da je dobro što je otišao što ga duže vidim u Osijeku. "Pojačanja" iz druge i treće lige, dovođenje "radničkih igrača" koji ne prave prevagu, alergija na mlade igrače, samo jedan plan igre i to je to. Mislim da bi bio dobar trener za neki lošiji klub u Seriji A ili B, ali da ga ego sprecava da ikad bude nešto bolje.
  • Eduardo
    17.6k
    Pojavio se MaxSport na MaxTV-u, kanal 34.
    v3vcgsgkgdxtsxtb.jpeg
  • Carrasco
    4.1k
    I meni prije par dana skupa sa drugim programom, samo sto su drugi program u roku tri dana kodirali, ali kažu da će gotovo sve utakmice ići na prvom kanalu.
  • Neki tip
    19.4k
    a9bniavquhzlf4wx.jpg

    Nemilosrdni Hajduk će do zadnjeg eurocenta iscijedit ove glupe Nijemce, tako se to radi!

    b0t5t0oosrrj1uqr.jpg
  • xyz
    840
    U Latviju hahahaha... To je kad govorim da je HNL nikad lošiji, a da je nekvalitetu zamijenila izjednačenost uzrokovana Dinamovim opuštanjem i dovođenjem škarta za velike odštete. Baš me zanima koliko će bodova za koeficijent donijeti Hajduk, Osijek i Rijeka ove godine. Moje predviđanje je manje od 1.
  • Eduardo
    17.6k
    Meni nije baš jasan transfer (ako je istinit info) Babeca u latvijsku Rigu.

    22 godine, prošle godine nastupao za U-21 na Euru, 38 nastupa prošle sezone za Goricu, TM ga procjenjuje na 2,5 milijuna €ura i da ide u Latviju? To je više od 1/4 vrijednosti te momčadi, a najskuplje plaćeno pojačanje u povijesti kluba iznosi 350.000€.

    Nema mi ovo smisla, ni s igračke ni s financijske strane.
  • Captain America
    14k
    Tamo je Sandro Perković trener tako da ipak ima neka poveznica. Al i mene čudi da nije našao angažman u nekoj zapadnijoj ligi ili drugom razredu liga petice.
  • deda
    28.1k
    Ovo je ludo na mnogo načina. Ta Riga vrijedi cca. 9 milja, najvrijedniji im igrač 1,2 milje. I sad oni plaćaju milju Eura za igraca iz Hr. To je ravno da Varaždin plati milju za nekoga.
  • LovroZG
    1.3k
    Riga ima para. Vlasnik im je ruski milijarder. Tu je jedino pitanje zaš bi Gorica prodala Bapca sam za milju. Nije vrag da im novci trebaju pošto-poto, a da nema interesanata za Bapca i druge igrače?
  • Zagabria
    206
    Livi i petko jedan pored drugog na večeri mislim da su one priče o svađi pale u vodu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.